psi wheel ( kağıt döndürme) tekniği by mustafa

Kullanıcı avatarı
xxmustixx

Re: psi wheel ( kağıt döndürme) tekniği by mustafa

Okunmamış mesaj gönderen xxmustixx » 12 Ara, 14:14

hekomec yazdı:
Water-Bender yazdı:yok yhaf benden daha daha yakışıklısın :mrgreen: :mrgreen:

ayrıca gzl olmuş.banada biraz gerçek gibi gelmedi ama.çünkü arada bir gözlerini ayırıp kağıda bakmamışsın.bu senin konsantrasyonunu bozmadı mı?? :shock: :roll:
kardeş "çapalamak" diye bir şey okumuştum ilgimi çekti psiwheel e uyguladm mesela kağıdı sağa çevirmek içn ellerim farklı duruor sol için farklı bu şekilde 8-10 kere yapınca odaklanma süresi saniyelere düşüor mesela bn çevirirken nefesin kağıdı etkilememesi için başka yerlere üflüorm doğal olarak göz teması kesilior ama kağıt dönmeye dewam edior
evet devam eder. Bölge sorumlusunun dediği gibi baştan odaklanmak önemli sonra başka yere baksanda kağıt dönmeye devam eder ! . :geek:

FANİ DÜYA BIRAKS YANSIN

Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r » 12 Ara, 21:08

Aslında bu benim söylediğim bişey değil kitapta açıklamalı ve örnekli anlatılıyor düşüncenin serbes bırakılmasını telekinezi bölümünde.

Ergün candan => Ruhsal güçleri geliştirme teknikleri kitabı okuyunuz kaynak-kitap bölümünde paylaştım.

link:
http://telekinezi.org/kaynak-kitap/ruhs ... -t160.html
Geri döndüm

Alkay

Okunmamış mesaj gönderen Alkay » 09 Oca, 22:45

Beyler ilk denememde yaptım, ayrıca bunun beyinsel bir gücle oldunu hiç ama hiç sanmıyorum, asla kasmayın kendinizi konsantreyede hiç ama hiç gerek yok, avucunuzun içi sıcak ya, heh o sıcaklık eliniz sabitte olsa kağıdın dönmesine sebeb oluyo, yani öyle 10 numaralık bakışlar atmayın kağıda boştan yere :) benim 6 yaşındaki kardeşim bile yaptı...:)

Muttalip
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 57 Sinop
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Muttalip » 23 Ağu, 14:31

Alkay Peki 1-2 Adım Ötedende Yapabilen Var Buna Ne Diceksin Eli Yanıyor Olmalı Ki 1-2 Metre Öteden Etkilemesi İçin _?