#### Astral Seyahat 4 ####

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
KralBenim
Mesajlar: 152
Yaş: 23
Kayıt: 29 Mar, 18:08
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Teşekkür etti: 3 kez
Teşekkür edildi: 2 kez

#### Astral Seyahat 4 ####

Okunmamış mesaj gönderen KralBenim » 13 Eyl, 22:04

ASTRAL SEYAHAT TEKNİKLERİNE GİRİŞ
Pratik Astral Seyehat tekniklerine geçmeden önce deney öncesi sağlanması gereken çok önemli şartlar vardır. Ve hemen belirtelim ki, bu şartlar yerine getirilmeden, Astral Seyahat yapılabilmesi mümkün değildir. Deney öncesi sağlamanız gereken şartlan yerine getirebilirseniz; çalışmanızda elde ede­ceğiniz başarıya %60 yaklaştınız demektir.
İlk olarak uygun bir yer seçimiyle çalışmaya kendinizi hazırlayın. Herkes yattıktan sonra odanızda bu çalışmayı yapa­bilirsiniz. Üzerinizde sizi rahatsız etmeyecek, sizi sıkmayacak bir elbise olmasına dikkat edin. Odanız ne çok soğuk, ne de çok sıcak olmamalıdır.
Evdeki diğer insanları, özel bir çalışma yapacağınızı ve sizi kesinlikle rahatsız etmemeleri konusunda uyarın. Be­deninizden ayrıldığınızda, herhangi bir kimsenin yanınıza gelmesi sizin bedeninize ani dönmenize sebebiyet verebilir. Bu konuda dikkatli olun.
Eğer herhangi bir sebepten dolayı, ani geri dönüş ya­parsanız, yatıp uyumak yapılacak en iyi şey olacaktır. Böyle­likle astral bedeniniz uyku esnasında kendiliğinden ayrışıp tekrar fizik bedene geri döneceği için, az önceki ani girişin olumsuz etkisi kendiliğinden kaybolacaktır.

NİYETİNİZ
Bu çalışmalara başlamadan önce, konunun ciddiyetini fark etmek çok önemlidir. Niyetinizi önceden belirleyin...
Bu tür bir deneyi gerçekleştirmek istemenizin sebebi ola­rak; diğer insanlara hava atmak, diğer insanlara karşın üstün­lük sağlamak gibi düşüncelerinizin şuuraltınızda olup olmadı­ğını çok iyi tespit edin... Eğer böyle bir düşünceye sahipseniz bu çalışmaya hiç başlamamanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. Çünkü bu tür negatif düşünceler negatif tesirleri üze­rinize çeker ve başarınızı olumsuz yönde etkiler.
Ayrıca bu tür negatif enerjiler arzu edilmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına sebebiyet verebilir. Bu çalışmaya sizi yön­lendiren etken bu tür bir isteğin sonucuysa, Astral Seyahat deneyinde başarı elde etseniz bile, bedeninizden ayrıldıktan sonra serbest hale gelen şuuraltınıza negatif enerjilerin birikmesi sonucuyla karşılaşabilirsiniz. Bu da sizin psikolojik ve fizyolojik dengenizi olumsuz yönde etkileyecektir.
DENEY HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ
Her şeyden önce arzu edilen başarıya ulaşabileceğinizden emin olmalısınız. Başarıya olan inancınız ve konsantrasyonu­nuz sizi başarıya hızla yaklaştıracaktır. Buna karşı her türlü te-u (Idütleriniz sizi başarıdan uzaklaştıracaktır. Bu çalışmada ba­şın elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz müddetçe, Astral Se-vahat yapabilmeniz mümkün değildir. Çünkü Astral Seyahat lamamıyla düşüncelerinizin konsantrasyonuyla yapılabilecek İm çalışmadır... Ve kesinlikle unutmayınız ki, bedeninizi terk elliğiniz andan itibaren bütün hareketlerinizi düşüncelerinizle yönlendireceksiniz. Düşünceleriniz, bu çalışmanızın başlangıcindan sonuna kadar çok önemli bir fonksiyon görecektir.
Her alanda olduğu gibi, bu alanda da; itimatsızlık, şüphe, korku endişe gibi duygular her türlü isteklerinizin gerçek­leşmesine engel olurlar. Buna karşılık olumlu, yapıcı düşünceleriniz sizin en büyük yardımcınız olacaktır.
Unutmayın! İstediğinizi yapabileceğinize kuvvetle inandı­ğınız andan itibaren başarıya çok yaklaşmış olacaksınız. Aslın­da bu durum, Duyular Dışı Algılamalarımız'la ilgili bundan sonraki yapacağımız her alandaki çalışmalarımızda önemli bir yer işgal eder... Ancak Astral Seyahat'da bu bir kat daha fazla­dır...
İÇ HUZURUNUZ
Bu deneyi gerçekleştireceğiniz gününüzün, sakin ve huzur içinde geçirilmiş bir gün olmasına dikkat etmelisiniz. O gün birisiyle aranızda sizi sinirlendirecek şekilde bir münakaşa olduysa, aynı günün akşamında deneye girişmekte fayda yok­tur. Bu sinirlilik hali konsantrasyonunuzun bozulmasına sebe­biyet verebileceği için başarınızı engelleyecektir... Bu yüzden deneyci, deney günü huzur içinde olmalıdır. Hareketlerine çok dikkat etmeli ve huzurunu bozabilecek olaylardan uzak dur­malıdır.
Konsantrasyonunuzu bozacak, düşüncelerinizin belli bir noktaya odaklamanıza engel olacak, zihninizin dağılmasına se­bebiyet verecek her türlü iç sıkıntılarınızdan uzak bir zihin haliyle bu çalışmaya başlamalısınız. Bu da gerçek anlamda bir iç huzuruyla yakalayabileceğiniz bir haldir... Hiç değilse çalış­maya başlamadan birkaç saat önce tüm sorunlardan arının... Streslerden kurtularak istenen hale kendinizi sokabilmek için "Gevşeme Egzersizleri'Yıden yararlanabilirsiniz...

