Subliminal Telkin Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

telkin hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler, telkin nasıl hazırlanır, telkin müziği nasıl olmalı, telkin işe yarar mı

Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü bir işaret ya da mesajdır. Mesajlar normal algı limitlerinin altında bırakılarak, bilinçaltını etkilemek üzere hazırlanırlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1410
Yaş: 41
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 308 time
Aldığı Beğeniler: 752 time

Subliminal Telkin Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 14 Eyl, 12:11

Subliminal Telkin Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Resim

Etkili bir subliminal telkin hazırlamak için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Fon Müziği Seçimi
Telkinde iyi bir etki için fon müziği seçimi oldukça önemlidir. Telkinin konusuna göre seçilecek melodiler etkiyi kat ve kat artıracak bilinçaltını telkini alma konusunda hazırlayacaktır. Duygularınızı güçlendirecek, Güven telkin edecek, Başarmanızı sağlayacak Telkinlerde sizi canlandırıcı ve pasifize etmeyen fon müzikleri seçin. Transa girmenizi sağlayacak telkinlerde ise klasik veya rahatlatıcı müzikleri tercih edin. Melodiler bilinçaltının dirençlerini kırmada etkili olacaktır. Konunun tersi melodiler seçmek bilinçaltında çelişki doğuracağı için etkiyi azaltacak veya ortadan kaldıracaktır.

Mucizeler Beklemeyin
Her ne kadar telkin çok etkili bir yöntem olsa da gündelik yaşantıda gerçekleşemeyecek veya sizi zor durumda bırakacak telkinler yapmaya kalkışmayın. Telkini yalnızca size yardımcı olabilecek bir yöntem olarak; Tamirci değil yalnızca tamir için kullanılan bir anahtar olarak görün. Eğer ileri derece veya ilerleme tehlikesi olan psikolojik rahatsızlıklar için kullanmayı düşünüyorsanız düşüncenizi sonlandırın ve bu işi psikologlara veya psikoterapistlere bırakın.

Deneyin
Eğer telkini başkalarına da kullandıracaksanız önce en az birkaç hafta kendi üzerinizde deneyin. Anormal sonuçlar elde ederseniz asla başkalarıyla paylaşıma açmayın. Başkalarının sorumluluğunu almadan önce sonuçlarını kendi üzerinizde görün.

Abartıya Kaçmayın - Sağlık Unsurlarını Gözardı Etmeyin
Kendinizi süpermen olmaya zorlamayın. Makul sınırlar içerisinde gerçekten işinize yarayacak sizi gündelik hayatta zor durumda bırakmayacak telkinler hazırlamaya çalışın. Psikolojik ve gündelik ağrılar haricinde ağrılarınızı dindirmek için telkinler hazırlamayın. Mükemmel bir telkin hazırlayıp ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz ancak ağrının kökeninde zamanında müdahale edilmediğinde sizi ölüme kadar götürebilecek rahatsızlıkların varolabileceğini düşünerek Önce Doktorunuza uğrayın.

Eğer telkin içerisinde Yapay Beyin Dalgaları kullanacaksanız (Alfa, Teta, Beta, Delta, Gama) yapay dalgaların epilepsi rahatsızlığı olanlarda veya epilepsi olasılığı olanlarda riskli olabileceğini unutmayın.


İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Subliminal (Bilinçaltı Mesaj) Telkin Nasıl Hazırlanır?” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir