yıl olmuş 2013

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

yıl olmuş 2013

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 30 May, 16:02

hala psi balla inananlar var :((
Bu mesaj için ozina adlı kullanıcıya teşekkür eden:
turab (30 May, 17:13)
Değerlendirme: 1.85%

pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Yaptı Beğeniler: 107 time
Aldığı Beğeniler: 100 time

Re: yıl olmuş 2013

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 30 May, 16:37

Ya ozina kapanmış tartışmaları başlatmakla eline ne geçiyor bundan birkaç ay önce psi ball vardı ama fırlatılamaz diyodun şimdi de olmadıgını sölüyosun acaba 3-4 ay önce ne düşünüyodun..İnanmıyosan inanma arkadaşım yani tekrar tartışma çıkartmaya ne gerek var ...
Bu mesaj için ChaTLacK adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Energyy (30 May, 17:37)
Değerlendirme: 1.85%

"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Energyy
Yaşadığınız İl: 23 Elazığ
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 10 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen Energyy » 30 May, 17:38

ChaTLacK yazdı:Ya ozina kapanmış tartışmaları başlatmakla eline ne geçiyor bundan birkaç ay önce psi ball vardı ama fırlatılamaz diyodun şimdi de olmadıgını sölüyosun acaba 3-4 ay önce ne düşünüyodun..İnanmıyosan inanma arkadaşım yani tekrar tartışma çıkartmaya ne gerek var ...
Aynen psi ball yok diyenler oyle deme sebebi yapamamalari
Herhangi birinin senden nefret etmesinin asıl nedeni; senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi olamayacağını bilmesidir.

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 30 May, 17:46

Valla orasını bilemiyorum yapabilir veya yapamazlar ama örnegin ben telepatide çok kötü oldugumu düşünüyorum şimdi ben telepati yoktur aslında herşey tesadüften ibarettir desem saçma olmaz mı yani..
Bari tartışacaksak biraz daha düzeyli tartışalım daha düzgün bi mizaçla konuşalım yani ne gerek var böyle konuşmalara...
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Energyy

Okunmamış mesaj gönderen Energyy » 30 May, 18:55

ChaTLacK yazdı:Valla orasını bilemiyorum yapabilir veya yapamazlar ama örnegin ben telepatide çok kötü oldugumu düşünüyorum şimdi ben telepati yoktur aslında herşey tesadüften ibarettir desem saçma olmaz mı yani..
Bari tartışacaksak biraz daha düzeyli tartışalım daha düzgün bi mizaçla konuşalım yani ne gerek var böyle konuşmalara...
Öyle diolar
Herhangi birinin senden nefret etmesinin asıl nedeni; senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi olamayacağını bilmesidir.

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 30 May, 19:41

sizin aklınızdaki psi balla bizim ki bir değilde ondan . Yoksa var psi ball ama sizinki gibi değil amann boşversenize hayat boş isteyen istediğini yapsın :)))
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 30 May, 19:59

Tabi ya sizin gibi zat-ı muhteremler'in aklındaki(!) o müthiş psi ball galiba dünyayı yok edecek düzeyde...
Sen sözde farklı psi ball ını kafandan uydurursan dünyayıda yok edersin kendini de ...Hadi şimdi size Günaydın...(Sizin gibi ermiş zatların ne demek istedigimi anlamış ya da belki birazda olsa anlamaya çalışmış olduklarını umuyorum ...)
Zaten ben istedigimi yaparım sorun yok buna da kimse bişey diyemez,ki ben hayatın boş oldugunu düşünmüyorum çünkü biraz da olsa bunu düşünebiliyorum ...Son olarak seninde dedigin gibi "İsteyen İstediğini yapsın :))) "
Bu mesaj için ChaTLacK adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
UsTr (30 May, 20:19) • Energyy (31 May, 08:35)
Değerlendirme: 3.7%

ALBERT EINSTEIN

Energyy

Okunmamış mesaj gönderen Energyy » 30 May, 20:59

Ozina sen bu konuyu nie açtın

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Telekinezi.com Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 31 May, 00:04

Bu tartışmaların bir çok benzeri forumda mevcut olduğundan konuyu kilitleyecektim ama sonradan vazgeçtim. Konuşun, tartışın bakalım nasıl bir sonuca ulaşacaksınız bende merak ettim.
Sizin kafanızdaki psi-ball'ı kısaca özetlemek gerekirse; "RAAASENNNGANNNNNN!!!". Arkadaşların bahsettiği ise sadece enerjinin elde toplanması, şekil verilip küre haline getirildiği bile meçhul ki bana göre psi-ball varsa kesinlikle küre şeklinde değil, dağınık bir şekildedir(o zamanda adı psi-ball olmamalı mantıken).
Yaptığım araştırmalarda aslında birçoğunuzun psi-ball olduğunu sandığı şeyin tamamen eldeki kaslar ile alakalı olduğunu öğrendim. Ellerinizi sanki küçük bir topu tutuyormuş gibi yaptığınızda yaklaşık 30-40 saniye sonra hiçbirşey düşünmeseniz veya enerjinizi elinize toplamaya çalışmasanız bile karıncalanma, elektriklenme v.b şeyler hissedersiniz. Ve dediğim gibi bu tamamen elinizin duruşunda kasların aldığı şekil ile alakalıdır.
Benzeri bir olayda şudur: Süs olarak kullanılan taşlardan aynı boyutta ve düz bir şekle sahip olanlarından iki adet alın ve birini sağ elinizde birini sol elinizde tutun. Taşları göğüsünüze yaklaştırın ve dirseklerinizi yere paralel düz bir konuma getirip taşları yavaşça birbiri etrafında çevirin. Bu hareketi bir süre devam ettirdiğinizde taşların birbirini ittiğini hissedeceksiniz. Aslında bu da tamamen ellerin duruş pozisyonuyla alakalıdır. Eğer taşlar gerçekten birbirini itecek olsaydı zaten ellerinizi o konuma getirmeniz gerekmeden de iterdi.
Yani sonuç olarak bu örnekler çoğaltılabilir. Bir çoğu vücudun kas yapısı ve kişinin psikolojik olarak kendini buna ne kadar inandırdığı ile alakalı...
Bu mesaj için ozzzyyy adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 3
krebk (31 May, 21:24) • Dogukan64 (01 Haz, 19:19) • caryes (01 Haz, 20:07)
Değerlendirme: 5.56%

Sadece Çok Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Soruları Özel Mesaj ile Sorun.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 522 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 31 May, 05:43

chatalck arkadayım bi boşluk buluyum bende dalacam araya :) olayı hala kavrayamadım :D