Telkin Yolu

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
sleons52
Aldığı Beğeniler: 2 time

Telkin Yolu

Okunmamış mesaj gönderen sleons52 » 09 May, 18:57

Etkileyeceğiniz kişinin yakınında (sizi duyabileceği) bir yerlerde olun. Şimdi onun beynini imaje edin. Biliyorsunuz ki beyin her canlının kontrol mekanizmasıdır. Beyinden verilen emirler insanın hareket etmesini, konuşmasını v.b aktiviteleri sağlar.Bu emirler,frekanslar sayesinde verilir.Beyinden vücuda gönderilen frekansları hayal edin.Bu frekanslar sayesinde kişi canlılık faaliyetlerini yerine getirebiliyor (yürüme,konuşma,uyuma…).Şimdi siz kişiye bir emir verin.Örneğin “Su getir.” deyin.Şimdi bu gönderdiğiniz ses frekansının onun beynine gittiğini düşünün.Onun kendi beyninin frekansı gibi algılayacaktır ve emiri yerine getirecektir.

Yönetici düzenleme: Yazı rengi düzenlendi.

İnancı dışlayan bilim topal, bilimi dışlayan din kördür.

Ben geleceği düşünmem.. Ne de olsa gelecek...

A.Einstein

ilter

Re: Telkin Yolu

Okunmamış mesaj gönderen ilter » 15 Tem, 15:10

arkadaşúnun rengini değiştir okuyamıyorum :D

CrysthaL

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 17 Ağu, 09:24

Ben bi kacgundur bunu babamin ustunde deniorumda tam olarak nasil yapmam gerektigini bilmiodum simdi ogrendim tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 25 Ağu, 14:31

CrysthaL yazdı:Ben bi kacgundur bunu babamin ustunde deniorumda tam olarak nasil yapmam gerektigini bilmiodum simdi ogrendim tesekkurler.
babanı denek olarak kullanıyosun ha? :D:D
bnm babam biyoenerji ile ilgilendiğimi düşünüyor :D
bilmem belki bu tür sitelere girdiğimi biliyodur
bide bu alan telepatiyle ilgili sanırım telepati sadece haberleşme diildir bnce bu alanıda kapsar
bn gecen gün anneannemle bankaya gitmiştik orda insanların kulaklarından içeri girip buraya bakmalarını düşünmelerini sağlamaya calistim bir tanesi baktı sanırım :Dilginc bi yöntem dimi :D
İmza Yhok.

CrysthaL

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 04 Eyl, 20:40

kinetik_prens yazdı:
CrysthaL yazdı:Ben bi kacgundur bunu babamin ustunde deniorumda tam olarak nasil yapmam gerektigini bilmiodum simdi ogrendim tesekkurler.
babanı denek olarak kullanıyosun ha? :D:D
bnm babam biyoenerji ile ilgilendiğimi düşünüyor :D
bilmem belki bu tür sitelere girdiğimi biliyodur
bide bu alan telepatiyle ilgili sanırım telepati sadece haberleşme diildir bnce bu alanıda kapsar
bn gecen gün anneannemle bankaya gitmiştik orda insanların kulaklarından içeri girip buraya bakmalarını düşünmelerini sağlamaya calistim bir tanesi baktı sanırım :Dilginc bi yöntem dimi :D
Benim babamda bilio bunlarla ugrastigimi :D Baslarda kiziodu simdi beynini fzla zrlama dio o kadar :D
Ben deniorum hala yapamadim ya :D KAc defa denedim babam pcde oyun oynuo bnde karsisina gecip cktrmadan ona bakarak deniorum ama olmuo :D:D