Telekinezi Günah mı ? (Video)

Telekinezi Günah mı ?

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 523 time

Telekinezi Günah mı ? (Video)

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 10 Kas, 15:30

Yeni üyeler pek bilmez eksiden tasavvufi-dini-yol-ve-yontemler/tasavvu ... t6546.html bu konuyu açmıştım. Günah olup olmadığı ile alakalı. Hala aslında buna karar verecek kişinin ben olmadığımı düşünüyorum ama bu konuda çok fazlada bir bilgi yok. Tekrar tazelemek istedim bu bilgileri. Tabii video da yine becerip anlatamadım ama bu üstteki yazıda iyi yazmışım zamanında, bir kaç eksik olsa da. Videonun altına da kendi internet sitemin linkini koydum orada da biraz saçmaladım isterseniz açıp okursunuz. :lol: Burada paylaşmayayım reklam olmasın (:

Evet Telekinezi Günah mı ?

[youtube]...[/youtube]
En son Yönetici tarafından 11 Kas, 00:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu dışı ifadeler, kıyaslar ve sataşmalar nedeni ile kaldırıldı.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 277 time
Aldığı Beğeniler: 723 time

Re: Telekinezi Günah mı ? (Video)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 11 Kas, 00:52

Anlatacaklarını küçük notlar alarak önüne koy çok ara veriyorsun. Aralara bir de katır kutur sesleri girdi daha orijinal oldu : ) Cips mi O? : )
Videoya bu kadar güzel girip sonra nasıl katlettin anlamadım.

* Efendimiz'in (S.A.V.) doğumu ile Cinler'in gelecekle ilgili bilgi alması/çalması engellenmeye başladı.

Soran herkesi terslersen soran bulamazsın!

Sorun hemen geliyor.

Nazar ve telekinezi aynı çerçevede değerlendirilebilecek yoğunlaşmış ve belli noktaya odaklanmış bilinç içeren enerjilerdir. Bu enerjilerin aktif şekilde kullanılabilmesi için uzun süre düzenli bir şekilde çalışılması ve belli enerji noktalarının açılması gerekir. Premonisyon, Prekognisyon, Durugörü, Telepati, Astral Seyahat vb. kabiliyetlerde belli çalışmalarla herkeste belli ölçülerde aktif hale gelebilir.

Özellikleri okunduğunda çoğu insana çok cezbedici gelen bu kabiliyetler kontrolsüz bir şekilde açığa çıktıklarında yaşamı katlanılmaz bir hale getirebilmektedir.

Parapsikoloji.net üzerinden en yoğun gelen sorulardan bir tanesi de bu konu ile ilgili. Sorun şu, telekinezi (nazar), telepati, Prekognisyon, Premonisyon, durugörü vb özellikler doğuştan kontrolsüz bir şekilde aktif ve hem ruhsal seviyede hem de madde seviyesinde zararlı bir şekilde açığa çıkıyor. Bu konularda alt yapısı ve yeterli bilgisi olmayanlar bu özellikleri nasıl pasif hale getirebilir? Bunun için izlenmesi gereken yollar, yöntemler neler olabilir?

Ön çalışma yapılmadan, öncesinde notlar alınmadan, konu başlıkları belirlenmeden, bir şeyler yiyip içilerek, birilerine sataşılarak hazırlanmış cevap kabul edilmeyecektir ona göre.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 11 Kas, 10:27

Yönetici yazdı:
11 Kas, 00:52
Anlatacaklarını küçük notlar alarak önüne koy çok ara veriyorsun. Aralara bir de katır kutur sesleri girdi daha orijinal oldu : ) Cips mi O? : )
Videoya bu kadar güzel girip sonra nasıl katlettin anlamadım.

* Efendimiz'in (S.A.V.) doğumu ile Cinler'in gelecekle ilgili bilgi alması/çalması engellenmeye başladı.

Soran herkesi terslersen soran bulamazsın!

Sorun hemen geliyor.

Nazar ve telekinezi aynı çerçevede değerlendirilebilecek yoğunlaşmış ve belli noktaya odaklanmış bilinç içeren enerjilerdir. Bu enerjilerin aktif şekilde kullanılabilmesi için uzun süre düzenli bir şekilde çalışılması ve belli enerji noktalarının açılması gerekir. Premonisyon, Prekognisyon, Durugörü, Telepati, Astral Seyahat vb. kabiliyetlerde belli çalışmalarla herkeste belli ölçülerde aktif hale gelebilir.

Özellikleri okunduğunda çoğu insana çok cezbedici gelen bu kabiliyetler kontrolsüz bir şekilde açığa çıktıklarında yaşamı katlanılmaz bir hale getirebilmektedir.

