Elektrokinezi

Moderatör: Sai

Jedi
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 5 kez

Elektrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen Jedi » 16 Nis, 23:50

Selam, yaklaşık 2 ay önce elektrokineziye kafa yormuştum günlerce ona çalışmıştım sonra bir üşengeçlik ile çalışmamaya başladım.
1 ay önce ise tekrar başlamaya karar verip meditasyon yaparken kafamı elektrokinezi ile meşgul etmeyi denedim 1-2 hafta bu şekilde gitti
küçük şeyler yapmaya başlamıştım ama okul yüzünden tekrar bırakmak zorunda kalmıştım.

O günden bu yana istemsizce ampulleri patlatmaya başladım odamın ampulünü 2 kere değiştirmek zorunda kaldım tuvalete,mutfağa gidip bir anlık daldığım zamanlarda ise ampul hemen titremeye başlıyor farkına vardığımda düzeliyordu genellikle.
bunların bitmesi için elektrokineziye tekrar başladım hala devam ediyorum bir faydası olmadı hala istemsizce elektronik aletlere zarar veriyorum.

Bunu zararsız bir şekilde nasıl bitiririm ?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 331 kez

Re: Elektrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 17 Nis, 03:08

İki yolu var

1- Kontrol altına almak için uzun süreli bir çalışma yaparsın. İradeni ve tüm düşüncelerini kontrol altına alabilecek duruma gelirsin. Sonuçta sadece sen istediğinde istediğin sonuçları alırsın.

2- Bu noktaya gelebilmek için yaptığın çalışmalarla açılan enerji noktalarının kapanması için hiçbir çalışma yapmazsın. Açılan her enerji noktası üzerinde durulmadığında bir süre sonra normal seyrine geri döner. Ancak süre kişiden kişiye değişebilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için:
Budray (17 Nis, 20:42)
Değerlendirme: 1.85%
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Teşekkür etti: 268 kez

Re: Elektrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 17 Nis, 20:40

Benimde sana önerim yöneticimizin yazdığı 1. Yolu yapman. Yani enerjini kontrol altına alman. O kadar uğraş vermişsin bir çok kişinin istediği belirtiyi geri tepiyorsun. İnsan bir hedef belirleyip yada hayal edip gerçekleştirince sonradan mutlu olmaması harici hevese giriyor. Okuduğum kitapta meslek seçimiyle ilgiliydi ama onda tanım (zengin, ünlü olmak.) Yani daha çok kendisi için, egosu için felan diğeri asıl önemli olanı içsel heves başkalarının hayatında katkıda bulunmak, öğrenmek, gelişmek, erdemli bir insan olmak gibi..
Şimdi senin kendine şu soruyu sorman gerekir sen elektronik aletlere zarar verdiğin için mi bırakmak istiyorsun?
Eğer buysa cevabı yöneticinin yazdığı 1 numaralı cevap çözüm yolu. Eğer değilse daha çok içsel hevesini yansıtacak seçimler yapman uygun olur.
Dünyayı hayal gücü döndürür.
-Albert Einstein