GüÇ KoNtRoLü

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Re: GüÇ KoNtRoLü

Okunmamış mesaj gönderen turab » 08 Şub, 10:26

Secular yazdı:İnsanların düşüncelerini duymak, hislerini anlamak yada istediğini yaptırmak gibi şeyler bende de gerçekleşiyor ben parapsikolojiyle ilgilenmeden öncede bunları farkediyordum. Örneğin bir gün çok üzgün olduğunu hissetiğim birisine çok üzülmüştüm, bir süre sonra onun acısını ben yaşamaya başladım canım o kadar yandı ki o kişiyi tanımasamda ona ne olduğunu merak etmeye başladım ve yanına gittiğimde onu mutlu görmüştüm. Tuhaftı biraz önce üzgün olan kişi benim onun acısını hissetmemle düzelmişti. Sanki onun acısını ben almıştım.. Bazen böyle şeyler olabiliyor hisleri kuvvetli olan insanlar kişilerin duygularını alabilir, hissedebilir. Ben bunu yaşadım ve gördüm. Bu söylediklerinin çoğu telepatiye giriyor, benimde yaptığım gibi yoğun hislerini telepatiyle kontrol edebilirsin. İstediğin kişiye istediğini yaptırabilir, yada aklını okumak istediğin birinin düşüncelerini duyabilirsin bu hiçte imkansız değil. Ben ve arkadaşım bunu geliştirmeye çalışıyoruz ve çok iyi sonuçlarda aldık. Sana tavsiyem eğer kontrol etmek istiyorsan, çalışmalara başlamalısın. Emin ol kontrol edebildiğini fark ediceksin... :)

yeni ustr geldi :))

uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 08 Şub, 10:35

serons252 yazdı:SELAMIN ALEYKÜM öncelikle belirtmek isterim ki bu çakralar ile alakalıdır sen üzülürsen diğer kişi görürse hissizlik imkansızdır karşıdaki kişiye birşeyler olur karşıda sevdiğiniz biri kızarsa siz korkma veya üzüntü gibi duyguları yaşarsınız bu çakra sayesindedir neden mutsuz olduğunuzda biri gülerse siz de sevinirsiniz daha iyi oluyorsunuz bundandır hatta kötü düşündüğünüz zaman mesela üzüntü hastalık bedeninizin dışından size gelmeye başlar bu zararlıdır anladınmı kardeş faydası olduysa ne mutlu bana :)

çakralar ? çakralarla alakalı olan hiçbir durum yok burda. ya da altta yazan arkadaşın lunarkinezi demesi gibide. Orda yazdığı çoğu şey içgüdüsel. bir insanı göründe ondan iyi enerji alıp almamak gibi.

Vucutta korteks adı verilen bir sistem vardır.Dna benzeri bir yapı hayal edebilirsiniz.Bu dediklerim hayal olarak değil bu yapı gerçekten vardır.Ve resimleri algılarlar.Çünkü insan beyni daha çok görsel görüşe dayalıdır. Örneğin siz bir kişiyi yolda gördüğünüzde kişinin suratını beğenmediğiniz olur. beğenmekten maksatım güzellik değil. Ve ondan iyi enerji almazsınız sebebide bu korteks adı verilen sistem. sizin geçmiş zamanınızda bu adamdan veya onun tipine benziyen bir adamdan kazık yediyseniz bu algı beyni uyarır ve ; ben geçmişte bu adamdan kazık yedim bak yine yiyebilirim dikkatli ol, diye. sizde bundan dolayı o kişiden hoşlanmazsınız.
Bu mesaj için turab adlı kullanıcıya teşekkür eden:
JoqeRPoqeR (08 Şub, 16:49)
Değerlendirme: 1.85%

uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
Chonch
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 10 time
Aldığı Beğeniler: 9 time

Okunmamış mesaj gönderen Chonch » 08 Şub, 10:45

Bir çoğu bendede oluyor kardeşim mesela bir soru düşünüyorum tv de yada babam annemle konuşurken fln onun yanıtını duyuyorum ve ya bir şey öğreniyorum onunla ilgili programlar tv de çıkıyor onunla ilgili yazılar çıkıyor mesela ben bu güçlerim için bir konu açmayı düşünüyordum ve senin konunla karşılaştım benim istediğim konuyu açmışsın :D daha birçok şey oluyor mesela çok sinirlenince içinmde birden enerji sıkışmış gibi hissediyorum sanki yön vere bilsem duvarları patlatabilecekmişim gibi bir enerji :d
http://gizli-dosya.blogspot.com/

BLOGUMU ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYIN :D

Kullanıcı avatarı
Secular
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 21 time

