Psi ball Yapma Tekniği

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
ßy_kanser

Psi ball Yapma Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen ßy_kanser » 03 Ağu, 18:20

Çok kolay bir teknik kendi buluşum şimdi adım adım anlatacağım:

- İlk önce ellerinizi yıkayın özellikle parmak aralarınızı kirli olsada olmasada bu enerjiyi hissetmemizi kolaylaştıracakdır.

- Daha sonra ellerinizi kafamıza parelel şekilde tutun ve ayakta olun oturmayın.

- Hiç bir şey düşünmeden ellerinizi ileri geri hareket etirin bir süre sonra kemiklerinizde gıcır gıcır edicektir.

- Bu alıştırmayı yeni başlayanlar 1 hafta yapsınlar.

- Şimdi gerçek psi ball'a geçiyoruz...

- Elerinizi aynı pozisyonda tutun (kafanıza paralel)

- Dünyadan enerji çekin. (sıcak soğuk farketmez) Bu enerji ayaklarınızdan başlasın elerinize ordanda avuçlarına gelip psi ball'ı beslesin. Bu nu yaparken ayakta ve çıplak ayakta düz bir zeminde yapın. sıcak enerji istiyorsanız parke gibi soğuk olmayan zeminlerde enerji çekin. Soğuk enerji istiyorsanız mermer tercihimdir enerjiyi mermer gibi soğut zeminlerden çekin.

- Dünyadan gelen bu enerji sizin psi ballı güçlendirecektir.

- bu alıştırmayı 1.5 ay yapın.

Şimdi Programlamaya Geçtik..

- Psi ball'ı iyice elle tutulur biçimde yaptıkdan sonra yeterince güçlü olduğunu düşündüğünüz bir anda onu programlayın bu biraz ciddiyet gerektiriyor.

- Ciddi olun gülmeyin. Kapıyı yarım açın ve psi ball'ı kapıya fırlatırken psi balınızın kapıyı açtığı veya kapatığını düşünün. Kollarınız çok ağrır, halsiz olursunuz ve iştahınız karçar normaldir.

Bu alıştırmayı başarana dek yapın..

Şimdi Renklendirmeye geçtik.

- Burda çok tepki alıyorum. Evet psi ball renklenmez görünmez fakat burda bahsetdiğimiz şey şu elementler yardımıyla psi ballı daha iyi hissetmek.

forumda renklendirme konusu daha önce açılmış buraya koymaya gerek görmüyorum sadece şunu belirtmek istedim yukardaki aşamaların hepsini yaptıkdan sonra renklendirmeye geçiyorsunuz.

- İşallah yanlış söylediğim veya atladığım bişey yoktur.

- İyi İftarlar...

Kaynak: http://www.gizlienerjimiz.com/
ßy_Kanser - Buğra SANAĞ
En son ßy_kanser tarafından 09 Ağu, 01:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

levitasyon_ustası
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 72 time
Aldığı Beğeniler: 147 time

Re: Psi ball Yapma Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon_ustası » 03 Ağu, 18:43

ANAS da iyi iftarlar ...
Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu KÂİNAT hâkimsiz olur ? ( Bediüzzaman Said Nursi )

Raist
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen Raist » 03 Ağu, 18:45

aslında çok iyi psi ball yapabiliyorum ama yaparken sıkılıyorum yani en fazla 1dk ugraşabiliyorum o sırada bile gerçeklestriyorum ... elme acip kaptiyor birazdaha ugrasırsam güçleniyor ve elimi kapatmamı önlüyor sizce renklendirme çalışmaları yapmalımıyım

Raist
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen Raist » 03 Ağu, 18:52

ben guclu psi ball yapabiliyorum ama uzun uzun yapmaya tahamul edemiyorm yani bir dakikadan fazla ugrasamam o bir dk da acma kapama itme gibi etkler gerceklesior bir sure daha devam edersem cok gclenyr elimi kapamami bile onluyor ama atinca buhar oluyo bi etki olusturmuyor

ßy_kanser

Okunmamış mesaj gönderen ßy_kanser » 04 Ağu, 04:26

Yorum yok mu ?

Kullanıcı avatarı
muhammet
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 9 time

Okunmamış mesaj gönderen muhammet » 04 Ağu, 15:00

boş zamanımda deneyecegğim güzel teknik saol :)
brain to start the war!!!
Hayat tarzım FREE RUNNİNG!!

Bir süre yokum kendinize iyi bakın.... : )

ßy_kanser

Okunmamış mesaj gönderen ßy_kanser » 04 Ağu, 23:31

Raist yazdı:ben guclu psi ball yapabiliyorum ama uzun uzun yapmaya tahamul edemiyorm yani bir dakikadan fazla ugrasamam o bir dk da acma kapama itme gibi etkler gerceklesior bir sure daha devam edersem cok gclenyr elimi kapamami bile onluyor ama atinca buhar oluyo bi etki olusturmuyor
Raist kardeşim senin sorununu ben biliyorum çünkü aynı sorunları bende yaşadım. Öncelikle sana tavsiyem birşey beklerken psi ball yapayım diyip 1 dk uğraşıp bırakma. 5 dk boyunca iyice güçlendir. Atınca buhar oluyo diyosun onun 2 nedeni var. 1. si Psi Ball yeterince güçlü değildir veya tam oluşmamıştır. (tam oluşmadığı takdirde elinde olan bağı birden fiziksel bir hareket sonucu aniden koparsa gücünü kaybeder bunun için onu iyice güçlendir ve tam olarak yuvarlak şeklini alsın) 2. neden ise onu programlıyamıyosun psi ball bir taş değildir. Onu taş gibi cama atarsan camın kırılacağını zannetme çünkü böyle bişey olmaz o senin enerjinden varolmuştur. O enerjisini kulanarak cisimlere etki eder bu nedenle onu iyi programlamalısın cisme ne yapacağını ona öğretmelisin yani onu atarken cismi hareket etirdiğini düşünmelisin ki oda cismi hareket ettirsin ama unutma psi ball mutlaka güçlü olmalı. :)

ßy_kanser

Okunmamış mesaj gönderen ßy_kanser » 04 Ağu, 23:32

muhammet yazdı:boş zamanımda deneyecegğim güzel teknik saol :)
teşekkür ederim :)

Asoman27
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 25 Erzurum
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran

Okunmamış mesaj gönderen Asoman27 » 07 Ağu, 12:00

yaa şu elleri kafaya paralel tutma olayını anlamadım ben

Omniverse
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs

Okunmamış mesaj gönderen Omniverse » 02 Eyl, 15:55

Abi ben yaparken ellerim tuaf bir şey oluyor. Bazen gıcır gıcır oluyor, bazen çok yoruluyor bazen de parmaklarımın ucu acıyor. Tamam biraz tuaf olabilir ama iki elimi birbirine bakacak şekilde koyduğumda bazen istemesemde psi ball oluşuyor. Mesela iki elimin arası 50 cm'ye yakındı ama psi ball denediğimde oldu (tuaf bir histi). Abi sizce bunlar neden oluyor. Birde ben eşyaları oynatamıyorum nasıl fırlatmam gerekiyor.