KORKULARINIZ
Deneyci korku hissini mutlaka yenmek zorundadır. Bu ça­lışmalarda sizlere en büyük engel: Korkularınızdır...
Korkularınızı yenemediğiniz müddetçe bu çalışmada başa­rı elde etmenize imkan yoktur. Çünkü korku hissi derhal bede­ninize geri dönmenize sebebiyet verir. Heyecanlanmanıza ve korkmanıza bu çalışmalarda hiç bir gerek yoktur. Ancak korkmanıza gerek yoktur demekle, korkunun ya da heyecanın ortadan kaldırılmasının mümkün olamadığını da biliyoruz. Korkunuzun ya da heyecanınızın yenilebilmesi bu konulardaki teorik ve pratik bilgilerinizin artmasıyla mümkün olabilecektir. Korkunun temelinde; bilgisizlik vardır... Bu nedenle kor­kumuzu yenebilmeniz için yapılacak tek şey; bu konuyla ilgili bilginizi artırmaktır... Böylelikle korkulacak yegane şeyin kor­kunun kendisinden başka bir şey olmadığını gerçek anlamda larkedebileceksiniz. Bunu gerçek anlamda farketmeden korku­larınızı, endişelerinizi ve heyecanlarınızı yenebilmeniz mümkün değildir.
BEDENİ ŞARTLAR
Bedeninizin Pozisyonu
Bedeninizin çok rahat bir şekilde olması gerekmektedir. Kurada bedenin en rahat pozisyonu uzanma halidir. Bedenin rahat olması, dikkatin dağılmaması, sakinlik devresine kolayca erişebilmeniz bakımından önemlidir. Bu yüzden, fiziki be­deniniz en rahat olacak şekilde uzanınız. Bacaklarınızı çapraz yaparak kanın damarlardaki dolanımına engel olmayınız. Aksi lakdirde tecrübenizin bitiminde rahatsızlık hissi duyabilirsiniz. I İlerinizi vücudunuzun yanına koyunuz. Başınızın altında da İm yastık olmalıdır
Beslenme ve Sağlık Durumunuz
Çalışma saatinden hemen önce hiç bir şey yemeyiniz. Nor­malin üzerinde yemek yemek tecrübelerinizdeki başarınıza en­gel teşkil eder. Aç kalma çoğunlukla dublenin serbest kalması­na yardım eden bir unsurdur. Sebze ve meyve türü yiyeceklerle o gün beslenmiş olmanız, çalışmanızda size yardımcı olacak unsurlardandır. Aşırı olmamak kaydıyla sıvı alınan gıdalar fay­dalıdır. Mütevazı bir yemekten 3-4 saat sonra denemeye başlanabilir.
Bu çalışmaya başlamadan önce kesinlikle anestezik i-laçlar, alkol ve her türlü uyuşturucu ya da uyarıcı maddeler alınmamalıdır.
Bedeninizin sağlıklı olması çok önemlidir. Eğer vücudu­nuzun herhangi bir yerinde ağrı, sızı varsa, düşüncelerinizi konsantre edemezsiniz.
Kalbinizle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kesin­likle bu çalışmayı yapmayınız.
AYRIŞMAYI KOLAYLAŞTIRICI TEKNİKLER
Buraya kadar sizlere bazı teorik bilgiler aktarıldı. Herkes bu teorik bilgilerin ve deney öncesi sağlanması gereken şart­ların ne kadar önemli olduğunu kendi tecrübeleriyle görecektir.
Deney öncesi şartlar yerine getirildiği takdirde,-bu çalışma herkes için rahatlıkla başarılacak bir deneye dönüşebilir. Daha önce de söylediğimiz gibi her şey size bağlı...
Şimdi adım adım ilerleyelim...
İlk önce bedenin nasıl gevşetileceği. nasıl nefes alınacağı öğrenilip, konsantrasyon kabiliyeti geliştirilmelidir. Bunlar sağlandıktan sonra sizlere vereceğimiz metotlardan birini seçip onun üzerinde düzenli olarak çalışmalara başlayabilirsiniz. Bu metotların içinde bazıları daha kolay uygulanabilir özelliktedir.
Ancak size hangisi uygun geliyorsa onunla başlayabilirsiniz. Hatta bazı metotları birleştirerek de kullanabilir ve size en uy­gun gelen metodu kendi kendinize de geliştirebilirsiniz.
Bu alıştırmalara başlamadan 1 hafta önce zihin yoluyla zi­yaret edeceğiniz mekanı seçin. İlk alıştırmalarda çok yakın bir yer seçmek daha doğrudur. İşe 1-2 metre uzaklaşarak başlayın. Bedeninizden çıktıktan sonra bulunduğunuz odada kalmak istediğinizi önceden kendi kendinize telkin edin. Sonraları tecrübeniz arttıkça çok uzak noktalan da seçebilirsiniz.
Tam 1 hafta süreyle kendinizi o güne psikolojik olarak hazırlayın. Amacınız duyu ötesi algılamanızı harekete geçirip orada geçen olaylar hakkında doğru bilgiler almak daha doğrusu orada gelişen olayları yukarıdan izlemektir.
Aradan geçen 1 haftalık süre içinde her sabah kalktığınız­da ve gece yatmadan önce kendi kendinize şu telkinde bulu­nunuz:
" tarihincle beden dışı bir deneyim çalışması ya­
pacağım. Kendi is/eğime bağlı olarak bedenimi terk edip, o-
daının içinde kısa bir süre kalacağını. Kendimi ve çevremi be­
denimin dışında seyredeceğim. Düşüncelerime kolaylıkla
hakim olacağım. Ve tekrar bedenime geri döneceğim. Bu
deneyi gerçekleştirebilecek yeteneğe sahibim. Onu kul­
lanacağım. Bedenimi terk edebilir ve onu yukarıdan izleye­
bilirim."
Kullanıcı avatarı
DoGuKAN
Mesajlar: 393
Yaş: 22
Kayıt: 29 Ağu, 00:30
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: #### Astral Seyahat 4 ####

