"HALA TELEKİNEZİ YAPAMIYORUM. SORUN BENDE Mİ? "diyenlr içeri

telekinezi yapamıyorum, neden telekinezi yapamıyorum, telekizi nasıl yapılabilir, telekinezide nasıl başarılı olabilirim

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

Re: "HALA TELEKİNEZİ YAPAMIYORUM. SORUN BENDE Mİ? "diyenlr i

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 14 Tem, 15:09

only merthy ben sana yapamazsın demedim zoru zor olarak düzüşünürsen yapamazsın tabi hiç bir şey imkansız değildir benim tabirimce ama niye ben senin yanındaymış gibi sana hak versem de sen niye benim karşımda duruyorsun ki?Neyse burada önemli olan tartışma çıkarmak yerine daha fazla bilgi paylaşımı yapsak ve gereksiz yere boş çabalardan vazgeçsek burada kimin yaptığı yada yapmadığı öenmli değil bu konuda önemli olanın teşekküre değer bir konu olduğu bir kişi yazı yazıyorsa yapıp yapmaması önemli değildir sonuçta o da bize yardım etmek için yardım ediyor yani bizimde sen yapabiliyormusun diye direkt olarak paylaşanı yargılamamamız gerekiyor iki taraf içinde özür diliyorum ve bu tartışma fazla uzamadan burada kesilsin ve daha fazla paylaşım yaparak daha fazla ilerlemeye bakalım

Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

alperen6767
Yaşadığınız İl: 67 Zonguldak
Yaptı Beğeniler: 6 time
Aldığı Beğeniler: 13 time

Okunmamış mesaj gönderen alperen6767 » 14 Tem, 18:38

onlymerthy yazdı:
alperen6767 yazdı:Kaç senedir telekinezi yapıyorsun onlymerthy? Sen paranın yada kağıdın bir ucunu bükmüş olmayasın?
AL işte muhtşem bi soru. KAç yıldır yapıyosun . harika ya . bunun seneyle ne alakası var ?? 50 yaşında 40 yaşından beri telekinezi yapan bir insan otomobilde kaldırabilir hiç bişede . zihin yanlışa çalışıyosa kağıt bile büküceğini bile sanmıyorum yani neymişl isterse 50 yıl yapsınn .
2 günde adam uçacak değil ya yıllarını veriyorlar bu işe. Vallaha güldüm ya :D
Bu mesaj için alperen6767 adlı kullanıcıya teşekkür eden:
axilix (01 May, 18:08)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
onlymerthy
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 67 time
Aldığı Beğeniler: 323 time

Okunmamış mesaj gönderen onlymerthy » 01 Ağu, 23:29

alperen6767 yazdı:
onlymerthy yazdı:
alperen6767 yazdı:Kaç senedir telekinezi yapıyorsun onlymerthy? Sen paranın yada kağıdın bir ucunu bükmüş olmayasın?
AL işte muhtşem bi soru. KAç yıldır yapıyosun . harika ya . bunun seneyle ne alakası var ?? 50 yaşında 40 yaşından beri telekinezi yapan bir insan otomobilde kaldırabilir hiç bişede . zihin yanlışa çalışıyosa kağıt bile büküceğini bile sanmıyorum yani neymişl isterse 50 yıl yapsınn .
2 günde adam uçacak değil ya yıllarını veriyorlar bu işe. Vallaha güldüm ya :D
Alperen sendaha ne dediğimi anlamamıssın . peeeeehhh :)
Bu mesaj için onlymerthy adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
axilix (01 May, 18:08) • haykolizm (10 Haz, 17:06)
Değerlendirme: 3.7%

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Yaptı Beğeniler: 19 time
Aldığı Beğeniler: 118 time

