Zihin Okumak Ve Beyin.

Telepati hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Telepati nedir? Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Teknikleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
onlymerthy
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 66 kez

Zihin Okumak Ve Beyin.

Okunmamış mesaj gönderen onlymerthy » 19 Tem, 16:32

Beyin mükkemmel bir organdır.

Şu an'a kadar Beyin Kopyalanamayan , Nakledilemeyen , Taşınamayan Ve Yapay olarak üretilemeyen tek organdır.

Ve şu an'a kadar bir beyni okumak icin herhangi bir makine üretilememiştir..

Ve bir Beyin'i okuyabilmek için onun kadar özel ve onun kadar güçlü bir varlık olarak bir başka beyin kullanılır. Bu iki beyin arasında oluşan bağ'ada Telepati denir.

Dünyada Telepat'ların yaşadıgı ve onların kendilerini belli etmedikleri gözlenmiştir.

Dünyadaki bir çok zengin insanin psişik güçleri oldugu söyleniyor.

Beyin okuması için onlarca , yüzlerce hatta binlerce çalışmalar yapıldı ve halada devam ediliyor.

Hiç okunamadı ama %40 % 50 'lik bir sonuca ulaşıldı.

Beyin Psişik güçlere sahiptir..

İstem dışı olarak sosyal hayatımızda telepati kurarız.

Fakat beynimizi kullanamadığımız için bunu da nasıl yaptığımızı bilmiyoruz.

Kırmadan , Üzmeden , Saygısızlık yapmadan Ve Çok fazla konu dışına çıkılmadan

Ben Tekniklerim sayesinde %60 lık bir başarı gösteriyorum. yani 10 kere telepati kuruyorsam 4 ve 5 telepati sonucu hatalı çıkıyor. Ama dahada ilerleyeceğim..
Sadece telepati değil %50 değerde Lunarkinezi yapabiliyorum ve 6.His gibi bir yetilerim var.

Kullanıcı avatarı
TFGBAB
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 31 kez

Re: Zihin Okumak Ve Beyin.

Okunmamış mesaj gönderen TFGBAB » 09 Ağu, 16:51

bunun için herhangi bi teknik-pratik var mı ?

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 87 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 09 Ağu, 17:29

Telepati dediğiniz olay düşüncelerinizden çıkan düşünceleri başka bir insanda yoğunlaştırmaktır.Ayrıntılı olarak anlatmaya çalışırsam:
İnsan sadece somut bedenden ibaret değildir.Etrafında enerjiden bir başka bedeni vardır ve bu somut bedeni bir yumurta gibi içine alır.Bu bedene aura denir.Aura düşünceler ve duygulara göre renk değiştirir.Auranın renkten çok daha önemli bir özelliğide enerji bağı olmasıdır.Auramız bizim enerji bağımızdır.Bütün insanlar ve bütün canlılar etraflarındaki aura ile birbirlerine bağlıdır.Bu aura dünyanın atmosferindeki enerji ile vücut arasında bağlantı kurar.Atmosferdeki bu enerjiye kozmik enerji,biyoenerji,prana,chi enerjisi gibi adlar verilmiştir.Bize özel auralar ile bu enerji küresinin içinde yaşarız.Düşünceler aurayı etkiler.Yani düşünceleriniz auranızı tetikler.iyi,kötü,üzgün,mutlu,korku,tedirgin farketmez her düşünce aurayı titretir ve o auranın o anki etkisi atmosferdeki enerjiye gider.Diğer insanların aurası da bu enerji ile bağlantılı olduğuna göre sizin düşünceleriniz hatta duygularınız başka insanlara ulaşır.Aura düşünceler ile bağlantılı olduğuna göre ve düşünceleriniz auranız sayesinde dış dünyaya enerji olarak çıkabildiğine göre size sadece auranızdan çıkan düşünce enerjisini doğru insana ulaştırmak kalıyo.İşte burda sizin telepati diye adlandırdığınız şey devreye giriyo.Siz onun aklındakileri öğrenmek istiyosunuz ve onun aklını okumayı düşünüyosunuz.Yeterince dikkat bu isteğinizin enerjiye dönüşmüş halini auranızdan bir ok gibi çıkarıp yoğunlaştığınız insanın aurasına gider ordanda düşüncelerine gider ve bir çeşit bağlantı kurarsınız.Bilmeden karşıdakilerin düşüncelerini tahmin etmeniz de karşıdaki insanın enerjiye dönüşmüş ve atmosfere fırlamış düşüncesinin rastgele sizin auranızla kesişmesidir.Enerji düşünceyi izler.Düşünce enejiye dönüşür.
Bu telepatinin bildiğim detaylı kısmıydı.Gelelim teknik olayına.Sana teknik veremem.Ama karşıdaki ile telepatik bağ kurmayı istemeye çalışmalısın.Öyle yoğun ve güçlü bir şekilde istemelisin ki bu istek beyin gücüne dönüşsün ve oda enerjiye dönüşsün.İmajinasyon olarak bir çok yerde de gördüğüm alnının ortasından çıkan enerjiden bir hortumun karşıdaki insanın kafasının içine girmesini imajine etmendir.Böylece enerjiden bir tünel ile bağlantı kurmuş oluyosun galiba.Ama teknikten çok olmasını istemek daha iyi olur diye düşünüyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti UsTr mesajı için (toplam 2):
TFGBAB (10 Ağu, 06:52) • krebk (07 Oca, 08:14)
Değerlendirme: 3.7%

