telekinezi için gelişim ??

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
Yashida_TR
Yaşadığınız İl: 47 Mardin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 18 time
Aldığı Beğeniler: 14 time

telekinezi için gelişim ??

Okunmamış mesaj gönderen Yashida_TR » 09 Kas, 09:47

2 hafta felan psi wheel yapıyorum br kaç gün kapak ve meditasyon yaptım fakat çk sıktı telekinezide gelişmek için neleri öğrenmem gerek hakkında birçok yazı okudum mesela psi ball felan yapmam gerekir mi ?

Fenotiger
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 5 time

Re: telekinezi için gelişim ??

Okunmamış mesaj gönderen Fenotiger » 09 Kas, 17:41

Telekinezi Odaklanma üzerine dayalıdır yani telekinezide yeteri kadar geliştiğini düşünüyorsan imaje yeteneğini çok iyi geliştir psi wheel elektorkinezi gibi şeylere başla ben bunları başaramadım tek psi wheel yapabildim 1 ay önce tekrar başlıyorum :)
Bu mesaj için Fenotiger adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Yashida_TR (10 Kas, 08:36)
Değerlendirme: 1.85%

İnanmadan başarmaya çalışmak Tıpkı Bir Ekipmansız Okçuya benzer

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1414 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Kas, 18:14

Forumda konular var okuyabildiğin kadar oku bilgi sahibi ol.İlla birilerine bağlı kalıp bilgi almana da gerek kalmaz daha iyi olur senin için.Ama takıldığın yerde de sor.
Şimdi psi ball şart değil.Telekinezinin temelleri üstteki arkadaşın da dediği odaklanma,imajine ve enerji kontrolüne dayalıdır.(aslında daha ayrıntılı, ruhla alakalı kısımları da var ama onlar ilerde, temel olarak bunları geşiltireceksin)
Odaklanma olarak kapak veya kağıda nokta çizip ona odaklanacaksın, kapak da olduğu gibi.Sıkılabilirsiniz ama yapacak birşey yok sabredeceksiniz artık.
İmajinasyon için özel bildiğim bir çalışma yok hayal gücünüze kalmış birşey.
Enerji kontrolü olarak psi whell,sarkaç,pipet çalışmaları yapabilirsiniz.Bu şart bunu yapacaksınız diyebileceğim bi teknik yok.Forumda teknikler ve sizden gelenler kısmın daki konulara bakarsanız çeşitli teknikler,çalışmalar paylaşılmış.Size uygun gelenleri yapabilirsiniz.Veya değiştirip kendinize uygun olacak şekilde uyarlayabilirsiniz.
Ama odaklanma için kapak veya kağıt çalışması zorunlu olacak kadar önemli.Gözden enerji iletiminide çok geliştiriyor.
Üstteki arkadaş bu cevap senin içinde geçerli daha diğer konuna yazmayayım dedim.
Benden bu kadar Takdir Allah dan.
Başarmak istiyorsanız azimle çalışacaksınız artık.
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:

Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1414 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Kas, 18:22

Bu arada farkındayım odaklanma için olan çalışmalar çok sıkıcı.Amaç odaklanmak.Ama gürültülü ortamlarda da odaklanmanızı geliştirmek için gürültülü ortamlarda deneyip o kısmı da geliştirmeniz lazım.Bu yüzden hem sıkılmanızı engellemek hemde gürültü ortamlarda ki odaklanmanızı geliştirmek için müzik ile yapabilirsiniz.Müziğin verimi çok düşüreceğini zannetmiyorum odaklanma çok gelişmese de gözlerden enerji çıkmasını engellemez.Bu da çok faydalı.Hiç denemediğim için garanti veremiyorum ama vaktim olursa bende deneyip bilgi veririm.
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:

Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Yashida_TR

Okunmamış mesaj gönderen Yashida_TR » 10 Kas, 08:34

Fenotiger yazdı:Telekinezi Odaklanma üzerine dayalıdır yani telekinezide yeteri kadar geliştiğini düşünüyorsan imaje yeteneğini çok iyi geliştir psi wheel elektorkinezi gibi şeylere başla ben bunları başaramadım tek psi wheel yapabildim 1 ay önce tekrar başlıyorum :)
imajine yeteneğim baya gelişti resim yeteneğim bile arttı hareket felan imajine edebiliyorum böylece rahatça döndürebiliyorum odaklanma yani kapak çalışması yapıcam teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Yashida_TR

Okunmamış mesaj gönderen Yashida_TR » 10 Kas, 08:37

Uchiha Sasuke yazdı:Forumda konular var okuyabildiğin kadar oku bilgi sahibi ol.İlla birilerine bağlı kalıp bilgi almana da gerek kalmaz daha iyi olur senin için.Ama takıldığın yerde de sor.
Şimdi psi ball şart değil.Telekinezinin temelleri üstteki arkadaşın da dediği odaklanma,imajine ve enerji kontrolüne dayalıdır.(aslında daha ayrıntılı, ruhla alakalı kısımları da var ama onlar ilerde, temel olarak bunları geşiltireceksin)
Odaklanma olarak kapak veya kağıda nokta çizip ona odaklanacaksın, kapak da olduğu gibi.Sıkılabilirsiniz ama yapacak birşey yok sabredeceksiniz artık.
İmajinasyon için özel bildiğim bir çalışma yok hayal gücünüze kalmış birşey.
Enerji kontrolü olarak psi whell,sarkaç,pipet çalışmaları yapabilirsiniz.Bu şart bunu yapacaksınız diyebileceğim bi teknik yok.Forumda teknikler ve sizden gelenler kısmın daki konulara bakarsanız çeşitli teknikler,çalışmalar paylaşılmış.Size uygun gelenleri yapabilirsiniz.Veya değiştirip kendinize uygun olacak şekilde uyarlayabilirsiniz.
Ama odaklanma için kapak veya kağıt çalışması zorunlu olacak kadar önemli.Gözden enerji iletiminide çok geliştiriyor.
Üstteki arkadaş bu cevap senin içinde geçerli daha diğer konuna yazmayayım dedim.
Benden bu kadar Takdir Allah dan.
Başarmak istiyorsanız azimle çalışacaksınız artık.
forumdan olsun diğer kaynaklardan olsun birçok yerden okuyorum ve gelişiyorum ama bir bilene danışmanın farklı bir faydası olacağını düşündüm öyle de oldu teşekkür ederim
Bu mesaj için Yashida_TR adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (10 Kas, 16:27)

yusufgezer1997_
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen yusufgezer1997_ » 07 Şub, 17:50