AstraL SeyahaT

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kilitli
okanbaba1234
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Teşekkür etti: 6 kez

AstraL SeyahaT

Okunmamış mesaj gönderen okanbaba1234 » 01 Kas, 19:02

Bana Bu Konuda Yardımcı Olun Tam Çıkıcam Kalbim Çok Hızlı Atıyor Kendi Kendine Gözlerim Açılıyor Göz Kapaklarım Titriyor Ve Dün Akşam Çıkarken Bir Anda Yatağa Düştüm Anlamdım Ve Çok Korktum 10 cm Felan Yatağa Düştüm Yardım .ss

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 352 kez

Re: AstraL SeyahaT

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Kas, 21:09

Konu yanlış yerde. Astral seyahat ile ilgili konuları www.astralseyahat.net sitesine açarsanız daha iyi olur.

Soru ile ilgili şunlar söylenebilir,

Kontrollü çıkışlar sağlanıncaya kadar bu tür tepkilerin olması gayet doğaldır. Neticede insanoğlu 3. boyut için yaratılmıştır. Bedeni ve ruhi işleyişi de buna göre programlanmıştır. Allah çalışana her ilmi verir yalnız normal olmayan durumların yaşanacağını da bilmek gerekir.
İnsan bilmediğinden korkar ve endişe duyar. Çalışmalara başlamadan önce konu ile ilgili tüm bilgileri edinilirse bu tür şeylerin normal olduğunu bilineceğinde çok daha sakin çıkışlar yaşanacaktır. İlk çıkışlarda korku doğaldır çünkü normal yaşantımızın dışında tecrübeler yaşıyoruz.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 01 Kas, 23:40

okanbaba1234 yazdı:Bana Bu Konuda Yardımcı Olun Tam Çıkıcam Kalbim Çok Hızlı Atıyor Kendi Kendine Gözlerim Açılıyor Göz Kapaklarım Titriyor Ve Dün Akşam Çıkarken Bir Anda Yatağa Düştüm Anlamdım Ve Çok Korktum 10 cm Felan Yatağa Düştüm Yardım .ss
atma be 10 cm nasıl yükselicen :D :D :D

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 352 kez

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Kas, 23:42

Mesafelere takılmayalım. Başlık kilitli olduğu için cevap ta yazamaz. Cevap hakkı doğuracak tarzda yazmayalım.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kilitli