Bu Nasıl Bir Olay

Moderatör: Sai

netenes

Re: Bu Nasıl Bir Olay

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 09 Haz, 12:15

neyse fazla dalga gecmeyelim ne olcagi belli olmaz abdestimde bozuldu zaten useniyorum bidaha almaya ne olcagi belli olmaz :D

burnlib

Okunmamış mesaj gönderen burnlib » 09 Haz, 16:29

criminal_1994 yazdı:Arkadaşım öncelikle sakin ol.Ben beş vakit namaz kılmama rağmen uyumaktan çok korkarım ve mesela her gece terliyorum korkudan sanki uyku ile uyanıklık arasında kalıcam diye çok korkarım.Sen peki uyurken böyle korkular yaşadın mı?Yoksa direk uykuya mı geçtin?Dua okudun mu?Yoksa arkadaşın mı girip evinize kırdı?O arkadaşı bana bul.Ancak o zaman sana yardım ederim.Arkadaşınla ilgisi var ve olayı hemen cin min karıştırmayın deli oluyorum haaa.Ne yapsınlar sizin kulaklığınızı.
Biraz geç cevap vermiş oldum ama pcde sorun var sitelere bir türlü bağlanamıyorum kusura bakmayın o yüzden cevaba gelicek olursam uyurken korku yaşamadım sadece çok yorulmuştum ve yatar yatmaz uyuyakalmışım yani o zaman en az bi 20 23 saat uyanık kalmıştım dua okumadım. bilmiyorum ama rüyada yada başka birşey sanki uykum bitti uyandım ama insan uyanınca az bişi daha yatakta yatar ya öyle yatakta uzanıyorum sabah olmuş gibi gördüm hava aydınlıktı ve odamda arkadasımı farkettim ama kalkıp konusamadım sanki yorgunluktan bitmişim tükenmişim hiç gücüm kalmamış gibi ve kırdığını gördüm sonrada ya yere attı yada düşürdü kulaklığı herşeyiyle gördüm sonra tekrar uykuya daldım kalkınca farkettim... sanırım rüya görürken gördüğüm saat 5 6 civarıydı hava aydınlığından esinlenerek söylüyorum cin filan demiyorum ben sadece olay şok etti beni böyle birşey nasıl olabilir anlayamıyorum..

netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 09 Haz, 17:36

sabah ezanindan sonra olmasi zor ama kesin cin degildir tabi tamamen anlamak zor

SIRUZ
Yaşadığınız İl: 30 Hakkâri
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 11 time

Okunmamış mesaj gönderen SIRUZ » 09 Haz, 18:38

criminal_1994 yazdı:Arkadaşım öncelikle sakin ol.Ben beş vakit namaz kılmama rağmen uyumaktan çok korkarım ve mesela her gece terliyorum korkudan sanki uyku ile uyanıklık arasında kalıcam diye çok korkarım.Sen peki uyurken böyle korkular yaşadın mı?Yoksa direk uykuya mı geçtin?Dua okudun mu?Yoksa arkadaşın mı girip evinize kırdı?O arkadaşı bana bul.Ancak o zaman sana yardım ederim.Arkadaşınla ilgisi var ve olayı hemen cin min karıştırmayın deli oluyorum haaa.Ne yapsınlar sizin kulaklığınızı.

bende 4 yaşında filanken çadırkentte kalıoduk marmara depreminden dolayı sora bi rüyamda süpermen gibi gördüm kendimi dışarıdaki parktaki salınckların zincirleri kopuktu bende gidip düzeltmeye çalışırken uyandım sora sabah bide baktım zincirler cıkmış salıncakların.. bilen biri acıklasın ama bence rüyaydı astral gibi deildi sanki bilmiorum tam hatırlayamıyorum bence geleceği görmekti bu arkadaşınkide öyle ama beyin rüya şeklinde değişik veriyo bence..

burnlib

Okunmamış mesaj gönderen burnlib » 09 Haz, 21:58

eğer sorun ben sadece olacağı görseydim haberci rüya olabilir derdim ama sonucta arkadasımın kırdığını ve düşürdüğünü gördüm durduk yere masa üstünde duran birşeyde kırılamaz olurmu acaba? :S ama her anıyla kırılmasını izledim izledikten sonra tekrar uykuya daldım gariplik burda ve kalkıncada aynı yerinden kırılmış ve aynı yerinde duruyordu yani rüyamda gördüklerimle hepsi bire birdi.. haberci rüya olsa nasıl kırılabiliyor? biraz saçma gelicek ama acaba bunlar astral telekinezi karısımı birşeymi oldu yoksa gerçekten cinler filanmı yaptı? yani dalga geçmek amacıyla aklıma gelen sadece 2 seçenek var.. belki saçma konuşmuşumdur affedin kafam karmakarışık.

netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 09 Haz, 22:35

bu yeni bir tur bu konuyu arastiracagim

Kullanıcı avatarı
UmuT
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen UmuT » 19 Haz, 20:23

vay be aşırı ilginç bişey miş bak korktum şimdi netenes senin olaydanda tırstım zaten :D
1 hafta mecburi ara veriyorum köye gittiğim için.

Kullanıcı avatarı
hatice

Okunmamış mesaj gönderen hatice » 20 Haz, 13:55

Ben bisey soracagım..Hani kimimizin ruyaları gercekte cıkıyo ya, benimki de oyle oluyo..Ama benim cok istedigim bazı seylerde cıkıyo..Mesela ben sbs sorularını gormeyi o kadar cok istiyordum ki ruyamda turkce sorularının ne tip oludugunu sosyal sorularının nasıl oldugunu gordum..Benim kafam karıstı acaba ben bilincaltından mı boyle seyler goruyorum diye..:?
(bunu nereye yazacagimi bilmedigim icin bu konuya yazdim)
gєℓє¢єктє вιя güη gєℓє¢єк.

gncemre

Okunmamış mesaj gönderen gncemre » 10 Ağu, 13:10

kardeş yatmadan önce kulaklığının kırıldığını göz önüne getirip hayal etmişsindir.
ve halbuki insanlar uykuya geçtiğinde rahattırlar ve senin beyin gücün ile
o kulaklığı parçalamışsındır bilinç altı yani
katılıyormusunuz?

the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 20 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE » 10 Ağu, 13:35

ilginç mi yaa!!! Kulaklığına psişik saldırımı yaptın yoksa xD xD
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.