Telekinezi öğrenmek istiyorum

Moderatör: Sai

ahmetertenx
Yaşadığınız İl: 51 Niğde
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Telekinezi öğrenmek istiyorum

Okunmamış mesaj gönderen ahmetertenx » 13 Mar, 01:42

Merhaba abilerim kardeşlerim size bir sorum olacak ben doğaüstü şeyleri sever ve merak ederim uzun zamandır gördüğüm telekinezi öğrenmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yani gerçekten bilen birisi varmı bana yardımcı olacak Instagram: ahmetertenx

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1470 kez

Re: Telekinezi öğrenmek istiyorum

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 13 Mar, 18:54

ahmetertenx yazdı:
13 Mar, 01:42
Merhaba abilerim kardeşlerim size bir sorum olacak ben doğaüstü şeyleri sever ve merak ederim uzun zamandır gördüğüm telekinezi öğrenmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yani gerçekten bilen birisi varmı bana yardımcı olacak Instagram: ahmetertenx
Hoş geldin.
Aslında site böyle çalışmıyor. Sorularını sorarsın bizde cevaplarız. Bu kadar basit. (:

Telekinezi de amacın, hedefin ne ? Neyi başarmak istiyorsun ? Hiç bilgin var mı ? Gibi şeyleri söylemen gerekiyor ki tam olarak nereden başlayacağını, nasıl bir yol izlemen gerektiğini söyleyelim. Diğer arkadaşlar belki yardımcı olur (ama şşş benden başka kimse yok burada, çaktırma..) ben şu durumda her şeyi anlatmazsan pek yardım edemem. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlat. Dök içini. Anlat ki ona göre analiz yapabileyim..

Sitede şu an işine yarayacak her şey var. Konulara göz gezdirir isen veya arama kısmına merak ettiklerini yazarsan bir şeyler çıkacaktır karşına. Eee araştırmak da sana kalıyor..
Ama araştırmaya başlaman için aşağıya bir kaç link bırakıyorum. Onları okumaya başlayarak bu işe adım atabilirsin..

sizden-gelenler/telekinezi-nedir-ve-tel ... t8704.html
yeni-baslayanlar/telekineziye-baslarken ... t4831.html
sizden-gelenler/telekinezi-nasil-yapili ... t8709.html
sizden-gelenler/parapsikolojiye-yon-ver ... t8694.html
sizden-gelenler/parapsikoloji-nedir-ve- ... t8689.html
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain