Telekinezi'yi ne için yapıyorsunuz ?

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1380 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Telekinezi'yi ne için yapıyorsunuz ?

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 07 Haz, 10:15

Selamun Aleyküm
Herkes birşey soruyor benim merak ettiğim ve incelemeye aldığım bir konuyu sormak istiyorum.
Parapsikolojik şeyleri ne için yapıyorsunuz ?
Misal;
Toplum tarafından kabul görmediniz ve kendinizi kanıtlamak mı istiyorsunuz ?
Artislik yapıp(farklı olup) kendinizi başkalarından üstün görmek için mi ?
Gösteri yapmak için mi ?
Kız tavlamak için mi ?

vs ne için yapıyorsunuz ???

osmn.ozcn2
Yaşadığınız İl: 15 Burdur
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Telekinezi'yi ne için yapıyorsunuz ?

Okunmamış mesaj gönderen osmn.ozcn2 » 07 Haz, 15:55

Dünyayı kurtarmak için :)

Kullanıcı avatarı
EmRe67
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 15 time

Okunmamış mesaj gönderen EmRe67 » 07 Haz, 21:41

Hobim.
http://i.imgur.com/M8JNn.gif?1

Alihan
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Yaptı Beğeniler: 24 time
Aldığı Beğeniler: 12 time

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 07 Haz, 21:52

Biyokinezide gelişip her tür sağlık sorununa (kalıtsal, kaza sonucu vb) çözüm bulmak istiyorum,
Telepatide gelişip psikolojik sorunları kalıcı ve hızlı tedavi etmek, insanlar arasındaki anlaşmazlıkları düzeltmek istiyorum,
Her konuda gelişip en iyi olmayı hedefleyen isteğimi tatmin etmek için,
Parapsikoloji ilgimi çektiği ve içimde sürekli merak uyandırdığı için,
Aerokinezi ve diğer kinezilerle de eğlence için (Emre gibi benim de hobim :D) uğraşıyorum.

Not: Psiyatr ya da doktor olmak istiyorum. Biyokinezi ve telepati ile de mesleğimi desteklemiş olucam :)
Bu mesaj için Alihan adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (08 Haz, 20:24)
Değerlendirme: 1.85%

Yazık ki insanlar doğayı yok ederken birşeyi hep unutuyorlar : İnsan da doğanın bir parçası !!!

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 07 Haz, 23:22

Alihan kardeş inşaÂllah olursun.Ama psiyatr olmak istiyorsan şu konuyu bir oku emin ol hastalara yaklaşımın konusunda çok yardımcı olacak..
http://ezan.vakti.com/psikoloji_psikana ... n_tasavvuf

Aslında konuyu açma amacım hobi haricinde yapmak istediklerinizden vaçgeçirmek üzerineydi.Çünkü insanlar parapsikolojiye bağlanıp normal hayatlarını unutuyorlar ve toplumun sorunları gidermek için çalıştıklarını söylemeleri halde kendi hayatlarını mahvediyorlar.Amacım onları soğutmaktı.Ama sizde farkındasınız doktor olmak için biyokinezi değil ders çalışmak gerek.Bunu söylediğime şaşırıyorum ama gerçek öyle malesef.Hastayı kenere çekip kapat gözlerini biyokineziyle iyileştiricem diyemezsin.Bu sadece inanıp,yapan kişiye yarar sağlar.Onlara fayda veremezsiniz.. :)
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Alihan (08 Haz, 18:49)

Alihan

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 08 Haz, 19:06

Sasuke, ilk önce teşekkür ederim verdiğin link ve yorumun için :) Doktor olmak için çalışmam gerektiğini elbette farkındayım :D Bu yüzden notlarımı elimden geldiğince yüksek tutmaya çalışıyorum (9. sınıfım ve yıl sonu ortalamam 93 ile bence gayet iyi :D) Ama biyokineziyi karşıdaki kişi inanmasa da yapabildiğimi düşünüyorum. Nabzını düşürdüğüm kişi (120'den 80'e düşürdüm) inanmıyodu ve kanıt istemişti. Burdan karşıdaki kişi istemese ve inanmasa bile yapabileceğim kanısına vardım. Bilmiyorum belki de yanılıyorum fakat iki kere yaptım ve ölçtük. Birincide yaptım, telefon yüzünden dedi -_- . İkinciyi de yaptım ve yine oldu. Tesadüf olduğunu sanmıyorum :) (Çıkışmış gibi olduysam özür dilerim :/ Asıl amacımı yazmadım ve yazamam da. Birşeyi çözmek için başladım parapsikoloji konularından biyokinezi ve telepatiye. Başka çözüm bulamadığım için bu tek çarem...)

