Kapak çalışması yapıyoruz da acaba faydası var mı ?

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 146 time
Aldığı Beğeniler: 57 time

Re: Kapak çalışması yapıyoruz da acaba faydası var mı ?

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 10 Ara, 19:49

Ben ilk başladığım gün hiç kapak çalışması yapmadım çeviremiyordum psi-whelli sonra 2-3 gün boyunca yine çeviremedim (kapa kçalışması yapmadığım için ) sonra 4. gündemi ne başladım kapak çalışmasına baya bi süre çalıştıktan sonra gittim psi-whell e döndürmeyi başardım :) ben faydasını çok gördüm kapak çalışmasının :)

Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

Kullanıcı avatarı
UsTr
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 551 time

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 10 Ara, 19:54

fenomen yazdı:Kapak calismasini 1-2 hafta yapib ne bekliyordunuz ki ?:)) ben kisacasi faydasini soyleyecegim.durugorunu gelisdiriyor,6 hissi gelisdiriyor,beyni bosaltiyor ve 0 duygu durumuna getiriyor,telekinezide gozle,el degmeden etki etme gucu inanilmaz derecede gelisiyor(buna halk dilinde kotu nazar derler),konsantrasyon en ust yuzeye cikiyor zaten 0 duygu durumuda budur.simdi kim bana bu calismanin bos oldugunu soyluyor ???
Tamam ya zaten bana bu cevap lazımdı.Çünkü ben kapak çalışmasını hergün yapmak gibi bir alışkanlık olarak kazanmaya çalışıyorum.Yani 3 ay 5 ay 3 yıl 5 yıl değil artık su içmek gibi bir alışkanlık olarak kazanmaya çalışıyorum.Bu yüzden sordum.Özellikle zaten senin yorumun bana lazımdı çünkü senin söylediğinle bahsettiğim arkadaşımın yorumları birbirine çok ters.Kafam çelişkide kaldı haliyle.Ben kapak çalışmasını hayatımın bir parçası yapma çalışmasına devam edeyim o zaman.Saolasın yorum için teşekkür ettim.

Kullanıcı avatarı
Clairvoyant
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Aldığı Beğeniler: 116 time

Okunmamış mesaj gönderen Clairvoyant » 10 Ara, 20:03

UsTr yazdı:
fenomen yazdı:Kapak calismasini 1-2 hafta yapib ne bekliyordunuz ki ?:)) ben kisacasi faydasini soyleyecegim.durugorunu gelisdiriyor,6 hissi gelisdiriyor,beyni bosaltiyor ve 0 duygu durumuna getiriyor,telekinezide gozle,el degmeden etki etme gucu inanilmaz derecede gelisiyor(buna halk dilinde kotu nazar derler),konsantrasyon en ust yuzeye cikiyor zaten 0 duygu durumuda budur.simdi kim bana bu calismanin bos oldugunu soyluyor ???
Tamam ya zaten bana bu cevap lazımdı.Çünkü ben kapak çalışmasını hergün yapmak gibi bir alışkanlık olarak kazanmaya çalışıyorum.Yani 3 ay 5 ay 3 yıl 5 yıl değil artık su içmek gibi bir alışkanlık olarak kazanmaya çalışıyorum.Bu yüzden sordum.Özellikle zaten senin yorumun bana lazımdı çünkü senin söylediğinle bahsettiğim arkadaşımın yorumları birbirine çok ters.Kafam çelişkide kaldı haliyle.Ben kapak çalışmasını hayatımın bir parçası yapma çalışmasına devam edeyim o zaman.Saolasın yorum için teşekkür ettim.
UsTr yine de sen bilirsin de sanki cehalet biraz önyargılı yaklaşıyo gibiydi kapak çalışmasına. Benim de aklım da şüphe oluşturdu ama ferdi abinin açıklama daha mantıklı

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Yaptı Beğeniler: 19 time
Aldığı Beğeniler: 118 time

Okunmamış mesaj gönderen fenomen » 10 Ara, 20:10

bu islerde ileriye gitmek isteyenlere yalniz akil kifayet eder :)
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Yaptı Beğeniler: 107 time
Aldığı Beğeniler: 100 time

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 10 Ara, 20:14

Abi sen şimdi ne kadar geliştin yani neler yapabiliyosun mesela En son denge bozma çalışması yapıodun diye biliyodum bi videon vardı hatta şimdi neler yapabiliyosun??
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 10 Ara, 20:41

Ferdi abi iyi hoş diyorsunda sen üniversiteye gidiyorsun fakat biz daha lise talebesi ? günde ben 2 saat çalışsam tüm günüm gidiyor. 4.30da eve geliyorum birazcık uyuyup yemek yesem 7 gibi günde 2 saat çalışsam 9 sonra 22de uykum geliyor zaten toplam 1-2 saat ders çalışamıyoruz ?
Bu mesaj için turab adlı kullanıcıya teşekkür eden:
gizmo1 (27 May, 01:16)
Değerlendirme: 1.85%

uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
UsTr
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 551 time

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 10 Ara, 20:51

Bence telekineziye ayrılan zaman değil o zamandaki verimliliktir.Kapak çalışması ile ilgili yine Akrapkral ile yaptığım konuşmada bana 10 dakikalık güzel bir konsantrasyonla yapılan bir kapak çalışmasının 2 saatlik normal bir kapak çalışmasına eşit olduğunu söylemişti.Yani bir nevi verim daha önemli.Bence...

Kullanıcı avatarı
Clairvoyant
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Aldığı Beğeniler: 116 time

Okunmamış mesaj gönderen Clairvoyant » 10 Ara, 21:33

UsTr yazdı:Bence telekineziye ayrılan zaman değil o zamandaki verimliliktir.Kapak çalışması ile ilgili yine Akrapkral ile yaptığım konuşmada bana 10 dakikalık güzel bir konsantrasyonla yapılan bir kapak çalışmasının 2 saatlik normal bir kapak çalışmasına eşit olduğunu söylemişti.Yani bir nevi verim daha önemli.Bence...
Ama Ferdi abinin o 10 dakikalık verimli çalışmanın 10-15 katını yaptığı kesin :) Ve AkrepKral haklı amacına uygun yapılırsa verim daha iyi olur.

Kullanıcı avatarı
Exellency
Yaşadığınız İl: 9 Aydın
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen Exellency » 10 Ara, 21:37

günde 1.5 arayla 10'ar Dakika yapıyorum ..

Kullanıcı avatarı
delenamo
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 211 time
Aldığı Beğeniler: 38 time

Okunmamış mesaj gönderen delenamo » 11 Ara, 21:32

Benim anlamadığım neden kapak neden başka bir cisim değil. Hatta neden bir cisim tek bir noktaya konsantre olup baksak olmaz mı ?
Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir.