telekinezi, telepati..

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 58 time
Aldığı Beğeniler: 90 time

Re: telekinezi, telepati..

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 14 Ara, 01:23

soyle bir sey soyliye bilirsin'Bence':
bak,her kesin kendine ozel bir hayat tarzi vardir,kimisi sevncli yasar,kimisi hayatin bir eylence oldugunu dusunur,bazilari da sikilir hayattan,nedenini sordugundaysa kendileri bile bilemez.kendilerini bir hapisde gibi hiss ederler.ama hapisden kurtula bilmek icin hapisde olduklarini anlamalari gerekir.iste bu hapis de hep hayatin ayni sekilde gitmesidir,onlarin bir fark gorme istekleri.iste bu istekler de bir birlerini parapsikolojide tamamliyor.belki konustuklarim sana sacma geliyor,ama boyle insanlar gercekten de var...ben sana hayatin boyunca sag kolun,sol gozunu,sevdiyin bir elbiseni kullanmamani soylersem nasil olurdun?zor olurdu senin icin,oyle dimi?bu da benim sag kolum,sol gozum kadar bana bagli bir hiss

Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
Yalniz
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 19 time

Re: telekinezi, telepati..

Okunmamış mesaj gönderen Yalniz » 14 Ara, 15:06

oncelikle AkrepKral cok tesekkur ederim. telepati yapma sebebim insanlarin sirlarini gizlileri ogrenip onlara oyle davranmak degil..dort dortluk degildir kimse.. gulu dikeniyle seveceksin.. once kendime bakarim. baslarda alistirma icin oyle okumaya calisiyorsun vs. herneyse.. Rabbim dogru yerlerde kullanmayi nasip etsin ins.

Lord_Of_Hackland .. oyle dusunen insanlar var. hayati maraton olunca insanin garip seylere iste farkli seylere merak saliyor. Kurani Kerimde diyor ki Allah: Ben insanlari ve cinleri bana ibadet etsinler diye yarattim.. hayata gelme amacimiz burdan belli.. O'nun ilmi hersey, O'nun guzelligi.. Tefekkur en guzel ibadetlerden biri.. telekinezi telepati vs bunlari o boyuta getirmek lazim.. Kafam cok karisik.. Biliyorum ne icin yapilmasi gerektigini telepati telekinezi vs. ama hadi nefsim girerse araya. gerci bu her konuda boyle.. aff bilmiyorum ya kafam cok karisik.. boyle nefsimide vicdanimida herneyse icimdeki tum sesleri susturucak bir cevap ariyorum suan. basladim arastirmaya.. herseyin hayirlisi...
My heart will be blacker than your eyes when I'm through with you. ( Radical face - Black Eyes)

I found freedom. Losing all hope was freedom. (Fight Club)