Okunmamış mesaj gönderen fenomen » 02 Ağu, 00:13

of of tovbe yarabbim.Estagfurullahi rebbihi ve etubu ileyh.Sizler daha telekinezi ne oldugunu bilmedigi icin sitelerde olan alinti yazilardan yararlanarak kendi hayal gucunuzu basardim diye sunuyorsun.evet telekinezinin yasi var.senin dedigin bilincin inanmasi olayi beyin tetadayken onu yuzde yuz imaje etmekdir onuda sen ben yapamayiz istedigimizde.nadiren yapilir.oki geldi psi wheel felan yapdikdan sonraki asama dedigimize enerji elden vucuddan cikiyorsa bunun icin zaman gerekiyor.inanma deyib atmicaksiniz.inancin o kadar gucluyse suyun uzerinden gec.cunki havalandirmayi yapacak inancin bunuda yapar.ayrica bilmedigin seyleride konusma lutfen.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

Kullanıcı avatarı
onlymerthy
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 67 time
Aldığı Beğeniler: 323 time

Okunmamış mesaj gönderen onlymerthy » 02 Ağu, 12:01

fenomen yazdı:of of tovbe yarabbim.Estagfurullahi rebbihi ve etubu ileyh.Sizler daha telekinezi ne oldugunu bilmedigi icin sitelerde olan alinti yazilardan yararlanarak kendi hayal gucunuzu basardim diye sunuyorsun.evet telekinezinin yasi var.senin dedigin bilincin inanmasi olayi beyin tetadayken onu yuzde yuz imaje etmekdir onuda sen ben yapamayiz istedigimizde.nadiren yapilir.oki geldi psi wheel felan yapdikdan sonraki asama dedigimize enerji elden vucuddan cikiyorsa bunun icin zaman gerekiyor.inanma deyib atmicaksiniz.inancin o kadar gucluyse suyun uzerinden gec.cunki havalandirmayi yapacak inancin bunuda yapar.ayrica bilmedigin seyleride konusma lutfen.
Benim anlatmak istediklerimi anlatmıssın zaten . ... neden dahada üsteledin ben onu anlamadım ???
Bu mesaj için onlymerthy adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 3
sekban95 (30 Nis, 13:34) • axilix (01 May, 18:09) • haykolizm (10 Haz, 17:06)
Değerlendirme: 5.56%

telekinezi61
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen telekinezi61 » 25 Ağu, 16:02

Yok şaşırmadım.Bende ne zaman uçacaksın diye merak ediyordum.İyi uçanlar klübüne hoşgeldin.Geç kenarda telekinetiklerin yanına kurul.Birazdan ışınlanan arkadaşlarla zihin okuyucular gelirler hep birlikte eğlenirsiniz.Hay Allah akıl fikir versin...[/quote]
amaan uçabilir herkes yapabilir ne dalga geçon bende yapıyorum sen yapamıyosun diye bizde mi senin gibi yapamıcaz bizde mi hıııııı

ByRALpH
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen ByRALpH » 22 Eyl, 21:15

Afedersiniz kavganizi boldum ama bole devam ederseniz ve bazi cehaletler ucanlar klubu yazmaya devam ederse konunun acilmq anlami kalmaz ve miletin kafasindq soru isareti kalir sayin adminim bence konudaki tartisma bolumunun icindeki mesajlari silin...

www.Telekinezi.org
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul

Okunmamış mesaj gönderen www.Telekinezi.org » 28 Eyl, 15:13

Farklı telekinezi teknikleri arayan arkadaşlar bu siteden de yararlanmanız dileği ile başarılar.

Kullanıcı avatarı
fotino
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 33 time
Aldığı Beğeniler: 21 time

Okunmamış mesaj gönderen fotino » 08 Eki, 22:08

başarılar.
Yeni üye olduğun için uyarıyım dedim sitede başka sitelerin reklamını yapmak yasak ve ban yeme sebebi.
“-Ya Rab, Sen bizim istediğimiz gibisin bizleri de kendi istediğin gibi eyle.”

qwerty123
Yaşadığınız İl: 5 Amasya

Okunmamış mesaj gönderen qwerty123 » 08 Eki, 23:47

yapamıyorum