telekinezi, telepati..

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Yalniz
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 19 time

telekinezi, telepati..

Okunmamış mesaj gönderen Yalniz » 13 Ara, 17:34

S.a Arkadaslar.. bi buyugum var.. telekineziyi ve telepatiyi sonradan ogrenmenin iyi olmadigini dusunuyor, yani haliyle benim bu islerle ugrasmamada karsi.. telepati icin dedim ki.. insanlarla iletisimi guclendirmek icin gerekli bisey vs dedim, o da dedi ki neden kolay yolu seciyorsun.. kendini o kisinin yerine koy vs. bende dedim ki, yalan soylemeyecegini nerden bileyim vs. her neyse sorun su arkadaslar.. sizden yardim istiyorum.. ben bu kisiye ne cvp veriyim simdi.. diyorum hobi olarak yapicam, diyo ki bu iste telepatiye hissi kalbel vuku diyolar, bunlar Allaha yakin olan insanlara verilen seylerdir, velilere alimlere verilmis ozellikledir. sonradan ogrenmek olmaz bunlari.. vs kardesim yaa anlatamiyorum bir turlu.. yani benim icin onemli biri.. yinede yapicam dersem onu ikna etmeden dusuncelerine saygi duymadigimi vs dusuncek.. cok sinir oluyorum ya.. diyorum.. hergun insan enerji aliyor.. onu ister kullanir ister kullanmaz.. diyo ki telepati yaparakta hem hakka girmis oluyorsun .... affff cok sinirlerim bozuk yaaa. @@@@@@@@@

My heart will be blacker than your eyes when I'm through with you. ( Radical face - Black Eyes)

I found freedom. Losing all hope was freedom. (Fight Club)

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 551 time

Re: telekinezi, telepati..

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 13 Ara, 20:05

Öncelikle her şey ALLAH'tan diyeceksin.Bu yetenek yada telepati özelliğinide ALLAH sadece sana deil bütün insanlara belkide bütün varlıklara verdi.ALLAH sana konuşma,düşünme,hareket etme yeteneğini verdiyse ve bunları kullanmak garip gelmiyosa niye bu tür yetenkleri kullanmak garip yada günah oluyo.Hem denizdeki balinaların telepatiyle iletişim kurduğunu duymuştum.Onlar telepati yapıyosa bizim telepati yapmamız niye garip yada günah olsun.

Kullanıcı avatarı
Yalniz

Okunmamış mesaj gönderen Yalniz » 13 Ara, 20:21

iste ama bunu ona anlatamiyorum yaa.. :S
My heart will be blacker than your eyes when I'm through with you. ( Radical face - Black Eyes)

Kullanıcı avatarı
Carmen25
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 5 time

Okunmamış mesaj gönderen Carmen25 » 13 Ara, 22:24

Bu duygulara alışık olmadığın için ve bu duygular en başta körelmiş olarak eline sunulduğu için böyle düşünüyorsun. Ama bunu elmasa çevirmek senin elinde...
Artık aranızdayım :))

Kullanıcı avatarı
Yalniz

Okunmamış mesaj gönderen Yalniz » 13 Ara, 22:31

iste bunu ona soyleyim :D

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 13 Ara, 22:38

bu sorunun cevabını biz verirsek bir anlamı kalmaz kendin düşünmeli ve yaşamalısın hem cevabı kendin anlayabileceğin ve anlatabileceğin hale getirirsin sonuçta herkes tohum olarak başlar sonra dev bir çınar olur şimdi bulamasan bile gelecekte bulursun kusura bakma ama kendin bulur ve araştırırsan telekineziye karşı olan önyargınıda kaldırırsın zorluklarla bulunan bilgi daha kalıcıdır kendine gelen her soruyu cevaplamadan tatmin olma:)
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

Kullanıcı avatarı
Yalniz

Okunmamış mesaj gönderen Yalniz » 13 Ara, 22:47

dogru :) dusunuyom dusunuyom benim icin ok ama ben dusuncelerimi aktarmakta zorlanan bi insanim yaa. yanlis anliyo sonra beni :S

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 13 Ara, 22:52

dediğim gibi her tohum bir ağaca dönüşür:)
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

Kullanıcı avatarı
Yalniz

Okunmamış mesaj gönderen Yalniz » 13 Ara, 22:53

:) ben gidiyimde gübre aliyim ozman daha cabuk buyusun :D sagolasin :) kendim dusunuyum azcikta :)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 277 time
Aldığı Beğeniler: 723 time

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 14 Ara, 00:53

Yalniz yazdı:S.a Arkadaslar.. bi buyugum var.. telekineziyi ve telepatiyi sonradan ogrenmenin iyi olmadigini dusunuyor, yani haliyle benim bu islerle ugrasmamada karsi.. telepati icin dedim ki.. insanlarla iletisimi guclendirmek icin gerekli bisey vs dedim, o da dedi ki neden kolay yolu seciyorsun.. kendini o kisinin yerine koy vs. bende dedim ki, yalan soylemeyecegini nerden bileyim vs. her neyse sorun su arkadaslar.. sizden yardim istiyorum.. ben bu kisiye ne cvp veriyim simdi.. diyorum hobi olarak yapicam, diyo ki bu iste telepatiye hissi kalbel vuku diyolar, bunlar Allaha yakin olan insanlara verilen seylerdir, velilere alimlere verilmis ozellikledir. sonradan ogrenmek olmaz bunlari.. vs kardesim yaa anlatamiyorum bir turlu.. yani benim icin onemli biri.. yinede yapicam dersem onu ikna etmeden dusuncelerine saygi duymadigimi vs dusuncek.. cok sinir oluyorum ya.. diyorum.. hergun insan enerji aliyor.. onu ister kullanir ister kullanmaz.. diyo ki telepati yaparakta hem hakka girmis oluyorsun .... affff cok sinirlerim bozuk yaaa. @@@@@@@@@
Herşey niyete bağlı. Ne için telekinezi veya telepati yapmak istediğine bağlı. Kendini keşfetmek Allah'ın sendeki güzelliklerini görmek için mi? Alemi tanımak için mi? Yaratılanların Allah'ı nasıl zikrettiklerini duymak için mi? Yoksa milletin zihninden geçenleri okumak için mi? Veya telekinezi ile egonu yüceltip gösteriş için mi?

İnsanların zihninden geçen her düşünce eyleme dönüşmez ama sen onları telepati ile öğrenerek herkesten uzaklaşabilirsin. Bu şekilde kaç samimi dost bulabilirsin? Ayrıca sana ait olmayan düşünceleri tıpkı bir günlüğü izinsiz almak gibi kurcalayacağın için hakka da girmiş olursun tabiki.

Telekinezi veya Telepati yapmak günah değildir ilim öğrenmektir. Ancak Bunları nasıl kullanacağın sonucu etkileyecektir.
Ama merak etme zaten Telekinezi ve Telepati öğreneyim diye yola çıkanların %99'u bir süre sonra pek te bir şey elde edemeden bırakırlar çünkü bu tür konular disiplinli ve sürekli çalışma gerektirir. Bunu da çok azı başarabilir. Yani Sen başlasan da büyük ihtimalle zaten sonunu göremeyeceksin. En azından edindiğin bilgiler Yaşadığın bir kaç ilginç olağandışı olay yanına kar kalacaktır. Bir ortamda Telekinezi veya Telepati kelimeleri geçtiğinde hoş bir anı olarak bu kelimelerin ne anlama geldiğini aslında oradakilerden çok daha iyi bildiğini düşünerek tebessüm edeceksin.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.