cehalet
Teşekkür etti: 8 kez

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 09 Ağu, 18:54

UsTr yazdı:Telepati dediğiniz olay düşüncelerinizden çıkan düşünceleri başka bir insanda yoğunlaştırmaktır.Ayrıntılı olarak anlatmaya çalışırsam:
İnsan sadece somut bedenden ibaret değildir.Etrafında enerjiden bir başka bedeni vardır ve bu somut bedeni bir yumurta gibi içine alır.Bu bedene aura denir.Aura düşünceler ve duygulara göre renk değiştirir.Auranın renkten çok daha önemli bir özelliğide enerji bağı olmasıdır.Auramız bizim enerji bağımızdır.Bütün insanlar ve bütün canlılar etraflarındaki aura ile birbirlerine bağlıdır.Bu aura dünyanın atmosferindeki enerji ile vücut arasında bağlantı kurar.Atmosferdeki bu enerjiye kozmik enerji,biyoenerji,prana,chi enerjisi gibi adlar verilmiştir.Bize özel auralar ile bu enerji küresinin içinde yaşarız.Düşünceler aurayı etkiler.Yani düşünceleriniz auranızı tetikler.iyi,kötü,üzgün,mutlu,korku,tedirgin farketmez her düşünce aurayı titretir ve o auranın o anki etkisi atmosferdeki enerjiye gider.Diğer insanların aurası da bu enerji ile bağlantılı olduğuna göre sizin düşünceleriniz hatta duygularınız başka insanlara ulaşır.Aura düşünceler ile bağlantılı olduğuna göre ve düşünceleriniz auranız sayesinde dış dünyaya enerji olarak çıkabildiğine göre size sadece auranızdan çıkan düşünce enerjisini doğru insana ulaştırmak kalıyo.İşte burda sizin telepati diye adlandırdığınız şey devreye giriyo.Siz onun aklındakileri öğrenmek istiyosunuz ve onun aklını okumayı düşünüyosunuz.Yeterince dikkat bu isteğinizin enerjiye dönüşmüş halini auranızdan bir ok gibi çıkarıp yoğunlaştığınız insanın aurasına gider ordanda düşüncelerine gider ve bir çeşit bağlantı kurarsınız.Bilmeden karşıdakilerin düşüncelerini tahmin etmeniz de karşıdaki insanın enerjiye dönüşmüş ve atmosfere fırlamış düşüncesinin rastgele sizin auranızla kesişmesidir.Enerji düşünceyi izler.Düşünce enejiye dönüşür.
Bu telepatinin bildiğim detaylı kısmıydı.Gelelim teknik olayına.Sana teknik veremem.Ama karşıdaki ile telepatik bağ kurmayı istemeye çalışmalısın.Öyle yoğun ve güçlü bir şekilde istemelisin ki bu istek beyin gücüne dönüşsün ve oda enerjiye dönüşsün.İmajinasyon olarak bir çok yerde de gördüğüm alnının ortasından çıkan enerjiden bir hortumun karşıdaki insanın kafasının içine girmesini imajine etmendir.Böylece enerjiden bir tünel ile bağlantı kurmuş oluyosun galiba.Ama teknikten çok olmasını istemek daha iyi olur diye düşünüyorum.
Güzel bir açıklama dostum.Ancak telepatinin açıklamalarından sadece bir tanesi bu.Yani teorilerden bir tanesi bu.Tekniklerden de bir tanesi bu.Daha birçok farklı açıklama ve teknik mevcut.Tavsiyem kendinizi sınırlamayın.Eğer teknik istiyorsanız da telepati.org sitemizde gayet güzel bir teknik var.Bulabileceğiniz en etkili ve en güçlü teknik orada yazan teknikdir.Ancak telepatik yeterlilik durumunuz yani psişik kapasitenize bağlı olarak istediğiniz sonuca çok kolay veya çok zor bir şekilde ulaşabilirsiniz.Bu tamamen gelişmişliğinize bağlıdır...
Sınanıyorsunuz...

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 09 Ağu, 22:30

Su varlıklardan alındığı söz konusu olan tekniği daha önce ben uyguluyordum lakin varlıkların Birebir aynı bir tekniği açıklamış olmaları ilginç değil mi?
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...

cehalet
Teşekkür etti: 8 kez

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 09 Ağu, 22:46

TTmF## yazdı:Su varlıklardan alındığı söz konusu olan tekniği daha önce ben uyguluyordum lakin varlıkların Birebir aynı bir tekniği açıklamış olmaları ilginç değil mi?
Evet ben de uyguluyordum ama eğer tekniğe tam hakimsen işin esas can alıcı noktasını biliyorsundur.O teknik o haliyle çok çok güçlü değil.Esas başka bir çalışması var onunla güçleniyorsun...
Sınanıyorsunuz...

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Telekinezi.com Yöneticisi
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Teşekkür etti: 98 kez

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 09 Ağu, 23:56

Yorumlar çok uzundu okuyamadım. :)) Ama bende bir kaç şey ekliyeyim. Telepati için radyonun çalışma prensibi en güzel örnektir. Bir verici ve birde onun yolladığı sinyalleri alacak bir alıcı gerekir. Telepatide herkesin zannettiği gibi alıcı önemli değildir, verici alıcıdan daha önemlidir. Çünkü o sinyali göndermezse alıcı hiçbir zaman o sinyali alamaz. Onun için telepatide ustalaşınca sokakta gördüğünüz herkesin düşüncesini algılayacağınızı sanmayın. Telepati çalışacaksanız muhakkak her zaman ulaşabileceğiniz, iyi anlaştığınız bir arkadaşınızı seçin ve hep onunla çalışın.

Kullanıcı avatarı
TFGBAB
Teşekkür etti: 31 kez

Okunmamış mesaj gönderen TFGBAB » 10 Ağu, 06:52

Resim

yani binevi böyle birşey dmi ?

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 10 Ağu, 08:59

Evet hakimim zaten ruhsal rehberm verdi tekniği bana. O güçlenme noktası dedin o ne
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...