Kendini kasarak telekineziyi başarmak

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
ultra
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 14 time
Aldığı Beğeniler: 14 time

Kendini kasarak telekineziyi başarmak

Okunmamış mesaj gönderen ultra » 29 Eki, 17:18

Videodaki sunumda öğretim görevlisi öğrencilerle kafa mı buluyor, yoksa bileğimize alüminyum folyo bantlayıp herkesin yapabileceğini mi kanıtlamaya çalışıyor anlamadım, ingilizcesi iyi olup anlayan arkadaşlar herkesin anlayacağı şekilde açıklayabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

"Nosce te Ipsum"
"Kendini bil"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 280 time
Aldığı Beğeniler: 730 time

Re: Kendini kasarak telekineziyi başarmak

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Eki, 19:14

Bir arkadaşa izlettim sadece kullandıklarından bahsettiğini önemli içerik olmadığını söyledi.

Videodaki bir yorumda translate çeviri ile şöyle yazılmış ki aksi düşünülemez.

"her nesne tablonun tam aynı merkezine çekilir, hepsi demir özellikli sahne nesneleridir, crayola mum boya veya mantar gibi% 100 orijinal görünen çok çeşitli nesneler bulabilirsiniz. nesneleri üzerine oturtuğu tahta, zayıf bir toroidal elektromanyetik alan yaratıyor; zırhlı elektromanyetik alan, alüminyum folyo manşetinin etkileşimi ile yönlendiriliyor veya itiliyor, bu hileyi açığa vurmak için bir sihirbaz loncasından sürülüyorum"

"Medyum" filminde yapılan profesyonel hilelere değinilmişti sanırım buna benzer bir şey anlatılmaya çalışılmış videoda.
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür eden:
ultra (30 Eki, 12:33)
Değerlendirme: 1.85%

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Budray
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 217 time
Aldığı Beğeniler: 313 time

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 29 Eki, 20:15

Bunu bende yapıyorum ama ilk başta küçük küçük hissetmek lazım kontrol etmek lazım. Yani işin sırrı kendini sıkmak değil ilk önce bir kıpırtı yakalaman lazım. Bunu bir tür destek gibi düşünebilirsin. Mesela elime şişeyi koydum (teknik paylaşmıştım) dengeledim şişeyi ilk istediğim yöne doğru hareket ettirmeye çalıştım. Başarılı oldum. Fakat artık düşürmek istiyorum dedim şişeyi hareket ettiriyorum ama düşürmek için daha bi güç gerekiyor. Bende dilimi damağıma bastırdım zorladım kendimi ve şişeyi düşürdüm.
Bırak akıp gitsin.

Kullanıcı avatarı
ultra
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 14 time
Aldığı Beğeniler: 14 time

Okunmamış mesaj gönderen ultra » 30 Eki, 14:05

Yönetici yazdı:
29 Eki, 19:14
Bir arkadaşa izlettim sadece kullandıklarından bahsettiğini önemli içerik olmadığını söyledi.

Videodaki bir yorumda translate çeviri ile şöyle yazılmış ki aksi düşünülemez.

"her nesne tablonun tam aynı merkezine çekilir, hepsi demir özellikli sahne nesneleridir, crayola mum boya veya mantar gibi% 100 orijinal görünen çok çeşitli nesneler bulabilirsiniz. nesneleri üzerine oturtuğu tahta, zayıf bir toroidal elektromanyetik alan yaratıyor; zırhlı elektromanyetik alan, alüminyum folyo manşetinin etkileşimi ile yönlendiriliyor veya itiliyor, bu hileyi açığa vurmak için bir sihirbaz loncasından sürülüyorum"

"Medyum" filminde yapılan profesyonel hilelere değinilmişti sanırım buna benzer bir şey anlatılmaya çalışılmış videoda.
Teşekkür ederim, burada son bir soru işareti oluştu aklımda. Bu tahta veya benzer bir nesne kullanarak, psişik güçleri kuvvetlendirmek mümkün olabilir mi?
Örneğin psi wheel düzeneğini tahtanın üzerine koyup, daha az konsantrasyonla döndürmek gibi.
"Nosce te Ipsum"
"Kendini bil"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 280 time
Aldığı Beğeniler: 730 time

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 30 Eki, 23:07

Rica ederim.

Denemek lazım mutlaka bir şekilde etkisi olacaktır. Mesela ben metal, taş ve beton zemin yerine üzeri verniklenmemiş ahşap zemini tercih ederim. Beni daha çok rahatlatır. Hem psikolojik etkisi hem de auraya etkisi var. Herkeste aynı olmayabilir belki. Kişinin özellikleri ile ilgili olabilir.

Ama telekinezi ile ilgili çalışmalarda nesneler üzerine yöneltilen enerjiye nasıl bir etkisi olur test etmek gerekir.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.