Okunmamış mesaj gönderen DoGuKAN » 14 Eyl, 00:32

Teşekkürler..
İf You Can Dream İt, You Can Do İt..

king_ddt
Mesajlar: 1
Kayıt: 20 Kas, 00:30
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: #### Astral Seyahat 4 ####

Okunmamış mesaj gönderen king_ddt » 20 Kas, 00:52

astral seyahat tamiyle mümkün ve yapılabilir. Şimdi kendinize bir soru sorun astral seyahatin tekniklerini geliştirenler yada çok iyi kullanabilen bir kişinin dahi yazısını veya yorumunu okudunuzmu ?

astral seyahat de uyarmam gereken bir durum var sizleri, materyal aracınız olan beden safsatasından kurtulup asılınıza yani metafiziksel vücudunuza büründüğünüz anda görecekleriniz ile bedeninize geri döndüğünüzde günlük yaşamınıza devam edebilirseniz deneyin.

söylediklerim sizlere boş gelmesin...

Kullanıcı avatarı
ddemmahum
Mesajlar: 1664
Kayıt: 07 Şub, 11:41
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: #### Astral Seyahat 4 ####

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 22 Kas, 13:40

Astral seyahatte geri dönememk gibi bir şey mümkün değildir..
::Welcome to home Bruce::

cduman
Mesajlar: 3
Yaş: 23
Kayıt: 21 Oca, 19:59
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: #### Astral Seyahat 4 ####

Okunmamış mesaj gönderen cduman » 22 Oca, 23:01

adam onu demiyoki zaten, astralde gördüklerinizden korkmayı bırakın tekrar bedeninize döndüğünüzde normal yaşamınıza devam edebilecekseniz deneyin diyo


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] ve 10 misafir