Nerede hata yapıyorum?

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır

hatam çok mu azmı

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
AN0NYM0US
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1 time

Nerede hata yapıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen AN0NYM0US » 08 Oca, 16:42

S.A arkadaşlar telekineziyi öğrenişimi kısaca özet geçeyim: tam 1 sene önce telekinezi çalışmaları yapıyordum, çok başarısızdım "nasıl yapılır?" yazılarında yazılan önemli şeyleri umursamıyordum (mesela bir şey düşünürken yapmaya çalışıyordum) sonra sinirlenip bıraktım bu yılbaşı 2015 i başından sonuna kadar beynimde izledim aklıma telekineziye merak sardığım 2015 başları geldi sonra bugünlerde tekrar merak sardım. (bir senede çok sabırlı olduğumu,ve bir şeyleri önemsemeye başladığımı bende fark ettim)

telekinezi yaparken yaptığım şeyler şunlar
* Pek fazla çalışma yapmıyorum hem daha bugün çalışmaya başladım 5 dakika çalıştım sadece (ama daha önceden 30 dk çalışmalar yapmıştım 1 ay önce bir kaç gün)

* Geçen senede "yapamıyorum ben ya" diyordum ama bu sene "yapamıyorum diye düşündüğüm için yapamıyorum " diyorum kendime (bu da beni karizmatik hissettiriyor 8-) ) (merak etmeyin telekineziye inancım sonsuz çünkü çok örnek gördüm, mesela: ben ilkokulda okuyan bir çocukken okula bir ilizyonist gelmişti okulda gösteri yapacağını söylemişti parayla o gösteride " elimdeki kaşığa odaklanın ve kollarınızı, vücudunuzu kaşığa doğru uzatın demişti" kaşık sapından kopup düşmüştü. (bu sadece bir örnek dahası da var bu kanlı canlı gördüğüm ilk örnek)

* Salonda yapıyorum çünkü yalnızlık korkum var boş odalara gidip yapmaya çalıştığımda kötü hissediyorum :lol:

* Kaç gündür başlamak için hiç bir şey düşünmeme çalışmaları yapıyordum (çalışmaları sessiz boş odada rahatça yapabiliyorum)

*düşünmeden telekinezi yapmaya çalışmıştım bir ara (ve biraz başarı gördüm ondanda hemen şüphe etmiştim 1 ay önce)

* hala "nasıl yapılır" yazılarında bazı şeyleri yapmasamda olur diyorum (elinizden bir enerji hortumu çıktığını hayal edin gibilerini gerçek ısı,elektrik enerjisiymiş gibi düşünüyorum)

Nerede hata yapıyorum?

Biliyorum biraz karmaşık yazdım ama acelem var daha sonra anlatamadığım yerleri sorarsanız anlatabilirim
EDİT: Yaparken ellerim elektrikleniyor bazen :P

Bence benim en tarafsız ve en doğru sözüm: "Hayal etmek seni başarıya ulaştırmaz, başarı çalışarak elde edilir. Hayallerin ise sadece başarıyı elde etme şeklini belirler"

Aslında İstanbulda yaşamıyorum seçmek zorunlu olduğu için yazdım.

Kullanıcı avatarı
Castiell
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Re: Nerede hata yapıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen Castiell » 08 Oca, 21:54

Yine bu yorumumla kendimden büyük işlere kalkışıyıor olabilirim(yeni başladığımdan dolayı) ama okuduğum yorumlar,yazılarda yeni başlayanların sessiz ortamlarda yapmasını öneriyorlar ve bana göre yapamıyorum demenin sebebi gürültülü bir ortam olması şu korku faslına gelirsek emin ol benim korkularımda yeterince fazla hatta kısa süre önce(telekineziye başlamadan önce) tek kalmaktan korkardım ama insan seni yaratan Allah'ına güvenince çoğu şeyi ardında bırakıyor :D

Kullanıcı avatarı
Castiell
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen Castiell » 08 Oca, 21:54

kısacası sana tavsiyem hala korkuyorsan egzersiz ve çalışmalarından önce kıbleye bakacak şekilde yan uzan (asla arkanı kıbleye dönme eğer imkanın yoksa sırt üstü yat) ve Allah a korkularını yenmen için ve telekinezide başarmak için dualar et :D

