Forum yenilenmeli

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1380 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Re: Forum yenilenmeli

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Eyl, 16:03

Aradığınız şeyleri burada zor buluyorsunuz, birleşse nasıl bulacaksınız. Yönetici size daha yararlı olması için özel siteler açmış.Nankörlük etmeyip vefakar olsanız diyorum biraz .. Adam 5-6 siteyi yönetiyor,zaman ve para harcıyor.Şikayet etmek yerine oturun kendinizi geliştirin..
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
levitasyon_ustası (14 Eyl, 21:33)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 11 Eyl, 03:18

Akrep Kral'ın da dediği gibi şu an için hit alma sorunumuz yok. Sitenin tasarımı gayet basit ,göz yormayan ve stabil.

Ayrıca bi konuda değineyim madem , sitenin içindeki konuların çoğu silinip tekrar gruplandırılmalı diye düşünüyorum. Ya kökten bi temizlik yapılmalı yani. Fakat bu da biraz sizin elinizde. Sitede envai çeşit bilgi , konu , yardımcı olacak insan var. Lütfen konuyu araştırmadan konu açmayınız.
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...

Kullanıcı avatarı
andre
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Aldığı Beğeniler: 12 time

Okunmamış mesaj gönderen andre » 14 Eyl, 12:23

Uchiha Sasuke yazdı:Aradığınız şeyleri burada zor buluyorsunuz, birleşse nasıl bulacaksınız. Yönetici size daha yararlı olması için özel siteler açmış.Nankörlük etmeyip vefakar olsanız diyorum biraz .. Adam 5-6 siteyi yönetiyor,zaman ve para harcıyor.Şikayet etmek yerine oturun kendinizi geliştirin..

Pardon?Nankörlük?Kendini geliştirmek?

Forumda dolanıp orada burada"Ölümü hatırlıyorum hayattan zevk almıyorum hehe" diyerek insan gelişmiyor.

Nankörlük etmiyorum.Tek site daha az para kaybı ona bakarsan?

Bıktım artık durduk yere millete laf atmandan...

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 14 Eyl, 12:39

Sen olayı hiç anlamamışsın ki.Neyse koçum son birşey daha yapıcam ondan sonra giderim siteden rahat rahat yaşarsınız..

levitasyon_ustası
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 72 time
Aldığı Beğeniler: 147 time

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon_ustası » 14 Eyl, 21:47

Uchiha Sasuke yazdı:Sen olayı hiç anlamamışsın ki.Neyse koçum son birşey daha yapıcam ondan sonra giderim siteden rahat rahat yaşarsınız..
Kardeşim sakın ! Bu hayatta meyve veren ağaç taşlanır .Elbette eleştiren olacak bunlara boyun eğmek yerine ders çıkarıp kendimizi daha çok geliştireceğiz inşaAllah.Doğru veya yanlış ne olursa olsun bizde bir yanlışlık varsa onu düzeltmekle mükellefiz.Zaten hiçbir kimseyi mutlu etmek zorunda değilsin! Bu sitenin sana ihtiyacı var terketme...
Bu mesaj için levitasyon_ustası adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (23 Eyl, 00:43)

Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu KÂİNAT hâkimsiz olur ? ( Bediüzzaman Said Nursi )

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 282 time
Aldığı Beğeniler: 731 time

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 14 Eyl, 23:10

Bazı insanlar huysuz oluyorlar bazı zamanlarda.
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (23 Eyl, 00:43)

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
serons25
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 47 time
Aldığı Beğeniler: 19 time

Okunmamış mesaj gönderen serons25 » 15 Eyl, 02:19

Bence yenilenmesine şu an gerek yok
Sitelerde bu tür şeyleri öğrenmek veya uygulamak isteyenler için gayet iyi fikirler ve çalışmalar var
Eskiden tek fark eski heyecan yok o psi-pet gibi (ki bu gerçek değil daha gerçekçi) fikirler ortaya atılmıyor benden iki üç yıl öncekiler çok daha iyi bilir
Yoksa site gayet güzel :D
ayrıca Sasuke burdan ayrılmanı ben de istemem buranın eski üyelerindensin Sofi olduğun ve bunu konuştuğunuz zamanları da hatırlıyorum buraya can katacak üyelerden birisin zaten sitenin Tasavvuf kısmı sana emanet görünüyor benim gözümde
Bu mesaj için serons25 adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (23 Eyl, 00:44)

Bilgi edinmeden, okumadan, araştırmadan, aşırı fazla gitmemek suretiyle düşünün ve kesin bir karara varmayın.
İlim sonsuzdur.

