Düşünce Gücü Nasıl Kullanılır ? (Telepati)

düşünce gücü nasıl kullanılır

Moderatör: Uchiha Sasuke

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1505 kez

Düşünce Gücü Nasıl Kullanılır ? (Telepati)

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 03 Oca, 18:31

Düşünce Gücü Nasıl Kullanılır

Düşünce gücü nasıl kullanılır diye soruyorsanız kendi öğrendiğim telepati yöntemini anlatayım.

http://www.parapsikoloji.net/telepati-nasil-yapilir/ Buradan tabii ki en sağlıklısına ulaşabilirsiniz ama ben yinede anlatayım.

Şimdi telepatinin ruh ile gerçekleştiğini Sovyetler de yapılan deneylerde öğrenmiş olduk. Telepati elektromanyetik dalgalar ile yapılmıyor. Yani bu şu demek. Düşünce gücü kullandığınız da yani telepati yaptığınızda bunun bir sınırı yok. Mesafe sınırı yok. İstanbul dan Rusya'ya, Amerika dan Orta Asya'ya kadar telepati yaparsınız. Çünkü ruh için fizik yasaları geçerli değil. Ruh buradayken aynı zamanda Amerika da olabilir. Aynı şekilde telepatik, telepatik iletişim kurarken de bu durum söz konusu. Nerede olursanız olun telepati yapabilirsiniz. Ama buna inanmanız gerekiyor. Bu yüzden değindim buralara.

Benim kullandığım düşünce gücü yani telepati tekniği çok basit.

- Gözlerinizi kapatın. Ben açık tutuyorum ama siz kapatın (:

-- Gözlerinizi kapattığınız için haliyle her taraf karanlık.

--- Kendinizi telepati yapacağınız kişinin zihnine girdiğinizi hayal edin.

---- Zihnine girdiğiniz kişinin zihni de karanlık değil mi ? Bu yüzden gözlerinizi kapattırdım. Beyniniz rahat olsun diye. Çünkü gözleriniz açık kalırsa siz bulunduğunuz yeri mesela odanızı görüyor olacaksınız bu yüzden telepati bağı kurduğunuz kişinin zihnine girdiğinizi beyniniz tam kavrayamayacak. İlerleyince kapatmadan yaparsınız..

----- Bu karanlığın telepati bağı kurduğunuz kişinin zihni olduğunu hayal ediyorsunuz. Ama tam olarak gerçekten onun zihni. Bu karanlığın tam ortasına gidin. Şu an görmüyorsunuz ama ortada bir tane mikrofon var.. Yavaş yavaş ilerlediniz ve mikrofonu gördünüz değil mi ? Güzel, gidin mikrofonun önüne.. (:

Resim

------ Bu mikrofon bildiğiniz konuştuğunuzda sesini hoparlöre aktaran bir mikrofon.. (: Ama bu mikrofonun diğerlerinden farklı çok büyük bir özelliği var. Bu mikrofon kişinin zihnine ve bilinçaltına bağlı. Yani bu mikrofona siz her ne söylerseniz, söylediğiniz her söz adeta bir emir gibi algılanıp hemen yerine getirilecektir. Kişi bu mikrofonun kölesi adeta. Yani telepatik bağ kuracağınız kişi ülke ise o ülkenin devleti o kişinin beynidir. Devlet o kişinin beyni ise bu devletin başkanı da bu mikrofondur. :D Aynen böyle düşünün..

Off söylemeyi unuttum (: En başta ne yaptırmak istediğinize falan karar verin. Öyle başlayın. Ama yaptıracağınız şey tek tip olsun. O an yaptıracağınız şey öyle olsun. Tek tip den kastım şu. Yani tek bir şey yaptırın. Telepatik bağ kuracağınız kişi oturuyorsa onu kaldırmaya çalışın. Bu kadar. Yani onu kaldırıp mutfağa götürüp bardak aldırıp bardağı musluğa tutturup musluğu açıp suyu doldurup tekrar musluğu kapatıp yanınıza getirip bardağı uzattırmak falan uzun iş. :D Bu ilk başlarda çok zorlar sizi. Direk su getir de diyebilirsiniz ama algoritma yazar gibi uzatmak istedim, olayı tam kavrayın diye. Çünkü tam etki için kısa kısa şeyler söylemeniz gerekiyor. Neyse kişi oturuyor biz ise onu uyutacağız..

Resim

------- Mahmud göz kapakların ağırlaşıyor, çok yorgunsun, üzerinde çok büyük bir ağırlık var, çok yorgunsun, göz kapakların ağırlaşıyor, yavaş yavaş uykun geliyor, göz kapakların kapanmaya başlıyor, uyku çok tatlı (: yavaş yavaş uyuyorsun, göz kapakların kapanıyor, yavaş yavaş uykuya dalıyorsun, UYUYORSUN..

Gerçi bende baya uzun söyledim ama yaptırmak istediğim şey tek tip idi. Birde nedense sürekli “yavaş yavaş” diyorum anlamadım. Ama ben bu yöntemle uyuttum yani birini..

Kısaca düşünce gücünü kullanmak bu kadar. Biliyorsunuz bir çok teknik var. Ama bana kalırsa çok da dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. Tabii her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Bu benim yaptığım çok kolay, sadece telepati yapacağınız kişinin zihninde olduğunuzu hayal ediyorsunuz. Bu kadar..