Saygılarımla.
Bu mesaj için Castiell adlı kullanıcıya teşekkür eden:
AN0NYM0US (10 Oca, 14:34)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
AN0NYM0US
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Yaptı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen AN0NYM0US » 10 Oca, 14:35

S.A arkadaşlar bugün uyurken sırtım açık kalmış üşütmüşüm boğazım ve sırtım ağrıyor telekineziyi daha yapamıyorum çalışması yapmamı engeller mi?
Not: ben konuyu açan arkadaş
Bence benim en tarafsız ve en doğru sözüm: "Hayal etmek seni başarıya ulaştırmaz, başarı çalışarak elde edilir. Hayallerin ise sadece başarıyı elde etme şeklini belirler"

Aslında İstanbulda yaşamıyorum seçmek zorunlu olduğu için yazdım.

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 13 Oca, 00:36

AN0NYM0US yazdı:S.A arkadaşlar telekineziyi öğrenişimi kısaca özet geçeyim: tam 1 sene önce telekinezi çalışmaları yapıyordum, çok başarısızdım "nasıl yapılır?" yazılarında yazılan önemli şeyleri umursamıyordum (mesela bir şey düşünürken yapmaya çalışıyordum) sonra sinirlenip bıraktım bu yılbaşı 2015 i başından sonuna kadar beynimde izledim aklıma telekineziye merak sardığım 2015 başları geldi sonra bugünlerde tekrar merak sardım. (bir senede çok sabırlı olduğumu,ve bir şeyleri önemsemeye başladığımı bende fark ettim)

telekinezi yaparken yaptığım şeyler şunlar
* Pek fazla çalışma yapmıyorum hem daha bugün çalışmaya başladım 5 dakika çalıştım sadece (ama daha önceden 30 dk çalışmalar yapmıştım 1 ay önce bir kaç gün)

* Geçen senede "yapamıyorum ben ya" diyordum ama bu sene "yapamıyorum diye düşündüğüm için yapamıyorum " diyorum kendime (bu da beni karizmatik hissettiriyor 8-) ) (merak etmeyin telekineziye inancım sonsuz çünkü çok örnek gördüm, mesela: ben ilkokulda okuyan bir çocukken okula bir ilizyonist gelmişti okulda gösteri yapacağını söylemişti parayla o gösteride " elimdeki kaşığa odaklanın ve kollarınızı, vücudunuzu kaşığa doğru uzatın demişti" kaşık sapından kopup düşmüştü. (bu sadece bir örnek dahası da var bu kanlı canlı gördüğüm ilk örnek)

* Salonda yapıyorum çünkü yalnızlık korkum var boş odalara gidip yapmaya çalıştığımda kötü hissediyorum :lol:

* Kaç gündür başlamak için hiç bir şey düşünmeme çalışmaları yapıyordum (çalışmaları sessiz boş odada rahatça yapabiliyorum)

*düşünmeden telekinezi yapmaya çalışmıştım bir ara (ve biraz başarı gördüm ondanda hemen şüphe etmiştim 1 ay önce)

* hala "nasıl yapılır" yazılarında bazı şeyleri yapmasamda olur diyorum (elinizden bir enerji hortumu çıktığını hayal edin gibilerini gerçek ısı,elektrik enerjisiymiş gibi düşünüyorum)

Nerede hata yapıyorum?

Biliyorum biraz karmaşık yazdım ama acelem var daha sonra anlatamadığım yerleri sorarsanız anlatabilirim
EDİT: Yaparken ellerim elektrikleniyor bazen :P
Dostum çalışmalarını daha yolun başında olduğun için dikkatini dağıtmayacak şekilde yapmanı öneriyorum, en kötü balkonda yap ama yap. Elbette her yazılanı uygulama fakat özellikle forumdaki yöneticilerin açtığı konulara dikkat et. Seni yönlendiriyoruz ama neden ve nasıl yönlendiriyoruz? Nerelere dikkat etmen konusunda ince bilgiler elbette bulacaksın. Forumda aynı zamanda hayal gücü yüksek arkadaşlarımızında açtığı konuları zaten elimizden geldiğince kontrol altında tutmaya çalışıyoruz. Diyeceğim şu ki eğer gerçekten telekinezi yapmak istiyorsan önce kendine inan ,sonra başkalarından yardım al. Sadece emeklemeden ayağa kalkana kadar belli kurallara uy gerisi gelir.
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...