Zihinsel Güçleri Harekete Geçirmede 7 yöntem

Telepati Forumlarından Taşınmış konular
Proserpina

Re: Zihinsel Güçleri Harekete Geçirmede 7 yöntem

Okunmamış mesaj gönderen Proserpina » 26 Ara, 15:20

bu konuLarLa iLgiLi gerçekten abartsız onalrca kitap okudum ! bu konularla gerçekten ilgiliyim neredeyse üstüne mastır yaptım diyebilirim..kesinlikle doğrudur..kendi üzerimde denedim..insana kendin harika hssettiriyor..biz bilinç altımıza isteklermizi yüksek sesle söyleyerek veya canalndırarak söylüyoruz..bilinç altımız kabul ettiği anda o isteğin olması için bizi harekete geçiriyor..aslında ypmycağmz şyleri yapıyrz ve istğmize ulaşıyorz..gerçktn çok ilgnç ve derin bir konu...
teşekkürler...

Kötülük olmasaydı , iyilik olurmuydu!!

Dünyada iyi insan yoktur, sadece kötüler ve kötülük yapmasını beceremeyen salaklar vardır.

İnsanoğlu hiç de kötü olarak yaratılmamıştır; ama hastalandığı gibi kötüleşir de
.

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Yaptı Beğeniler: 19 time
Aldığı Beğeniler: 118 time

Okunmamış mesaj gönderen fenomen » 26 Ara, 20:01

iyi bir yazi deyil bence.ama esas yorumu okudukdan sonra vericem :D:D:D:D:D:D :D
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

Batux1995

Okunmamış mesaj gönderen Batux1995 » 26 Ara, 22:17

Çok teşekkürler bu harika yazı için pek de uzun değilmiş ama:D
Pampalar ( evet size öyle dedim az önce :l ) bir süre yoktum ama artık daha açık olmaya çalışacağım.Takan yok ama olsun söyleyeyim <3

akcamemo
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen akcamemo » 05 Eyl, 02:48

emeğine sağlık insanlara yaralı olmaya çalışman dan dolayı seni tebrik ederim..! saygılar

Kullanıcı avatarı
dalamarmajere

Okunmamış mesaj gönderen dalamarmajere » 08 Nis, 17:57

Çok güzel bi paylaşım olmuş , hayatı beynimizi zihnimizi öğrendikçe gerçekten çok güzel oluyor. Araştırdıkça bütün hayatımız değişebiliyor tamamen katılıyorum teşekkürler.
Yaptığım Çabanın İmzası Alnımdan Akan Terimde. Hayatla İnatlaştım Hayalimin Peşinde , O Halde Müsade Vakur Bir İfade !

ATEŞ VUCUDUNUN HERYERİNDE ONA SAYGI GÖSTER VE MARİFETLERİNİ SERGİLE !!