Bu arada haklısın, bazıları cidden de bu işi abartıp normal hayatlarını unutuyorlar. Bu işle uğraşıcaksanız normal hayatınızı ve sorumluluklarınızı unutmayın. Tekrar teşekkürler Sasuke ve başarılar herkese :)
Uchiha Sasuke (08 Haz, 20:19)

Yazık ki insanlar doğayı yok ederken birşeyi hep unutuyorlar : İnsan da doğanın bir parçası !!!

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 08 Haz, 20:24

Alihan yazdı:Sasuke, ilk önce teşekkür ederim verdiğin link ve yorumun için :) Doktor olmak için çalışmam gerektiğini elbette farkındayım :D Bu yüzden notlarımı elimden geldiğince yüksek tutmaya çalışıyorum (9. sınıfım ve yıl sonu ortalamam 93 ile bence gayet iyi :D) Ama biyokineziyi karşıdaki kişi inanmasa da yapabildiğimi düşünüyorum. Nabzını düşürdüğüm kişi (120'den 80'e düşürdüm) inanmıyodu ve kanıt istemişti. Burdan karşıdaki kişi istemese ve inanmasa bile yapabileceğim kanısına vardım. Bilmiyorum belki de yanılıyorum fakat iki kere yaptım ve ölçtük. Birincide yaptım, telefon yüzünden dedi -_- . İkinciyi de yaptım ve yine oldu. Tesadüf olduğunu sanmıyorum :) (Çıkışmış gibi olduysam özür dilerim :/ Asıl amacımı yazmadım ve yazamam da. Birşeyi çözmek için başladım parapsikoloji konularından biyokinezi ve telepatiye. Başka çözüm bulamadığım için bu tek çarem...)

Bu arada haklısın, bazıları cidden de bu işi abartıp normal hayatlarını unutuyorlar. Bu işle uğraşıcaksanız normal hayatınızı ve sorumluluklarınızı unutmayın. Tekrar teşekkürler Sasuke ve başarılar herkese :)
Estağfirullah ne çıkışması uzun zamandır senin gibi biriyle KONUŞAMIYORDUM :) MaşaÂllah derslerin güzel sıkıntı yok ozaman.Ben de telekineziye kapılıp tüm hayatı onun üzerine kurmuştum ve sonu fiyasko.Telekinezi yapılmasın demem ama yeteri dozda..
Biyokinezi ile başka birine etki edebildiysen güzel.Benim anlatmak istediğim göz rengini bile değiştirip kalıcı hale getireyenlerin başkalarını iyileŞtirmeye çalışması.Konuyu okuduysan o konuda yazıyordu herhalde, avuç içindeki letaif ler sayesinde elini koyduğun yerde iyileşme oluyordu..Çok farklı şeyler var ama bence bu işe başlanmadan önce sağlam bir niyet ve amaç koymak gerek.Yoksa insanlara hava atmak niyetiyle yapılan hirbirşey fayda vermez kanısındayım..
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Alihan (09 Haz, 22:12)

Alihan

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 09 Haz, 22:24

Teşekkür ederim, bende öyle :) Dediklerine harfiyen katılıyorum :D Zaten, insanlara hava atmak için yapıyorsa kişi telekineziyi, amacı yok bile sayılabilir bence :) Bu tür amaçlardan kolay vazgeçebilir insan, sıkıldığında bırakır :D Bu yüzden dediğin gibi, kişi düzgün(ağır olmadı umarım) bir hedef koymalı kendine :D ve tabi ki azimle de çalışmalı :)
Uchiha Sasuke (10 Haz, 14:20)