Astrale çıkan birinin anıları

Astral Seyahat Forumlarından Taşınmış konular

Moderatör: Aires Blue

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Berk
Mesajlar: 335
Yaş: 20
Kayıt: 22 Nis, 11:48
Aldığı Beğeniler: 1 time

Astrale çıkan birinin anıları

Okunmamış mesaj gönderen Berk » 07 May, 11:57

İlk Astral deneyi yapan bir arkadaş anlatıyor İşte onlardan birkaç örnek:Astral Seyahat sırasında bedenin değişik yerlerinde seğirmeler, kulakta çınlamalar ve tam ayrışma anında ise, çatırdama ya da buna benzer bir takım sesler duyulabilir.

Astral seyahat yaparak bedeninden geçici bir süre ayrılanlar, başlarından geçen bu tecrübelerini genellikle birbirlerine çok benzer ifadelerle anlatmaktadırlar...

"Beden dışındaki ilk tecrübemi gayet iyi hatırlıyorum. O zamanlar 7 yaşındaydım ve böyle bir şeyden haberim yoktu. Bir yaz günü, sabahın erken saatlerinde çok susamış olarak uyandım. Yataktan dışarıya çıkarak içme suyunun bulunduğu yere gittim. Ancak sürahi boştu. Bunun üzerine pencereye doğru yürüyerek perdenin aralığından güneşin ilk ışıkları ile aydınlanan bahçeye baktım. Sonra geri dönerek yatağa geldim. Yatağın dolu olduğunu gördüğüm zaman şok geçirdim. Yatağımda uyumakta olan birisi vardı ve bu insanın kendim olduğunu gördüğüm zaman korku ve şaşkınlığım daha da arttı. Bu şaşkınlık sebebiyle olsa gerek, aniden ve süratle bedene çekildiğimi ve ayaklarımın bedenin ayakları üzerine gelecek şekilde bedene gömüldüğümü hissettim. Sonra uyandım. Daha sonra bu olay bir çok kereler tekrarlandı."
"Bir deniz seyahatindeydim. Bir gün sırt üstü yatarken uykuya dalmışım. Bir kabus görmeye başladım. Gemi batmakta sular yavaş yavaş yükselmekteydi. Fakat ben sular çeneme gelinceye kadar kayıtsız kaldım. Sonra büyük bir mücadele sonucu soğuk bir ter içinde uyandım. Bir kaç dakika içinde tekrar uyumuşum. Bir ara yan tarafıma dönük olarak yatarken, geminin bölmesine doğru hareket etmekte olduğumu hissettim. Çok hoş bir histi bu. Her şeyin farkındaydım. Tamamen bilincim yerinde olduğu halde bu olayı normal karşılamam sonradan beni çok şaşırttı. Sırt üstü yatacak şekilde yavaşça döndüm. Sonra böyle uyuya kalırsam ikinci bir kabus görürüm düşüncesi ile tekrar yan tarafıma dönmek istedim. Ancak bu çok zor bir işti ve epey mücadele etmek zorunda kaldım. Bu olaya rağmen her şeyi hala normal karşılamaktaydım. Yanlamasına dönmüştüm ki, bir kuvvetin beni sırtımdan geriye doğru çektiğini hissettim. Bir kaç dakika orada Öylece yanlamasına sallanır vaziyette kaldım. Bedenimin sallantısı durduğu halde, sol bacağım sallanmasına bir müddet daha devam etti. İşte bu bana tuhaf gelmişti... Bunun üzerinde düşünüyordum ki bedenimin dışında olduğum fikri birden zihnimde canlandı. O kadar tatlı bir histi ki, burada kalmaya karar verdim. Ne olacağını beklemeye koyuldum... Bir ara kendimi kapıdan 30 cm, yerden ise 210 cm kadar yükseklikte buldum. Sonra koridorda ayak sesleri işittim. Gelip beni bu halde görürlerse ne aptalca bir şey olacağını düşünmüştüm ki bir sıçrama oldu ve uyandım. Sıçrama merdivenden inerken veya çıkarken basamak olmadığı halde var zannıyla atılan adım sonucu ortaya çıkan sarsılmaya benziyordu...

Aynı yılın Eyiül'ünde karaya ayak bastığımda, bu olayla ikinci kez karşılaştım. Pozisyonum ilk seferinde olduğu gibiydi. Yegane fark, odamın oldukça aydınlık oluşuydu. Her zamanki gibi normal bir uykuya dalmıştım. Sonra kendimi, ayaklarım eksen olmak üzere yanlamasına doğru şiddetle sallanır buldum... Daha sonra bu sallanma sona erdi. Fiziki bedenimden 1 metre kadar yükseldim ve havada asılı durmaya başladım. Bir İki dakika sonra sağa doğru hareket ettim ve ayaklarım yavaşça yere doğru gelecek şekilde aşağı süzüldüm. İşte o zaman etrafı görebildiğimin farkına vardım. Artan heyecanımı bastırmayı başararak aynaya doğru yürüdüm. Sanki suyun altında zorlukla yürüyor gibiydim. Birden bir şok geçirdim. Bedenim hemen arkamda bulunan divanda yatmaktaydı ve ben onu dışardan izleyebiliyordum. Bir an için ölmüş olabileceğimi düşündüm."
alıntıdır
xxxxx.com'dan alıntı
En son Berk tarafından 26 May, 11:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.


Astralseyahat.net


Kullanıcı avatarı
_SuPeRNaTuRaL_
Mesajlar: 105
Yaş: 25
Kayıt: 23 May, 19:24
Konum: İstanbul

Re: Astrale çıkan birinin anıları

Okunmamış mesaj gönderen _SuPeRNaTuRaL_ » 25 May, 17:43

ilginç şu psi çarkı cam porselenin içinde döndürsem yeter bana

netenes

Re: Astrale çıkan birinin anıları

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 26 May, 00:40

ohom... reklam nedeniyke site adresini silersen sevinirim.

Kullanıcı avatarı
clancy
Mesajlar: 45
Yaş: 26
Kayıt: 14 May, 11:33
Konum: cowen
Aldığı Beğeniler: 2 time

Re: Astrale çıkan birinin anıları

Okunmamış mesaj gönderen clancy » 26 May, 07:08

şimdiye kadar astral de yaptığım en müthiş şey hogwards ziyaretiydi... :D harry potter i gördüm :D

bi diyeride sevgilimin yanına gitmiştim...onu uyurken izledim biraz :D sonra bedenime döndüm :D
Bilgilerimin esrarında hiç bir tanrı değil ben varm...!

Kullanıcı avatarı
Kuzey*
Mesajlar: 107
Yaş: 23
Kayıt: 28 Kas, 13:05
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Konum: İstanbul

Re: Astrale çıkan birinin anıları

Okunmamış mesaj gönderen Kuzey* » 03 Ara, 22:22

clancy yazdı:şimdiye kadar astral de yaptığım en müthiş şey hogwards ziyaretiydi... :D harry potter i gördüm :D

bi diyeride sevgilimin yanına gitmiştim...onu uyurken izledim biraz :D sonra bedenime döndüm :D

Hoşlandığım kızın yanına gitmek çok güzel olurdu. =D
Aref'in şovlarını unutup kendinize odaklanın.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Taşınmış Konular (Astral)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 3 misafir