Telekinezi

5 gundur psiwheel uzerinde ugrasiyorum hala bir hareket yok

Moderatör: Sai

bladev1l
Yaşadığınız İl: 55 Samsun
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek

Telekinezi

Okunmamış mesaj gönderen bladev1l » 08 Şub, 16:27

Oncelikle hepinize ilgilendiginiz icin tesekkur ederim . Ben 5 gunluk bir zaman diliminde yogun bir sekilde telekineziyle ugrasiyorum lakin herhangi bir hareket yok odaklanmada bir sorun oldugunu zannetmiyorum cunku gercekten kendimi bu konuda cok basarili hissediyorum herhangi bir tavsiye ? Muhakkak benim gibi olanlar vardir , yardimci olursaniz cok mutesekkir olurum.

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 239 time
Aldığı Beğeniler: 358 time

Re: Telekinezi

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 08 Şub, 18:07

bladev1l yazdı:
08 Şub, 16:27
Oncelikle hepinize ilgilendiginiz icin tesekkur ederim . Ben 5 gunluk bir zaman diliminde yogun bir sekilde telekineziyle ugrasiyorum lakin herhangi bir hareket yok odaklanmada bir sorun oldugunu zannetmiyorum cunku gercekten kendimi bu konuda cok basarili hissediyorum herhangi bir tavsiye ? Muhakkak benim gibi olanlar vardir , yardimci olursaniz cok mutesekkir olurum.
Ne yapıyorsunuz? Psi wheel mi? Psi ball mı? Direk nesneye mi etki etmeye çalışıyorsunuz? Ayrıntılı şekilde yazsanız daha iyi olurdu. Bu konuda baya bir açılmış konu var onların altına çok kez tavsiyelerde bulunduk site içinde araştırma yapıp o cevaplardan yararlanmanız ve sitede aynı konudan çok kez açılmamış olur. Lafım sadece size değil bu konuya girenlerin uyarı niteliğinde bir yazı olsun.

Odaklanırken düşünceleriniz serbest bir şekilde rahat bir şekilde odaklanmanız gerekiyor. Ben daha iyi anlaşılsın diye ilk başlayanlara boş boş bakın diyorum. Odaklanma konusunda sorunum yok diyenlerin çoğunda yanlış odaklanma görüyorum. Çünkü odaklanırsan enerji oraya doğru akar ve odaklandığın nesne hassas bir mekanizması varsa ufak tefek hareketleri görebilirsin. Direk telekinezi yapmaya kalkıştıysanız olmaması çok çok normal. Beyin telekinezi yapacak ama nasıl sen beynine bir neden sunmalısın yapması için. Bu neden de çalışmayla olur. İmajinasyonunuzu geliştirin ilk önce. Ki yapabilesiniz. Örnek vercek olursam sınava çalışmadım sorulara güzel odaklanıyorum neden başarısız oluyorum? Sorusu gibi oluyor.
İmajinasyon çalışmaları için alttaki linke tıklayın.
ileti93698.html?hilit=Telekinezi%20imajinasyon#p93698
http://www.parapsikoloji.net/imajinasyo ... lismalari/
Hedefini Belirle
Bugün ki yapacaklarına odaklan
Anı Yaşa

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 11 Şub, 21:35

Tekrar psi wheele bakıp döndüğü zaman nasıl olduğunu anlatayım. Daha önceden imajinasyonun bisiklet sürmekle olan bağlantısını yazdım.(ileti94422.html?hilit=Bisiklet#p94422)

Şimdi bisiklette dengede durmak imajinasyon durumuyla aynıdır. İkiside dile dökülmediği anlatmakta zorluk çekmişizdir. Veya yanlış tanımlar da kullanmış olabiliriz. Bizim amacımız bisiklet sürmek ve bunun için de denge gerekiyor. Bisiklet sürerken dengede olmaya konsantre olur musunuz? Hayır. Odaklanmak? Hmm olabilir ama yinede fazla kaçıyor. Az odaklanma olabilir. Dikkatli olma? Evet bu daha uygun. Bisiklet sürerken etrafınıza bakarsınız ve ilerlersiniz sadece düşmemeye dengede durmaya dikkat edersiniz. Heh telekinezi de de öyle. Hatta bir örnek daha vereyim aslında bu yüzmede de öyledir. Ben kendi kendime yüzme öğrendim ve baya zorlandım. Hep yüzmeye odaklandım suyun üstünde olmaya ve hep yaparken tek bacağım aşağı doğru hemen destek olmak için iniyordu. Fakat sonra bunları düşünmeyip bir anda atladım ve yüzmeye başladım ve o zaman başardım. Belki bu cümle yeni başlayanlar için daha yardımcı olur. İlgileniyormuş gibi yapıp ilgilenmemek.
Hedefini Belirle
Bugün ki yapacaklarına odaklan
Anı Yaşa

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 11 Şub, 21:36