korkuyorum :S

Moderatör: Sai

anarchy
Aldığı Beğeniler: 1 time

korkuyorum :S

Okunmamış mesaj gönderen anarchy » 04 Haz, 21:05

iyi günler arkadaşlar, sizinle bi şey paylaşmak istiyorum. Daha yeniyim bu konularda 1 hafta bile olmamıştır tek yapabildiğim ise psi wheel. Ancak forumda yapılanları okuyorumda, gerçekten bni korkutan şeyler var. Ama bu yapılanlardan çok bunları yapan kişiler. Gerçekten şizofrenik biri gibi yazanlar var. Tk yi çok seviyorum ve ilerlemek istiyorum ancak bu duruma gelmekten korkuyorum. Eğer anlatılanlar gerçekse şahıstan geçtim, bnm şizofreni olmama bile neden olabilir. Ama kesinlikle tk deneyimlerimi sosyal yaşantıma yansıtmak istemiyorum. Sizce tk dan vaz mı geçmeliyim, neler yapmalıyım ?

optimist_21

Re: korkuyorum :S

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 05 Haz, 00:04

şizofren olacağına inanıyorsan olursun,korkma bişey olmaz heralde yine de sen bilirsin:)

Kullanıcı avatarı
Lycanthropy
Yaşadığınız İl: 42 Konya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 44 time

Okunmamış mesaj gönderen Lycanthropy » 05 Haz, 00:04

Bakış açını değiştir. Bikere bunu kabullenmen lazım. Bunlar hernekadar uçuk kaçık gibi görünse de tamamen bilimsel şeyler. (mesela en basitinden CERN atom zerreciklerinin sıkıştırılmış enerjiden oluştuğunu kanıtladı. Düşünceler de öyle, değişik bi tür enerji. yani evrendeki herşey enerji. ) Senin tek yaptığın, yada buradaki herkezin yaptığı şey sadece bu enerjiyi kontrol etmek. Bu yemek yapmak veya kitap okumak kadar olağan bişeydir. Bunu kabullendikten sonra hiçbişey olmaz inan bana. Ayrıca diğer insanların biçoğu bunları bilmiyor, yapamıyor yada günlük hayatta kullanmıyor diye sana anormal gelmesin. Bunlar gayet doğal şeyler bunlar bize Allahın verdiği hediyeler. Eğer bu gözle bakarsan hiçbişey olmaz dostum. İnan
Dünya tarihine adımızı kazıyacağız. Yeryüzü ilk defa Luciferin korktuğuna şahit olacak.
Kurt kadar hızlı ve kurt kadar özgür !

anarchy
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen anarchy » 05 Haz, 07:10

Teşekkürler herkese özellikle lycan içimi rahatlattın :) o zaman fazla abartmadan devam etmek lazım :)

Kullanıcı avatarı
1Dogidoo1

Okunmamış mesaj gönderen 1Dogidoo1 » 05 Haz, 08:40

bunun bilimsel olarak analatayım

Telekinezi Beynimizin Bir Kısmnın Dış Dunyaya Gonderdıgı enerjiyi (Biz Buna Yorumlama Deriz) Yöneltip Kullanmaya yarar öneririm Sihirbazın Çıragını seyret (jojo dakı yarısmayı demıorum Filim Olan) Isde Oraya Beyin Dalgaların Guçlendirmek İçin Kristaller Kullanıorlar Ve Yüzlerçe Şey Yapıyorlar Yani Bun Ilk Olarak Yapamaya Biliriz Bir Daha Basıt Şeyler İle Deneriz Sen Hiç Uzulugunde yada Sinirlendgınde kapı Çarpmadımı Yada Raflardan Birşey Düşmedimi İşde Her Gun Fark Etmeden Yapılıyor Mesela Peygamberler Çok Yapmıs Arasdırırsan Bulursun
İyi Günler
-Dönüorrr
-Aldır ozaman
-Bııııyy :P

Kullanıcı avatarı
1Dogidoo1

Okunmamış mesaj gönderen 1Dogidoo1 » 05 Haz, 12:24

Şikayet Edildin Bu Foruma Bunlar Yakışmıor Bu Arada Kötu Soz Sahıbıne Ayıttır...
-Dönüorrr
-Aldır ozaman
-Bııııyy :P

FireSpirit
Konum: 270derece sağa doğru dön bide yukarı bak sonra kafanı salla gözünü kapa bi' ac Ahanda karsındayım :)
Yaptı Beğeniler: 6 time

Okunmamış mesaj gönderen FireSpirit » 05 Haz, 15:19

Lütfen Dil,din ve ırk ayrımı yapmayalım .. Lütfenn..Siteden uzaklaştırma almak istemiyorsan bunu yapma..!!
Gözlerimiz ile Gördüğümüz Her Şey Aslında Cok Daha Farklıdır...

www.sfgame.web.tr ~=Alsaes=~

toygar52

Okunmamış mesaj gönderen toygar52 » 06 Haz, 15:17

Hiç bir şeyden korkmana gerek yok telekinezi ve diğer kinezi çeşitleri yapılırken sadece beyninde ki enerjiyi kullanırsın.