Parapsikoloji.net üzerinden en yoğun gelen sorulardan bir tanesi de bu konu ile ilgili. Sorun şu, telekinezi (nazar), telepati, Prekognisyon, Premonisyon, durugörü vb özellikler doğuştan kontrolsüz bir şekilde aktif ve hem ruhsal seviyede hem de madde seviyesinde zararlı bir şekilde açığa çıkıyor. Bu konularda alt yapısı ve yeterli bilgisi olmayanlar bu özellikleri nasıl pasif hale getirebilir? Bunun için izlenmesi gereken yollar, yöntemler neler olabilir?

Ön çalışma yapılmadan, öncesinde notlar alınmadan, konu başlıkları belirlenmeden, bir şeyler yiyip içilerek, birilerine sataşılarak hazırlanmış cevap kabul edilmeyecektir ona göre.
Cipste mi yasak ? O zaman doğallık kaybolur.. (:

Birazcık tuzak bir soru aslında bu. Burada genelde pasif olanı aktif hale getirmeye çalıştık. Kontrolsüz bir şekilde aktif hale geldiğini söyleyenlerin bir çoğuna ben inanmadım ama inanmamam yalan söyledikleri anlamına da gelmez. Bu benimle alakalı bir sorun.
Soruya gelecek olursak.. Ama bir dakika.Yiyip, içmeli cevap kabul edilmeyecek derken ? Bunu da mı video ile anlatayım ?

Artık not alacağım zaten böyle çok kötü oldu. Aklımda bir şeyler var ama tam cevap değil.
Soru biraz eksik olmuş. Genelleme çok fazla. İlk önce soru hakkında biraz bilgi almam gerekiyor.. (:

Son olarak video başlığı önerisi de alabilirsem çok güzel olur.. (:

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 11 Kas, 21:32

Cips paketlerinin içindekiler kısmını oku ve araştır bakalım. sizden-gelenler/gidalardaki-katki-madde ... t2973.html

Belki sakıncalı besinler olmayabilir ama sağlıklı olmadıklarını herkes biliyor. İllede yiyeceksen en sade olanı ye. Cips yasak demiyorum ama söylemlerinle yaşamın bir olsun :D Şunu yapabilirdin "Evet arkadaşlar bir adet cips aldım ama bunu ekonomiye katkım olsun diye yaptım, yemek niyetinde değilim. Onun yerine kendi yaptığım doğal patates kızartmasını huzurunuzda canı çeken çekmeyen olur mu olmaz mı diye hiç düşünmeden yemeyi düşünüyorum" diyebilirsin :D

Başlık şu olabilir, "Aslında sizin istediğiniz kabiliyetler başkası için kabus olabilir"
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 11 Kas, 22:34

Yönetici yazdı:
11 Kas, 21:32
Cips paketlerinin içindekiler kısmını oku ve araştır bakalım. sizden-gelenler/gidalardaki-katki-madde ... t2973.html

Belki sakıncalı besinler olmayabilir ama sağlıklı olmadıklarını herkes biliyor. İllede yiyeceksen en sade olanı ye. Cips yasak demiyorum ama söylemlerinle yaşamın bir olsun :D Şunu yapabilirdin "Evet arkadaşlar bir adet cips aldım ama bunu ekonomiye katkım olsun diye yaptım, yemek niyetinde değilim. Onun yerine kendi yaptığım doğal patates kızartmasını huzurunuzda canı çeken çekmeyen olur mu olmaz mı diye hiç düşünmeden yemeyi düşünüyorum" diyebilirsin :D

Başlık şu olabilir, "Aslında sizin istediğiniz kabiliyetler başkası için kabus olabilir"
Tamamdır Abi dikkat etmeye çalışırım. Hep falso veriyorum..
:lol: Güzelmiş. Abi gerçekten özür dilerim hiç düşünmedim yani çok saf niyetlerle yaptım onu (:

Bence isimleri senin koyman daha sağlıklı olur.. (:

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 12 Kas, 03:45

Hayır ben sadece başlık önerisi istediğin için yazdım, senin yazman daha uygun, daha orijinal olur.

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 212 time
Aldığı Beğeniler: 308 time

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 12 Kas, 04:16

Yönetici yazdı:
11 Kas, 21:32

Belki sakıncalı besinler olmayabilir ama sağlıklı olmadıklarını herkes biliyor. İllede yiyeceksen en sade olanı ye.
Hocam minimum ayda bir kere oluyor yediğim. Fakat ben baharata bayılırım :D O yüzden en baharatlısını alırım. Sorun olur mu 1-2 ayda 1 kere yemenin? :shock:
Her ne istiyorsan onun için yola koyul.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 13 Kas, 00:28

"Sorun" ile ilgili bir şey diyemem. Herkesin bünyesi farklı. Baharatlı seviyorsan patates kızarırken içine kırmızı biberi, karabiberi doldur daha güzel oluyor ;)