Yeni BİR TEKNİK BULDUM :)

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 146 time
Aldığı Beğeniler: 57 time

Yeni BİR TEKNİK BULDUM :)

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 01 May, 19:41

Arkadaşlar telekinezi yeteneğimizi geliştirmek için bitek psi-whell sarkaç vs. yapmak zorunda değiliz. :) kendimiz bişeylerde üretebiliriz. :) Mesela benim aklıma rüzgargülü geldi :) bildiğimiz bir rüzgar gülü alıyoruz ve rüzgargülünü psi-whell gibi çevirmeye çalışıyoruz. :) yani rüzgardan değil beyin gücünden dönmüş oluyor :)

Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Telekinezi.com Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Re: Yeni BİR TEKNİK BULDUM :)

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 01 May, 21:01

Bu bir teknik değildir, sadece farklı materyal kullanmaktır. Temelde hepsi aynı şeydir. Ayrıca rüzgar gülünün psi-wheel den hiçbir farkı yoktur(şekil olarak çarkı andırır). Sadece daha fazla sürtünme alanına sahip olduğundan dönmesi için gerek duyulan enerji daha fazladır. Eğer bir teknik anlatmak istiyorsan; enerjinin aktarılması gereken nesneyi anlatmak yerine, enerjinin nasıl aktarılacağını anlatman daha doğru olur. Yani açtığın konu herhangi yeni bir teknik içermiyor.
Konu kilit...
Bu mesaj için ozzzyyy adlı kullanıcıya teşekkür eden:
kimsetutamaz (03 May, 20:42)
Değerlendirme: 1.85%

Kilitli