sakın hayal etmeyin yapın

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
SIRUZ
Yaşadığınız İl: 30 Hakkâri
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 11 time

Re: sakın hayal etmeyin yapın

Okunmamış mesaj gönderen SIRUZ » 09 Eki, 07:48

TriGonoMetri yazdı:Parapsikolojinin gelişimi ve gelişiminde izlenen yollar deneme yanılma yoluyla tespit ediliyor veya ortaya çıkan teknik veye gösterilen yollar tecrübelerden elde ediliyor.Şu an Ülkemiz de tespitini yapacak teknolojiye yani ekipmanlara diğer ülkelerin çeyreği kadar sahip değiliz.İmajine yoluyla etki eden de olabilir düşünmeden sadece enerjiye odaklanarak yapan da olabilir.2 ayrı yöntemle de çalışanlar var.Arabayı nasıl sürmek istersen sürebilirsin sonuç olarak varacağın yer ve o yolda direksiyon elindeyse gerisi size kalmıştır
yok dostum ilerledikçe hayale gerek kalmadan direk yapıyosun

sariayi
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen sariayi » 30 Ağu, 18:51

ben telekinezi hakkında kötü şeyler duydum tabi iyi amaçlı olanlarda var ama telekinezide birazcık ilerleyen bağımlılık gibi birşey oluyor devam ediyor ustalaşıyor havalanmak istiyor insanlara zarar veriyor hatta insanlara zarar veren birtane varmış bazılarıda şaka için mesela parkta gece insanları ağaca yapıştırıp yaralıyan oluyormuş diye duydum ama doğru mu bilmiyorum eğer doğruysa telekineziden vazgeçeceğim değilse de denerim ve asla kötü yola sapmayın günahmış ve havalanmakta günahmış yani video çekmek günahmı emin değilim ama bence bakmadan ilerlemeyin derim

yusuf_gezer1997
Yaşadığınız İl: 23 Elazığ
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

Okunmamış mesaj gönderen yusuf_gezer1997 » 11 Haz, 19:58

doğru söylüyon konsantrasyon yapıp ve hissedip enerjiyi toplamak gerekiyo