illüzyon ve telekinezi

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
merhamet62
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: illüzyon ve telekinezi

Okunmamış mesaj gönderen merhamet62 » 02 Mar, 18:38

ARKADASLAR İLİZYON VE TELEKINAZİ
İLİZYONUN SÖYLE BİR ÖZELİĞİ VAR BİR İLİZYONİST KARŞISINA ALIP SİZİ VEYA BİRİNİ YAPTIĞI OLAYI ANLATIR VE ANLATIĞI KİŞİ SORUNLU BİRİ DEĞİLSE YAPAR :) TELEKINAZİ BEN TELEKINAZİ DE PSİWELL PİPET HEPSİNİ KONSANTİRE OLAMDAN YAPIYORUM TABİ YETNEK DEĞİL FİZİK KURALI AMA TELEKINAZİ BİR GÖSTERİ DEĞİL VUCUDUNU KULANA BİLMEK GİBİ DÜŞÜNÜN KAŞIĞA EMİR VERİYOR VE BÜKÜYORSUNUZ BUNU 2 ŞEKİLDE YAPARSINIZ... 1 HİLE KAŞIK VE EKİPMAN 2 YOL KENDİ BEYİN GÜCÜNÜZ. TELKINAZİYLE İLİZYON BİRLEŞİR SE İŞTE OZAMAN GÖSTERİ OLUR....

AREF' OLAYI NA HERKES KENDİ ÇAPINDA AÇIKLAMAYA ÇALISIYOR.
AREF'İ ETKİLEYİCİ KILAN OLAY ONUN SAKİN TAVIRLARI VE YAPCAĞI ŞEYİ SÖYLEMEYİP DİREK YAPIOR OLMASI BASİT AÇIKLAMASI ASLINDA AREF YAYINDA DEDĞİ GİBİ KENDİ TARZIMI YARATMAK İSTİYORUM..TELEKINAZİ VE İLİZYONU BİRLEŞTİRMEK ;) KASIT BUYDU..

KAŞIK OLAYI BİR ÇOK KAŞIK KIRAN İNSAN VAR TÜRK VEYA YABANCI HATA CANLI YAYINDA SUNUCU KENDİ KAŞIĞINI VERDİ VE ADAM BÜKTÜ VE BASKA BİR ADAM KAŞIK SATIALN BİR DÜKANA GİRİP SATICIDAN BİR KAŞIK İSTEYİP BUKTU... hata AREFİN OTURUSU ÖRNEĞİN...AÇIKLAMANIN BİR KAÇ YOLUVAR YA ÇOK GÜÇLÜ BACAKLARI VAR :) GİBİ ANLATIMALR OLDU KAMARA HİLESİ DİYENLER FELAN AMA BEN BİR KAÇ YIL ÖNCE İNSALARIN O ŞEKİLDE OTURMASINA YARDIMCI OLUCAK BİR PANTOLON REKLAMI GÖRMÜŞTÜM HAYATI KOLAYLASTIRICAK İSTEYEN BOS BİR ALANDA SANDALYEDE OTURUR GİBİ OTURCAK HABERLERE BİLE ÇIKTI PANTOLN

AMA AREFİ OTURUKEN DİAKTLİ İZLERSENİN PARMAĞIYLA BACAĞINA BASKI UYGULUYOR MEDİTASYON MU DEMEK GELDİ VALA :)

TELEKİNAZİ. AKDEMİ
==KATILIM ŞARTLARI==
http://telekinezi.org/sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/telekinetik-akademi-katilmak-isteyenler-t3022.html
======AKADEMİ ADRESİ========
http://telekinezi.org/telekinetik-akedemi-f121/

e1341...

Okunmamış mesaj gönderen e1341... » 03 Mar, 01:18

ya aref te mesela o rulo kağıt olayında ben ne o çantanın wirelessli yazıcı olduğuna nede masada gizli bir bölme olduğuna inanmıyorum çünkü o kutu bir yazıcıysa içerde demekki kırmızı kurdeleyi bağladı 2 plastik bardağı birbirne birleştirip bide ortadan bantladı hadi canım o kadar marifetliyse gelsin bizim işyerinde çalışsın o yazıcı .... içerden birisinin yazması felan bana saçma geliyo herkesin gözünün önünde bir yer orası teknik ekip görmüyormu bir kişi bile görse olay ortaya çıkardı diye düşünüyorum birde mesela arefin bir videosunda iskambil kağıdını yere koyuyor elini uzatır uzatmaz eline uçarak geliyor kart eğer video hilesi yoksa acaba levitasyon mu yaptı

Kullanıcı avatarı
ikea
Yaşadığınız İl: 15 Burdur
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 4 time

Okunmamış mesaj gönderen ikea » 03 Mar, 01:27

arefde bnde hile olmadığını düşünüyorum en azından yazıcı olayında tabii levitasyon becerisi de var ama videodaki levitasyon değil montaj çünkü adamın gölgesi yok adamlar illüzyon tk karıştırıp sunuyo işte ama cooperfield gözümün önünde yapmadan tkcı demem o adam illüzyonist
Nothing Else ...