tk programı

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

tk programı

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 05 Mar 2010, 16:38

arkadaşlar tk ye düzenli çalışırsak daha ii sonuçlar elde edebiliriz diye düşündüm.ve kendime bi program yaptım dersler olduğu için molalarımda çalışıyorum ve yoplam 20 dk psi wheel ve 40 dk kapak oluyor yani toplam 1 saat çalışmış oluorum eskiden dersler vardı hiç çalışamıodum ama artık resmen başlıyorum sizce bu programı devam ettirirsem verimli sonuçlar elde edebilir miyim?
pixies forever <3<3

optimist_21

Re: tk programı

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 05 Mar 2010, 17:01

kapağı unut artık kapak yöntemini kim uydurduysa gerçekten çok etkilemiş insanları,kapak gözlerdeki enerjiyi arttırır ve göz sağlığı için hiç de iyi değildir aslına bakarsan çalışmak gerek kapağa ama 40 dk çok fazla,günde 5-10 dk dan fazla çalışma.
belki arkadaşlar bilmiyor olabilir ama şunu söylemek istiyorum enerjiyi avuçlarınıza toplamayın,parmak uçlarınıza toplayın avucunuza toplarsanız enerji dengesizce yayılır avuç içinde kontrolü zordur,ama parmak uçlarınıza toplarsanız enerjiyi net bi şekilde hissedersiniz ve parmak uçlarındaki enerji çok daha güçlüdür ve günlerce kalır orda enerji üretmenize fazla gerek kalmaz ve tüm avucu da dolaşır o enerji.
size tavsiyem enerjinizi işaret ve orta parmağınıza yoğunlaştırın diğer parmaklara da geçer merak etmeyin..

Kullanıcı avatarı
Diablo11
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen Diablo11 » 05 Mar 2010, 18:24

Sarp Abinin Dedği Gibi Bncede 40 Dkka FzLa 5 - 10 -15 iyii.
Minilogue

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 06 Mar 2010, 11:55

xD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 06 Mar 2010, 11:56

Ama gözle harakat ettirmek daha ii omazmı?
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Yaptı Beğeniler: 19 time
Aldığı Beğeniler: 118 time

Okunmamış mesaj gönderen fenomen » 06 Mar 2010, 14:32

kapagi ben uydurdum optimist dicen varmi:Dkapagin oldugunu bilmi yorsuuz daha bos verin kapa \gi
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

TelekinetikFit

Okunmamış mesaj gönderen TelekinetikFit » 06 Mar 2010, 19:58

Enerjiyi el yada parmaklarda toplamak olmalı amaç. Genel enerji anlamında dengesiz ve zayıf kalırsınız. Ben sadece gerçekten toplamabilmeyi varlığını hıissedebilmeyi anlamak için elde ya da parmakta enerji toplama işlemini yapmayı tavsiye ediyorum. Aksi takdirde devamlı böyle yaparsanız bir şeylere harakete geçirecek güç elinize ya da parmağınıza acı verebilir. Enerji tüm bedeninizde yaygın olması!!! Ve o güç bir nebze arttıkça el yada parmağa göre daha büyük enerji hissedersiniz.(Ama gene de ilk başlarda ellerde gelişme amaçlı olarak enerji toplanmalı galiba ) Bunun için basit bir tekeniği daha çok kişinin görmesi açısından yeni konu olarak açarım birazdan. Ama dediğim gibi DİĞER PARMAKLARA GEÇER İBARESİNİ kullanan arkadaşın mantığına bakarak sadece el çalışmayın. Genel anlamda enerji elde edebilmek için İnanç ve Düşünce Bileşimi Teknik konusunu açarım birazdan ona bakın...

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 07 Mar 2010, 20:25

ben kağıt para büküyorum enerjiyi toplamak için ve elimde ısı hissediyorum yani enerji ve psi wheele tutunca dönüyor aynı şey deil mi? ama elimde yanma olmuyor
pixies forever <3<3

bosan
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen bosan » 14 Mar 2010, 13:54

hmm öncelikle enerjiyi ellerde toplamayı yapabiliyorum ancak telekinezi çalışmadığımda bile elimde bir ısı ve uyuşma oluyor.bunu nasıl kontrol altına alabilirim
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim