Lütfen Yardım Edin

Kullanıcı avatarı
tequila
Yaptı Beğeniler: 1 time

Lütfen Yardım Edin

Okunmamış mesaj gönderen tequila » 14 Şub, 17:23

Arkadaşlar ben telekinezi yaparken bazı varlıların yanımda olduğunu ve bana engel olmaya çalıştıklarını hissediyorum ben kağıdı sağ tarafa çevirmeye çalışırken kağıt sola dönüyor ben kağıdı sağa dönsün diye zorluyorum kağıt duruyo ve olduğu yerde hareket ediyo fln snrada yapmamın hayırlı olmayacağı gibi düşünceler beynime yerleşiyo yaparken çok korkuyorum

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi, 10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur!

Kullanıcı avatarı
tequila
Yaptı Beğeniler: 1 time

Re: Lütfen Yardım Edin

Okunmamış mesaj gönderen tequila » 14 Şub, 17:56

arkadaşlar ben bi de telekineziyi yaparken odaklanmaya hiç ihtiyaç duymuyorum aklımda düşünce varken bile ( varlıkları hissetmediğim zaman ) istediğim yöne istediğim şekilde çevirebiliyorum elimi koyuyorum ve anında istediğim yöne dönüyo sizce bu normal mi ( rüzgar olmadığından eminim istediğim yöne istediğim kadar döndürebiliyorum )
100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi, 10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur!

hackermonkey

Okunmamış mesaj gönderen hackermonkey » 14 Şub, 18:57

sen yanında bişeyin olduğunu düşününce beynin otamatik olarak onu bi ilere bi geri alıyor sanki direniyormuş gibi ustalaştıkça bu histe geçer dimi arkadaşlar yanlış söylediysem düzeltin

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
Yaptı Beğeniler: 17 time
Aldığı Beğeniler: 6 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 14 Şub, 19:32

yanında hiçbir varlık yok ve sana engel olmuyor sadece tam olarak kontrol edemiyorsun çalıştıkça daha iyi kontrol etmeye başlayacaksın istediğin yöne istediğin hızda dönderebileceksin

criminal_1994
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 15 Şub, 02:16

tequila yazdı:Arkadaşlar ben telekinezi yaparken bazı varlıların yanımda olduğunu ve bana engel olmaya çalıştıklarını hissediyorum ben kağıdı sağ tarafa çevirmeye çalışırken kağıt sola dönüyor ben kağıdı sağa dönsün diye zorluyorum kağıt duruyo ve olduğu yerde hareket ediyo fln snrada yapmamın hayırlı olmayacağı gibi düşünceler beynime yerleşiyo yaparken çok korkuyorum
Bak eğer yanında varlık olsaydı bil ki daha iyi telekinezi yaparsın çünki onlar seni deli etmeye uğraşır buna emin ol onlar engellemez aksine oynatmak istediğin şeyleri oynatırlar.Biraz akıllı olun...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 15 Şub, 19:03

criminal_1994 yazdı:
tequila yazdı:Arkadaşlar ben telekinezi yaparken bazı varlıların yanımda olduğunu ve bana engel olmaya çalıştıklarını hissediyorum ben kağıdı sağ tarafa çevirmeye çalışırken kağıt sola dönüyor ben kağıdı sağa dönsün diye zorluyorum kağıt duruyo ve olduğu yerde hareket ediyo fln snrada yapmamın hayırlı olmayacağı gibi düşünceler beynime yerleşiyo yaparken çok korkuyorum
Bak eğer yanında varlık olsaydı bil ki daha iyi telekinezi yaparsın çünki onlar seni deli etmeye uğraşır buna emin ol onlar engellemez aksine oynatmak istediğin şeyleri oynatırlar.Biraz akıllı olun...
olayı çözmüşsün said:D:D