Şu ana Kadar katettiğim yol ve sizlerden istedigim abi tavsiyesi

Moderatör: Sai

skyraxer
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Şu ana Kadar katettiğim yol ve sizlerden istedigim abi tavsiyesi

Okunmamış mesaj gönderen skyraxer » 15 Ara, 19:45

EVet arkadaslar geçen hafta başladıgım telekinezi hakkında neredeyse terimleri falan herseyi biliyorum gece başlamıstım ilk akşamımdı sadece 1 saat yaptım cahil aklı ile psi ball olusturdugumu ve folyoları devirdigimi sanıyordum ki bu hava ile oluyordu sonra psi wheel i keşfettim ki onlana ugrastım biraz ışık gördüm titrettim falan simdi arkadaslar 2. güne geldigimde psi wheel ima sarıldım ugrasıyım biraz dedim 5 tur attım el kullanarak sonra bıraktım elimi el kullanmadan 7 tane yaptım ki bunu herkezin bukadar kısa zamanda yapamadıgını duydum 2 gün böyle kendimi keşfettim basic leri öğrendim psi ball olusturdum ki sadece ++ -- kutuplu mıknatıs şeysini yapıyordu göremiyordum sonra artık ilerledigmi düsününce aerokineziye geçtim burcumdan dolayı --TERAZİ-- hava burcu oldugu için biraz denedim meditasyon yapamadım ugrastım en fazla 3 dk falan o yüzden sabırsızlıktan yapamadım ama en cok yapmak istedigim o ki ağaç gerekiyormu onu bilmiyorum duyduguma göre canlı bir ağac vs vs gerekiyormus yasım 14 bu arada ve 2 gün aradan sonra 1 dk önce üye oldum galiba 2 dk öncede psi wheel ı 37 kez döndürdüm ne yapmam lazım neye çabalamam lazım hedefim aerokinezi cok ciddi bir şekilde inanıyorum psi wheel ı imajinasyon yapmadan bile çeviriyorum sadece bakmam yetiyor teşekkürler.
En son Yönetici tarafından 21 Ara, 01:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Başlık düzenlendi

skyraxer
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Re: Şu ana Kadar katettiğim yol ve sizlerden istedigim abi tavsiyesi

Okunmamış mesaj gönderen skyraxer » 28 Ara, 14:12

yardım edin