Kullanıcı avatarı
delenamo
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 211 time
Aldığı Beğeniler: 38 time

Okunmamış mesaj gönderen delenamo » 22 Eyl, 21:46

Benim fikirimi soracak olursanız açıkçası konularda ki fikir,bilgi ve uygulamalarda yoldan saptıma potansiyeli olan yanlış veya eksik bilgi ve yazılar mevcut. Başlangıç seviyesindeki bu bilgilerin başlangıç seviyesindekiler için önemi büyük çünkü yanlış algılamalar ve bilgiler kişinin kavrayış seviyesine göre de değişmekle beraber ilerde kalıplara ve aşılması güç engellere sebep olabilir. Burada konuları denetleyen yetkililere ve belli seviyedeki konuyla gerçek anlamda bilgisi be birikimi olan olgun kişilere görev düşüyor. Bu konunun ehli kişilerin forumda tutulması önemli. Bu tip üyeler kaybedildiği zaman (Söz meclisten dışarı fazlasıyla kayıp yaşandı.) konuları açıklığa kavuşturacak soru işaretlerini yanlış bilgilenmeleri sağlayacak birileri ortada olmamış oluyor. Yani bana kalırsa yenilenmeden çok üyeleri kaçırmayacak yerinde bir denetim ki yine söz meclisten dışarı önceden çok sorun yaşandı. Ve üyeleri çekecek politikalar izlenmeli nasıl olur orasını bilemiyorum.

Bağnazlık ve kalıplar her zaman geriletecektir. Sorgulanılmazsa bildiklerini ve inançlarını ruhunun derinlerinde şevk ile hissedemezsin çünkü sorgulanıp doğrulanan bilgi ve inanç her yönüyle çok daha sağlam olacaktır. Hayata duygusal ve inançsal yönden tarafsız bir tutumda bulunmaz ve kalıplarla yaşandığımız zaman bir ilerleme bekleyemeyiz. Herkesin evrenin mutlak fizik kanunları gibi bir kendi realitesi hayat kanunları vardır. Realitede yani gerçekliğinde inançlarında hayatla ilgili yargıların nelerse onlar mutlak doğruların olur. Yaşadıklarının herkese göre geçerli ve gerçek olduğu sanrısına düşmeyiniz. Herkesin kendi hayatı ve gerçekliği olduğu kendi hayatından daha farklı uygulamalar ve kanıtlar gerekebileceğini düşüncenin mutlak hakimiyetini bilmeden lütfen birbirinizi yargılamayınız saygı gösteriniz hiç bir şeyi diretmeyiniz fikirlerinizi güzel yollarla belirtip birbirinizi destekleyiniz. Bunları neden söyledim bilmiyorum. Neyse durum bu kimse yanlış anlamasın.
Bu mesaj için delenamo adlı kullanıcıya teşekkür eden:
serons25 (14 Eki, 17:11)

Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir.

Kullanıcı avatarı
andre
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Aldığı Beğeniler: 12 time

Okunmamış mesaj gönderen andre » 02 Kas, 17:51

Faal insan sayısı azaldı.Gerçekten hit kaygınız yok anlıyorum fakat konu açınca cevap alamıyoruz,site tasarımı en azından daha ilgi çekici hale getirilirse iyi olunur...Zaman ve para harcıyormuşsunuz parapsikolojinin tüm dallarını kapsayan ayrıntılı tek bir site sizin için daha iyi olur.Ve konular için endişelenmeyin çoğunluğu çöp zaten.

Gerçekten büyüden uzak duran tek parapsikoloji sitesi burası.Pagan ayinlerinin sıkça yayınlandığı korkutucu siteye dönmek zorundayım ne yazık ki...En azından okült bilimler sayfasını indiririm,olur biter.Korkutucu falan dedim,ama içeriği çok daha kaliteli.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 03 Kas, 14:41

Forumdan ne gibi beklentileriniz var şikayet eden adamlar foruma girmiyor.Tamam haklısın forum öldü.. Ama ben her gün 2-3 defa girip birisi konu açtıysa cevap yazayım diye bakıyorum.Üslubumu beğenmeyebilirsiniz yapacak bir şey yok.2 hafta önce 9 gün hiç mesaj bile atılmadı forumda.Forumu canlandırmak için bazı projeler var ama siteye giren yok..