Reiki

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 68 time
Aldığı Beğeniler: 105 time

Re: Reiki

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 22 Tem, 09:03

turab yapıyor ve foruma arada sırada giriyor ama uyumlamayaı ve bu işleri bırakmış

GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

merciless
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 10 time

Okunmamış mesaj gönderen merciless » 22 Tem, 14:27

reiki basittir. ağrıyan bir yerinize elinizi koyarsanız ve bunu yaparken amacınız ağrıyı azaltmaksa, otomatik olarak zaten enerjiniz görevini yapar. yaralanan bir yerimize elimizi refleks olarak koymamız enerjinin o bölgedeki acıyı azaltması içindir zaten.

Kullanıcı avatarı
Dogukan64
Yaşadığınız İl: 27 Gaziantep
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Yaptı Beğeniler: 23 time
Aldığı Beğeniler: 18 time

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan64 » 22 Tem, 15:15

Ben bir keresinde karnım çok ağrıyordu ama; öyle böyle değil. Acayip ağrıyo. Nedenini bilmiyorum. Ama ölcem sandım. Yere yatmış ağlıyorum ama; hiçbir şey yapamıyorum. İçimden karnımı deşmek geliyodu. En sonunda Fatiha'nın her derde deva olduğu aklıma geldi. Elimi karnıma koyup okudum ve okur okumaz bi anda bütün acı geçti. Sıfırlandı. Fatiha'yı da kullanabilirsiniz. Öneririm.
I don't care what would you want to do or what's your aim; If I know just one thing, do it right know.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1376 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 22 Tem, 16:15

Dogukan64 yazdı:Ben bir keresinde karnım çok ağrıyordu ama; öyle böyle değil. Acayip ağrıyo. Nedenini bilmiyorum. Ama ölcem sandım. Yere yatmış ağlıyorum ama; hiçbir şey yapamıyorum. İçimden karnımı deşmek geliyodu. En sonunda Fatiha'nın her derde deva olduğu aklıma geldi. Elimi karnıma koyup okudum ve okur okumaz bi anda bütün acı geçti. Sıfırlandı. Fatiha'yı da kullanabilirsiniz. Öneririm.
İşte bu Rukyedir.Surelerle şifa verme.Peygamber Efendimiz(s.a.v) de yapmıştır.Yani Sünnettir.

Âişe'den -Allah ondan ve babasından râzı olsun- rivâyet olunduğuna göre, o şöyle demiştir:

"Rasûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- hastalığa yakalandğı zaman, kendi üzerine İhlas, Felak ve Nas sûrelerini (Muavvizât'ı) okur ve üfürürdü. Sancısı (ağrısı) arttığı zaman ise ben onun üzerine okurdum. Bereket ümit ederek eliyle de onun vücudunu meshederdum." (Buhârî; hadis no: 4728. Müslim; hadis no: 2192).

Kullanıcı avatarı
andre
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Aldığı Beğeniler: 12 time

Okunmamış mesaj gönderen andre » 23 Tem, 12:11

Uchiha Sasuke yazdı:
Dogukan64 yazdı:Ben bir keresinde karnım çok ağrıyordu ama; öyle böyle değil. Acayip ağrıyo. Nedenini bilmiyorum. Ama ölcem sandım. Yere yatmış ağlıyorum ama; hiçbir şey yapamıyorum. İçimden karnımı deşmek geliyodu. En sonunda Fatiha'nın her derde deva olduğu aklıma geldi. Elimi karnıma koyup okudum ve okur okumaz bi anda bütün acı geçti. Sıfırlandı. Fatiha'yı da kullanabilirsiniz. Öneririm.
İşte bu Rukyedir.Surelerle şifa verme.Peygamber Efendimiz(s.a.v) de yapmıştır.Yani Sünnettir.

Âişe'den -Allah ondan ve babasından râzı olsun- rivâyet olunduğuna göre, o şöyle demiştir:

"Rasûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- hastalığa yakalandğı zaman, kendi üzerine İhlas, Felak ve Nas sûrelerini (Muavvizât'ı) okur ve üfürürdü. Sancısı (ağrısı) arttığı zaman ise ben onun üzerine okurdum. Bereket ümit ederek eliyle de onun vücudunu meshederdum." (Buhârî; hadis no: 4728. Müslim; hadis no: 2192).
Rukye ancak surelerle ayetlerle yapılırsa helal olur.Onun dışında rukye üfürükçülüğe girer.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1376 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 23 Tem, 13:56

andre yazdı:
Rukye ancak surelerle ayetlerle yapılırsa helal olur.Onun dışında rukye üfürükçülüğe girer.
Bende onu söyledim zaten.

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 64 time
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen Sai » 24 Tem, 11:26

rukye zaten ayetlerle yapılan birşey ayetsiz rukye e zaen rukye denmez :)
Bu mesaj için Sai adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (24 Tem, 12:30)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 25 Tem, 02:12

merciless yazdı:reiki basittir. ağrıyan bir yerinize elinizi koyarsanız ve bunu yaparken amacınız ağrıyı azaltmaksa, otomatik olarak zaten enerjiniz görevini yapar. yaralanan bir yerimize elimizi refleks olarak koymamız enerjinin o bölgedeki acıyı azaltması içindir zaten.

Reiki basittir derken anlamadım ? neye göre basit. Reikiye uyumlanmadan enerji falan veremezsin. Ayrıca REİKİDE enerji sizden akmaz. Başka bir kaynaktan gelir ve akar. Bu kaynağa ilahi kaynak denir. Reiki kurucuları bu kaynaga Tanrının bir lutfudur derler.

2.KONU

Reikiyle kimsenin enerjisini alamazsınız. Kimse istemedende ona enerji veremezsiniz :)
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 25 Tem, 02:15

Yani sizden 1 gram enerji gitmez . Reikinin bilimsel kanıtları vardır .Araştırırsanız bulabilirsiniz.
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 68 time
Aldığı Beğeniler: 105 time

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 25 Tem, 10:06

turab uyumlamayı bıraktın değil mi?
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim