Aerokinezi İnsan Seçermi

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
TheDarknesKing
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek

Aerokinezi İnsan Seçermi

Okunmamış mesaj gönderen TheDarknesKing » 01 Haz, 20:37

:?: Gençler Ben Çocukluhumdada Ruzgarı Hissediyordum sonra telekineziyi bi yerden buldum araştırdım ilk telekinezi deniyordum ama sadece psiwheel yapabildim psi topu oluşturdum ama atamıyordum psiwheeli ilk denediğimde öyle yavaş ağır dönmedi bildiğin hızlı döndü elim nereye gitse psi wheel oraya dönüyordu düşüncelerimle haraket ediyordu sanki bunu ruzgarla yapıodum içimden sola git veya sağa git veya dur diyodum hepsi oluyordu sonra youtubedede araştırıyordum bi kanal buldum ve orda aerokinezi pyrokinezi fln gördüm bunlar ne mk dedim ilk sonra araştırınca diyer kinezi lerde olduğunu buldum aerokineziye dokunmuyodum çünkü ben pyrokinezi istiyordum (daha çalışam yapmadım) evde mum yoktu sonra aerokinezi denediyimde oldu yapraklar istediğim yöne gidiyordu ve elimde o havayı hissettim sanki olur ya böyle elinde enerji olur onun gibiydi ama görünmezdi sonra bugun yani buluta odaklandım düşüncelerimle sert biçimde yok ol dedim ve yavaş yavaş yok oluyordu büyük küçük demeden yok ettim hava bulut kalmadı :o eyer bu konuda bilgi verirseniz sevinirim okuduğunuz için sağolun ve AEROKİNEZİ HAVA KONTROL E TMEK BİRİNİ VEYA KİŞİYİ SEÇİP KULLANMASINA İZİN VERİRMİ YARDIMA İĞTİYACIM VAR MERAK EDİYİM