TELEKİNEZİ, Elektrokinezi

Moderatör: Sai

PsiCL
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Aldığı Beğeniler: 1 time

TELEKİNEZİ, Elektrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen PsiCL » 21 Eyl, 21:15

Öncelikle merhaba forumda yeniyim , bu işe 4ay once basladım. Videolar izledim elektrokineziyle ilgili . Gaza geldim telekinezi yapamiyordum bunun için elektrokineziyi seçtim. Ertesi gün sabaha dogru sokak lambası karartmaya denedim o akılla :lol: olmadı sonra bunun kademe kedeme olacağını öğrendim devre aldım ilk yapmama göre çok başarılıydım. Şimdi evdeki odaklandığım lambaya etki ediyorum ama her nefes alıs verisimde degismesini istiyorum,ben alırken yukseldiğini verirken azaldığını yapıyorum. Malesf tam tersi oluyor :mrgreen: biraz once odaklandım yine aynısı oldu bu sefer kızmaya basladım aklımdan çoğal emri geçti azaal emri geçti tm oldu ama fazla karartamıyorum ve o karartıyı dengede tutamıyorum ne yapabilirim? Her neyse devam edeyim bundan once elektro kineziye yogunlastigimdan 1 ay sonra benim kafa zehir gibi herşeyi aynı anda düşünüyon aklına kötü şeyler geliyor matematiksel işlemler geçiyor mesela bir basket topunun o delikten hangi aradan fln geçtiğini onceden hesaplıyorum buna bir çözüm?? Evet şimdide telekinezide iyileştim 10m uzunluktan rahat psiball atiyorum. Birde ben şunu keşfettim psi bal attım hareket etmediya bir daha atiyorum atarken gözümü kapatıp kağıdın çıt diyen sesini aklıma getiriyorum ve aynı yerden deviriyorum. Anımı anlatayım şimdi şişenin marka bandını söktüm önüme koydum psiball attım başardım daha ilk prof denemem sonra oley be fln yerime oturdum marka bandına baktım bant hareket etti bunada yardım ederseniz mutlu edersiniz.Sonraki sorum şudur insanların bana ne diyeceğini tahmin edip onları şaşırtıyorum hatta 20 den fazla kez yapmısımdır şuanda veya olacak zamanda olacak şeyleri tahmin ediyorum bi baktım haberde tahmin ettiğim şeyler oluyor. Teşekkürler herkese iyi forumlar ;)

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1380 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Re: TELEKİNEZİ,Elektrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 26 Eyl, 23:49

Kafalar güzel :lol:

Lambaya olan etkiyi nefes alıp vermene bağlamışsın ama bu sıkıntı çıkarır. Çünkü bir konuda net olman lazım. Yani bence öyle. Psi wheel yaparken de aynısı. Adam diyor biraz sağ tarafa çevirteyim sonra sola çevirtirim. Ama kağıt sağa doğru dönerken aklından geçen “sonra sola döndürürüm” ifadesi kağıdı direk sola doğru döndürür. Zaman kavramını hiçe sayar. O yüzden net olacaksın. Işık ya azalacak ya da artacak.. Ne zamandır yapıyorsun ki tam olmadı diyorsun ? Çalıştıkça rayına oturur..

Kafanın zehir gibi çalışmasının sebebi büyük ihtimal çalışma yaptığın için olmuştur. Sonuçta beyinle yapmıyor muyuz ? Gerçi tam kesin birşey değil tabii.. Daha ne istiyorsun kötü birşeymiş gibi bahsetmişsin :)

Psi ball konusuna hiç girmeyeceğim..

Sondaki hakkında da bir fikrim yok.. (:

PsiCL

Okunmamış mesaj gönderen PsiCL » 01 Eki, 15:44

6 ay once basladım bunlara elektro kineziyi öğrenmem 1 ay sürdü ? 1 ay daha elektrokinezi çalıştım geri kalan aylarda telekineziye odak verdim. Yorumun için teşekkürler 👍
Bu mesaj için PsiCL adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (01 Eki, 20:26)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 217 time
Aldığı Beğeniler: 313 time

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 01 Eki, 17:35

Bak uchiha sen söylediğini kendin yapamıyorsun adam yaparak başarıya ulaşıyor. :lol:
Yolun açık olsun PsiCL
Bu mesaj için Budray adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (01 Eki, 20:26)
Değerlendirme: 1.85%

Bırak akıp gitsin.

