Yeniyim Yardım Lütfen!

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
ZeRaX
Teşekkür etti: 0

Yeniyim Yardım Lütfen!

Okunmamış mesaj gönderen ZeRaX » 29 Nis, 14:14

Selam arkadaşlar

Telekineziyi arkaşımdan duydum.Bende bu siteyi buldum.Yazılan konuları inceledim.Fakat yeni başlayanlar için adım adım ne yapılması gerektiğini yazabilirmisiniz ? Ne yapacağımı bilmiyorum.Sadece okulda tik tak etmeyen analog saat vardı.Onu durdurmaya çalıştım.Durmadı sadece yavaşladı.Ne yapmam nasıl başlamam konusunda yardım edebilecek varmı ?

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Re: Yeniyim Yardım Lütfen!

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 29 Nis, 15:30

önce psiwheel den veya kapak çalışmasından başla. sonra psiwheel in üstüne yine psiwheel koy ve dene. sonra bi tane daha.... sonra psiwheeli kap içinde dene. sonra pipet çalışması. sonra yüzük oynatma. sonra cisimleri itme ve çekme sonra diğer kinezi dallarına geçebilirsiniz . yada telekinezi yerine telepati durugörü astral seyahat manyetizma veya hipnozada çalışabilirsin...
yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.

ZeRaX

Okunmamış mesaj gönderen ZeRaX » 29 Nis, 15:40

abi astral seyehat demişşinde ondan ben korkuyorum yahu :D
tesekkurler bilgi için

Kullanıcı avatarı
Berk

Okunmamış mesaj gönderen Berk » 29 Nis, 16:09

Yaşın bendende küçük deneme hem yapamazsın hemde sesler biraz korkutucuymuş
Astralseyahat.net

Kullanıcı avatarı
DARK

Okunmamış mesaj gönderen DARK » 29 Nis, 17:46

xD
TeLeKiNeZi Trabzon =) iletişim summer_garden61@hotmail.com The[RaP]ZoNLee

ZeRaX

Okunmamış mesaj gönderen ZeRaX » 30 Nis, 17:49

sesdemi cıkıyor :D

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 30 Nis, 19:48

yaw küçüklükle ne alaka ben 8 yaşında yapan biliyorum be... ayrıca sesler çıkıo ama o sesler senin bilinçaltındaki sesler. gerçek değilll
yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.

Kullanıcı avatarı
Kaantalha

Okunmamış mesaj gönderen Kaantalha » 04 May, 14:11

saol ama neyden koruncaz :D

dj_onur001

Okunmamış mesaj gönderen dj_onur001 » 05 May, 19:16

hemen levitasyona yönelme derim ben...

farkındalık olayını hallet...egolarından kurtul....

tertemiz bir şekilde başla....

criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 05 May, 19:43

Bu arada arkadaşların verdikleri tavsiyeler hakkında bir kaç cümle söyleyeyim.Şimdi bu sitede ki üyelerin çoğunluğu telekinezi yani maddeye hükmetmek istiyor.Gelelim meseleye ilk önce arkadaşlar sizin başlayabileceğiniz en basit ve en sonuç veren yöntem psi wheel.Ondan sonra kapak çalışması vs...İş bunları yapmakla bitmiyor.Bu işe başlamadan önce ilk önce en az bir ay çalıştığınız konu hakkında internet aracılığı ile bilgi sahibi olmanız lazım.Benim iki sene önceki zihniyetimle şuan ki zihniyetim aynı değil.Çünki bazı şeylerin farkına vardım.Bunlar yazarak anlatılmaz.Sizin de çalışmanız araştırmanız şart.Size tavsiyem ilk önce araştırın.Bilgi sahibi olduktan sonra gerisi gelir.Bu arada astral seyehatten korkmanıza hiç gerek yok.Ben yakın zamanda bir deneyimim oldu.Astral seyehati tam manasıyla başaramamıştım ama şuandan itibaren gerçekten astral seyehate çıktığımı söyleyebilirim.Herkezin o anı yaşaması lazım.Burada anlatarak olmaz.Gerçekten istemeniz ve konuya hakim olduktan sonra icraata geçmenizi tavsiye ederim.Bazı şeyleri gerçekten o anı yaşadıktan sonra anlıyorsunuz.Astral seyehat insanların bilinç altındaki bazı olmazların olabileceğini gösteriyor.Astral boyuta çıktığınız an evet astral boyut varmış dediğiniz an nasıl sevineceğinizi görmenizi isterim.Bu yüzden astral seyehatten korkmayın...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kilitli