Artık bundan sonra düşünce gücünüzü nasıl kullanacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

Söyleyeceklerim bu kadardı. Teşekkür ederim.. (:

aaa ben.. :lol:

Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Uchiha Sasuke mesajı için:
Yönetici (05 Oca, 02:13)
Değerlendirme: 1.85%

Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 350 kez

Re: Düşünce Gücü Nasıl Kullanılır ? (Telepati)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Oca, 02:13

Klasik müzik eşliğinde güzel bir girişti : )
Yalnız sonrasında müziği kısmadığın için bir an kendimi müziğe kaptırıp konudan uzaklaştığımı farkettim.

Güzel bir ön hazırlık yapılmış. Konuyu merak edenler için keyifli olacaktır.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için:
Uchiha Sasuke (05 Oca, 11:34)
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 05 Oca, 11:41

Yönetici yazdı:
05 Oca, 02:13
Klasik müzik eşliğinde güzel bir girişti : )
Yalnız sonrasında müziği kısmadığın için bir an kendimi müziğe kaptırıp konudan uzaklaştığımı farkettim.

Güzel bir ön hazırlık yapılmış. Konuyu merak edenler için keyifli olacaktır.
(: Abi müzik işi sonradan çıktı. Videoyu yükledikten sonra kurcalarken baktım müzik ekleniyormuş, bir deneyeyim dedim. En kısık hali buydu. Direk yüklemeden düzenleyip ekleyebilirsem belki arada eklerim, çok hoşuma gitti. (:
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 350 kez

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Oca, 23:51

Müzik işleme programlarında ilk girişi yüksek sonrasını düşüş tonda tutup yüklersen çok güzel olacak gibi duruyor. Konuya göre müzik ayrı hava katar eminim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için:
Uchiha Sasuke (06 Oca, 12:09)
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 06 Oca, 12:09

Yönetici yazdı:
05 Oca, 23:51
Müzik işleme programlarında ilk girişi yüksek sonrasını düşüş tonda tutup yüklersen çok güzel olacak gibi duruyor. Konuya göre müzik ayrı hava katar eminim.
Tamam Abi bakıp halledeyim. Yenilik iyi olacak gibi. Bir tek böyle filmler deki gibi tam önemli yerde müziği vermek lazım o da ayrı bir sıkıntı.
Ama şunu fark ettim zamanla her şey yerine oturuyor. Deneyim böyle bir şeymiş..

-Pain

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Teşekkür etti: 293 kez

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 06 Oca, 19:26

Kolayca yapabildiğine sevindim uchiha. Sen bence hazır yapabiliyorken kolaydan bol pratik yaparak hatta o kadar pratikleştirki anında yapabilesin. Ve sonradan aynı yöntem ile aynı o durumu başka bir şey içinde kullanabilirsin. Herkesin başkadır bana göre yatkınlığı mesela ben de telepatiyi yapamam ama telekinezi daha kolay gelir. Zaten bu işe başlayan az buçuk anlar çalıştıkça. İlla mikrafon olması gerekmez siz (yararlananlar) başka bir şeyi daha kolay imaje edebiliyorsanız o an onu yapın. Mikrofon örneği de gayet güzel ama.
Dediğim gibi her gün en azından 2 dakika bile ayırsan ileride güzel işlere imza atabilirsin.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Budray mesajı için:
Uchiha Sasuke (06 Oca, 19:42)
53/NECM-39: Ve insan için, çalışmasından başka bir şey yoktur.
Başarı başaracağım diyenindir.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 06 Oca, 19:42

Budray yazdı:
06 Oca, 19:26
Kolayca yapabildiğine sevindim uchiha. Sen bence hazır yapabiliyorken kolaydan bol pratik yaparak hatta o kadar pratikleştirki anında yapabilesin. Ve sonradan aynı yöntem ile aynı o durumu başka bir şey içinde kullanabilirsin. Herkesin başkadır bana göre yatkınlığı mesela ben de telepatiyi yapamam ama telekinezi daha kolay gelir. Zaten bu işe başlayan az buçuk anlar çalıştıkça. İlla mikrafon olması gerekmez siz (yararlananlar) başka bir şeyi daha kolay imaje edebiliyorsanız o an onu yapın. Mikrofon örneği de gayet güzel ama.
Dediğim gibi her gün en azından 2 dakika bile ayırsan ileride güzel işlere imza atabilirsin.
Ben anlamadım baya kolay yapıyorum. Ama işte biliyorsun beni. Yatarak telepati yapmaya bile üşeniyorum (: Yani herkes ister ki böyle yeteneğim, özelliğim olsun ki hatta bu telepatiyi geliştirip anında yapabilirsem bir nevi süper kahraman gibi bir şey olurum ama hiç canım istemiyor. Ne değişik insanım ben.. (:
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Uchiha Sasuke mesajı için:
Budray (06 Oca, 21:26)

-Pain

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Teşekkür etti: 293 kez

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 06 Oca, 21:26

Uchiha Sasuke yazdı:
06 Oca, 19:42
Budray yazdı:
06 Oca, 19:26
Ben anlamadım baya kolay yapıyorum. Ama işte biliyorsun beni. Yatarak telepati yapmaya bile üşeniyorum (: Yani herkes ister ki böyle yeteneğim, özelliğim olsun ki hatta bu telepatiyi geliştirip anında yapabilirsem bir nevi süper kahraman gibi bir şey olurum ama hiç canım istemiyor. Ne değişik insanım ben.. (:
Ah tembellik ah (:
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Budray mesajı için:
Uchiha Sasuke (06 Oca, 21:59)
53/NECM-39: Ve insan için, çalışmasından başka bir şey yoktur.
Başarı başaracağım diyenindir.