PsiCL

Okunmamış mesaj gönderen PsiCL » 01 Eki, 17:46

Budray yazdı:
01 Eki, 17:35
Bak uchiha sen söylediğini kendin yapamıyorsun adam yaparak başarıya ulaşıyor. :lol:
Yolun açık olsun PsiCL
Sağolun sizden de bir yorum,eleştiri,örnek alabilir miyim? Yazarsanız çok iyi olacak

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 01 Eki, 18:23

PsiCL yazdı:
01 Eki, 17:46
Budray yazdı:
Yolun açık olsun PsiCL
Sağolun sizden de bir yorum,eleştiri,örnek alabilir miyim? Yazarsanız çok iyi olacak
Güzel şeyler elde etmişsin bunu bozma günlük yap ufak olsada. Elektrikinezi yaparken o mantığı yakala. Yani imajinasyon yaparken nasıl hissediyorsun, nasıl yapıyorsun o mantığı bilirsin artık. Ve o mantığı başka sevdiğin şeylerde de uygulayabilirsin. Ben enerji yönlendirmeden yola çıktım gözüm açıkken önüme bilerek yağmur gibi parıltı dökülüyordu suratıma. Çünkü bu işte imajinasyon var. Ben beynimin sanki bir tarafını kullanıyormuşum gibi hissederdim ve o hissetmeyi başka şey de de uygulardım. Veya dediğin gibi nefes alıp verme yani kişi imajinasyon yaparken bi kod yapmalı o konuda başka şeylerde uygulamalı yavaş yavaş. Ben elektroninezi yapsaydım şaka amaçlı zaten millet anlamaz elektrik çarptırırdım. Hatta bazıları elektrik çarptırıp o caktırdığı elektrige karşı tarafa ne iletmek istiyorsa onu iletiyor ve çaktığında o kişi o mesajı alıyor. Yani telepati yapıyor. Bak bir telepati yoluda çıktı üstelik bildiğin bir şey den. Neden çünkü ikiside imajinasyon gerektiriyor. Sen çok daha farklı şeyler yapabilirsin her şeyi elektroniziye bağlayıp öyle de yapabilirsin. Hayal gücüne kalmış...
Bırak akıp gitsin.

PsiCL

Okunmamış mesaj gönderen PsiCL » 01 Eki, 19:35

Budray yazdı:
01 Eki, 18:23
PsiCL yazdı:
01 Eki, 17:46
Budray yazdı:
Yolun açık olsun PsiCL
Güzel şeyler elde etmişsin bunu bozma günlük yap ufak olsada. Elektrikinezi yaparken o mantığı yakala. Yani imajinasyon yaparken nasıl hissediyorsun, nasıl yapıyorsun o mantığı bilirsin artık. Ve o mantığı başka sevdiğin şeylerde de uygulayabilirsin. Ben enerji yönlendirmeden yola çıktım gözüm açıkken önüme bilerek yağmur gibi parıltı dökülüyordu suratıma. Çünkü bu işte imajinasyon var. Ben beynimin sanki bir tarafını kullanıyormuşum gibi hissederdim ve o hissetmeyi başka şey de de uygulardım. Veya dediğin gibi nefes alıp verme yani kişi imajinasyon yaparken bi kod yapmalı o konuda başka şeylerde uygulamalı yavaş yavaş. Ben elektroninezi yapsaydım şaka amaçlı zaten millet anlamaz elektrik çarptırırdım. Hatta bazıları elektrik çarptırıp o caktırdığı elektrige karşı tarafa ne iletmek istiyorsa onu iletiyor ve çaktığında o kişi o mesajı alıyor. Yani telepati yapıyor. Bak bir telepati yoluda çıktı üstelik bildiğin bir şey den. Neden çünkü ikiside imajinasyon gerektiriyor. Sen çok daha farklı şeyler yapabilirsin her şeyi elektroniziye bağlayıp öyle de yapabilirsin. Hayal gücüne kalmış...
Teşekkürler👌👍

Kullanıcı avatarı
Budray

Re: TELEKİNEZİ, Elektrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 01 Eki, 19:37

Rica ederim.
Bırak akıp gitsin.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1380 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 01 Eki, 20:32

PsiCL yazdı:
01 Eki, 15:44
6 ay once basladım bunlara elektro kineziyi öğrenmem 1 ay sürdü ? 1 ay daha elektrokinezi çalıştım geri kalan aylarda telekineziye odak verdim. Yorumun için teşekkürler 👍
Bence bizim söyleyeceğimiz pek birşey yok. Sen zaten başarıyorsun. Sadece tek gereken sabırla devam etmek. Budrayın da dediği gibi herşey senin hayal gücüne ve azmine kalmış birşey. Ama deneyimlediğim birşeyi de söyleyeyim. Sakın ha birden yüklenip kendini bıktırma. Eğer motivasyonun sürekli var ise sıkıntı yok. Ama pek yoksa birden çok çalışıp sonraki günlerde sıkılıp bırakma olanağın yüksek. Az da olsa devamlı çalışmak önemli. Gerisi zaten zamanla olacak şeyler. Küçük devreyle başlayıp şehir elektriğine kadar gidersin. Ya da hayalin ne ise..
Budray yazdı:
Yolun açık olsun PsiCL
Len çakal :lol: ben her fırsatta futbolcu değil teknik direktör olduğumu söylerim. Sen kendine bak. (:

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 01 Eki, 21:20

Bilgilerin güvenilirliği için seninde denemen, bir şeyleri başarman gerekmez mi? :lol:
Yine gelişmişliğim, hedefime ulaşmışlığım var az olsada :lol:
Bırak akıp gitsin.