beyin

Astral Seyahat Forumlarından Taşınmış konular

Moderatör: Aires Blue

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

beyin

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 29 Oca, 00:33

beyin inanılmaz derecede farklı bir organdır.O kadar yaptığı olaylar karşısında çaresizce bakarız bu işlevsellik kazanmış bilgisayarın anakartı kadar yetkili bir organdır beyin işte o anarkartın özelliklerini açan BİOSta aslında düşüncelerdir(örneklemeyle).bu kadar özelliği doğrusu farklı burada insanoğlunun bildiği bir kaç bilgiyi paylaşıcam tabiki insanoğlu beynin özelliklerinin %000000.1ini biliyor.
şimdi başlayalım:
İlk olarak gözden başlıyacağım gözde beyine bağlıdır ve insan oğlunun dış dünyaya bağlantı kurmasının bir açılımıdır göz.Göz beynin algılamasında ve çalışmasında fizik kuramının baş formülü gibidir.Göz beynin arka tarafında bilgilerin kodlanmasının çevrilmesi ve ters çevrilmiş görüntülerin hepsi arka tarafta gerçekleşir bazı insanlara göre en iç kısmında olarakta bilinir.gözdeki görünrü ters düştüğünde burada düzeltilir fakat göz kendine gelen foton sinyallerini algılayabilir işte insanoğlu buna bizim gözümüzde perde örtülüdür der işte biz foton sinyallerini gördüğümüz için astral yaratıklarını astral yapmadan göremeyiz.Fakat telekinezideki 3. göz farklıdır ondaysa perde örtülü denemez o açıktır ve görüntüleri alır ve kodlanmaya ve çevrilmeye ihtiyacı yoktur.
not:bütün görülen şeyler beyinde kaydedilir ama ancak hafızadakinleri insan hatırlayabilir aslında bütün hatıralarınız beyinde silinmeden duruyordur
buruna geçelim:
burun havanın içerisindeki parçacıkları algılama yeteneğine sahiptir.fakat insan bunları teker teker sayamaz buda insanın bu konuda bilgisi olmadığını yada bu yeteneği bilmediğini gösterir fakat burun ayrı bir organdır burun beyne açılan penceresiz ve sadece havanın geldiği kranlık eve benzer.
dile geçelim:
dil göz ve buruna bağlıdır.oda bir çiçeğin sadece tadını alabilmek gibidir tamamen kapalı bir yer gibi çok gelişmiş kas yapısına sahiptir ve en güçlü kasa sahip organımızdır.
kulak:
hayatın 3 kemiğe bağlı bir yaşam gibidir çekiç,örs ve üzengi bu kemikler olmazsa kulak diye birşeyin anlamı kalmaz neyse biyolojiye girmicem kulağın en önemli özelliği kendi kendinize söylediğiniz şeyleri kendine kaydediyor ve beyin buna inanıyor ve güveniyor!!
deri:
biyoloji alanına girmeden anlatıyım deri sadece hissedilebilen bir ortamdır ve belkide beyin gücünün biraz enerjisini azaltabilir çünkü elin içinden geçerken ordaki deri daha kalındır ve çok zor olabilir bizim için bir maddeye etki etmek ve bazı alanlarda işimize yarayabilir ona dokunuyormuş gibi hissedip beyni kandırıp nesneyi hareket ettirebilirsiniz

arkadaşlar ben hiç biyolojisine girmedim ve biyolojide bu 5 duyu organı beyin ve telekinezi için çok önemli gözle konsantre olup kulakla oynadığı zaman çıkardığı sesi deriyle ona dokunduğunuzu hissederek dil her zaman işe yaramayabilir burunsa bazı şeylerde işe yarayabilir yani bir betonu bir kağıdın kokusuymuş gibi beyni aldatabilirsiniz işte bunlar beyni telekineziye çekmek için vardır
birde beyinde nöronlar vardır nöronlarsa sinir sisteminin kontrolcüleri gibidir beynin kontrol etmesini sağlarlar ve nöronların birbirinden ayrılması beynin iletişimini bozar buda felaketlere sebep olabilir hipotalamussa bir ayrıdır duyguların oluşum yeridir peptiklerin salgılandığı yerdir hipotalamus bilinmeyen bir salgı bezidir bütün duygularımız burdadır(kalpte değil).burdaki peptiklerin salımıysa nöronların arasınraki bağlantının akışını değiştirebilir o yüzden sinirli olan insanlar nöron bakımından sorun yaşayabilirler ve sinirli insanlarında telekinezi yapmalarını tavsiye etmem(sabır bakımından ve daha bir çok yönden)motor merkezler bir arabanın motoruna benzetebilirsiniz beynin çalışma yeri gibidir oralarda bazen kodlamalar çevrilir bazen düşüncelere karar verme bile burada gerçekleşir diyenlerde var neyse fazla zamanım yok artık gerisini daha sonra paylaşırım beyinin olayları bitmez ve özellikleride bitmez beyin en mucizevi organdır onun değerini bilin

Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

Kullanıcı avatarı
-JeLLyBoon'-
Konum: нєяşєуιη αу∂ıηℓαηмαѕıуℓα вιяℓιктє кαяαя∂ı ∂üηуαм ..
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: beyin

Okunmamış mesaj gönderen -JeLLyBoon'- » 29 Oca, 00:58

Şimdi okudum ama gözlerimi hissetmiyorum bu saatte xD
Şahsen en merak ettiğim şey şu dil ne ilginç şey yha :D
Paylaşım için teşekkürler ..
---
- gσтнι¢ -

Simdi bana soruyorlar ne bu kin ne bu öfke ?
Hayat beni bu kadar çabuk büyütmeseydi keşke ..
Ölümümü beklicem yavaşca ..
Çektiğim acılarımda saklı , şeytanlaşmalarım kanadıkça ..

Kısa sürede aranıza dönücem

-MetaL MusiC-

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 29 Oca, 18:09

bir şey değil devamınıda yazıcam hemde şimdi:D

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 29 Oca, 22:20

imdat yollayamıyorum:S

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 29 Oca, 22:21

beyin onlarca istanbulun aynı yerde aynı konuyu konuşmalarının yaptığının aynısını nöronlarda yapıyor (ama bilgisayarla değil tabi:D)beyin her nefes alışınızı her kalp atışınızı her göz çevirişinizi her adım atışınızı ve her anlamanızı ve daha bir çok şeyi tek başına gerçekleştiriyor.bütün ritmik şeyler ona bağlıdır ve zaten beyin nesnelere etki etme özelliğinede sahiptir(bunu zaten hepimiz biliyoruz:D).

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 29 Oca, 22:23

arkadaşlar tek tek yazmak zorundayım bilgisayar hata veriyor:S

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 30 Oca, 11:26

arkadaşlar beyin 2 diye konu açtım ordan görebilirsiniz çünkü burada uzun yazamıyorum hata veriyor:S