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 08 Şub, 11:12

turab yazdı:
Secular yazdı:İnsanların düşüncelerini duymak, hislerini anlamak yada istediğini yaptırmak gibi şeyler bende de gerçekleşiyor ben parapsikolojiyle ilgilenmeden öncede bunları farkediyordum. Örneğin bir gün çok üzgün olduğunu hissetiğim birisine çok üzülmüştüm, bir süre sonra onun acısını ben yaşamaya başladım canım o kadar yandı ki o kişiyi tanımasamda ona ne olduğunu merak etmeye başladım ve yanına gittiğimde onu mutlu görmüştüm. Tuhaftı biraz önce üzgün olan kişi benim onun acısını hissetmemle düzelmişti. Sanki onun acısını ben almıştım.. Bazen böyle şeyler olabiliyor hisleri kuvvetli olan insanlar kişilerin duygularını alabilir, hissedebilir. Ben bunu yaşadım ve gördüm. Bu söylediklerinin çoğu telepatiye giriyor, benimde yaptığım gibi yoğun hislerini telepatiyle kontrol edebilirsin. İstediğin kişiye istediğini yaptırabilir, yada aklını okumak istediğin birinin düşüncelerini duyabilirsin bu hiçte imkansız değil. Ben ve arkadaşım bunu geliştirmeye çalışıyoruz ve çok iyi sonuçlarda aldık. Sana tavsiyem eğer kontrol etmek istiyorsan, çalışmalara başlamalısın. Emin ol kontrol edebildiğini fark ediceksin... :)

yeni ustr geldi :))
Yeni ustr derken ? :))

Kullanıcı avatarı
JoqeRPoqeR
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen JoqeRPoqeR » 08 Şub, 16:40

Öncelikle psi wheel zatn benim için çocuk oyuncağı oldu çünkü bu forumu keşfettiğim ilk gün psi wheel denedim ve daha ilk günden başarılı sonuç aldım hatta şuan boncukları bile hareket ettirebiliyorum.

Ama sürekli vücuduma bişeyler çekiyormuş gibi hissediyorum.
Hayat PoqėR Bense JoqęR....

Kullanıcı avatarı
JoqeRPoqeR

Okunmamış mesaj gönderen JoqeRPoqeR » 08 Şub, 16:45

serons252 yazdı:SELAMIN ALEYKÜM öncelikle belirtmek isterim ki bu çakralar ile alakalıdır sen üzülürsen diğer kişi görürse hissizlik imkansızdır karşıdaki kişiye birşeyler olur karşıda sevdiğiniz biri kızarsa siz korkma veya üzüntü gibi duyguları yaşarsınız bu çakra sayesindedir neden mutsuz olduğunuzda biri gülerse siz de sevinirsiniz daha iyi oluyorsunuz bundandır hatta kötü düşündüğünüz zaman mesela üzüntü hastalık bedeninizin dışından size gelmeye başlar bu zararlıdır anladınmı kardeş faydası olduysa ne mutlu bana :)
Sanırım iyi açıklayamadım.Bir insan üzgünken gülüyor ve bunu belli etmiyorken sanki içini görüyormuş gibi üzüldüğünü anlayabiliyorum...

Kullanıcı avatarı
JoqeRPoqeR

Okunmamış mesaj gönderen JoqeRPoqeR » 08 Şub, 16:47

Shrbz yazdı:
JoqeRPoqeR yazdı:Bana teknik önerecek varmı?
[NOT--> Arkadaşlar kapak çalışması önermeyin çünkü gücümü tek bir yere yoğunlaştırabiliyorum benim isteğim gücümü daha yoğun daha akıcı bir hale getirmek ve bunu dengeli bir şekilde kullanmak. ]
Kapak çalışması da herekli düzeye ulaşsaydın psi wheel çocuk oyuncağı olurdu
Kapak çlışması yapmadım ama psi wheel`ı istediğim yöne döndürebiliyorum.

Kullanıcı avatarı
dokunarakkustururum
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 60 time
Aldığı Beğeniler: 42 time

Okunmamış mesaj gönderen dokunarakkustururum » 08 Şub, 20:19

Kesin lunarkinezi
Kadınlar su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkek, hatayı kendi kalıbında aramalıdır.

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 10 Nis, 10:01

Her yılın Belli dönümlerinde gezegenlere bağlı olarak insanların yetileri güçlenir ve azalır. Daha çok astroloji ile alakalı yani. Belli ki senin de yetilerinin artma Zamani gelmiş. Ama bir aya kadar Neden yapamıyorum diye konu açma lütfen :) Çünkü enerji sarf ediyorsun sürekli ve Bi süre sonra bitiyor. Meditasyonlar yaparak kendini kontrol altına alabilirsin. Nasıl yapacağına gelirsek içindeki sesi dinle.
Bu mesaj için TTmF## adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Utku Onurlu (10 Nis, 10:13)
Değerlendirme: 1.85%

Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 10 Nis, 10:49

Bende sana gezegen konumundan dolayı bu kadar yetilerin ortaya çıkmış dedim zamana bırakırsan ve hiç çalışma yapmazsan geçer gider.
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...