Lutfen sona kadar okuyun!!!... :

Yeni Başlayanlar İçin Acemiler Ocağı

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 58 time
Aldığı Beğeniler: 90 time

Lutfen sona kadar okuyun!!!... :

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 05 Ağu, 22:14

Lutfen sona kadar okuyun... :
Selam Arkadashlar,kac aydir bu siteye giriyorum,ama son zamanlarda yazilanlar beni rahatsiz ediyor...Yok bu adam psi ball yapiyor,yok whell donmuyor,yok whell yaparken gorduler beni,yok psipetim kacti,yok whell donecek...
Bu siteyi arastirirsaniz 50-70 tane whell teknigi bulursunuz...hepsi de ayni...Lutfan Telekineziye biraz ciddi yanasin...Telekineziyi her kes yapa bilir...ama bazi insanlar cahil olduklari icin bunu bilmiyor...eyer siz biliyorsaniz bunu kolaylikla yapa bilirsiniz...Unutmayin Cahillik oyle bir batakliktir ki,sizi koyun yapar ve etrafinizi da otlarla susler...
Lutfen whel saga dondu,whell sola dondu,camin icinde donmedi gibi sheyler yapmayin...whell olmuyorsa bashka sheyler deneyin...onemli olan whell yapmak deil,onemli olan sizde kucuk bir dokunmaya hassas olan bir cismi hareket ettire bilecek kadar guc oldugunu anlamaniz...mantigi kavramaniz...bu ishler ezbere olmuyor...
Bazilari buraya aptal japon filmleri izleyip heveslenerek geliyor...bu isler filmlerdeki gibi kolay deildir...sabr etmeli ve calismalisiniz...Whell-e kalsa milyonlarla hilesi var bunun...ama o whell-i bosh verin...onemli olan sizsiniz...
Ben bunu sokaktaki serserileri dovmek icin yapmiyorum...Telekineziyi yani...Kendimi kesf etmeye calishiyorum...
Eyer sokakta birilerini dove bilmek istiyorsaniz kara biber tashiyin ustunuzde,onu adamin gozune dokun sonra ister doversiniz,ister kacarsiniz,isterseniz de dover,sonra kacarsiniz...
Shimdi en birilerini dovemiceksem neden yapiyorum bunu,bana faydasi yok ki diyeceksiniz...ama Akilli insanlar bu sorunun cevabini bilir...Kalbinizi,ya da umudunuzu kirdiysam ozur dilerim,ama amacim sizi uyandirmakti...Eyer burasi onemli bir konuda olan siteyse inemli bilgiler paylasmanizi ve paylashacak bilgisi omayanlarin yeni bashlik duymesinden uzak durmalarini rica ediyorum...Lutfen ya...
Okudugunuz icin teshekkurler...
Bu mesaj için Lord_of_Hackland adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 6
Sai (05 Ağu, 22:35) • UsTr (05 Ağu, 23:00) • delenamo (06 Ağu, 10:01) • ozzzyyy (06 Ağu, 13:20) • ela (25 Haz, 09:29) • death (20 Kas, 19:19)
Değerlendirme: 11.11%

Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
delenamo
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 211 time
Aldığı Beğeniler: 38 time

Re: Lutfen sona kadar okuyun!!!... :

Okunmamış mesaj gönderen delenamo » 06 Ağu, 10:09

Aynen öellikle bazı yeni gelen üyeler "sağa dönmüyo", "sola dönmüyo", "kapak çalışması nasıl yapılıyo", "psi whell nasıl yapılıyo diyorlar". Forumda araştırmak bile zor geliyorsa bırakın yani yukarıda pano kılavuzu ve üyeler arasında bir arama butonu var. Tıklayın arayın. Baktınız bulamadınız (tabi 3-5 yere bakıpta bulamadım demeyin) öyle konu açın.
Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir.

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 06 Ağu, 13:29

Hele şükür bir kişi mantıklı konuştu. Bu sitede uzun zamandır hasretiz böyle bir gerçekçiliğe. :) Benimde tecrübeli üyelere bir önerim var. Bence yeni üye olanların veya eski üyelerin(eski ama şizofreniye 1 adımı kalmış üyeler) sorduğu abuk sabuk sorulara cevap vermeyin. 1-2 sorarlar cevap gelmeyince keserler sormayı. En azından bu yöntemle sitedeki konu kirliliğinden kurtuluruz. Her dikkat çekmek isteyen saçma saçma konuşup egosunu tatmin ediyor bizi de enayi yerine koyuyor. Buna bir dur demek lazım artık...
Bu mesaj için ozzzyyy adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
Lord_of_Hackland (06 Ağu, 17:53) • delenamo (16 Tem, 21:58)
Değerlendirme: 3.7%

Sadece Çok Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Soruları Özel Mesaj ile Sorun.

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 06 Ağu, 14:08

ozzzyyy yazdı:Hele şükür bir kişi mantıklı konuştu. Bu sitede uzun zamandır hasretiz böyle bir gerçekçiliğe. :) Benimde tecrübeli üyelere bir önerim var. Bence yeni üye olanların veya eski üyelerin(eski ama şizofreniye 1 adımı kalmış üyeler) sorduğu abuk sabuk sorulara cevap vermeyin. 1-2 sorarlar cevap gelmeyince keserler sormayı. En azından bu yöntemle sitedeki konu kirliliğinden kurtuluruz. Her dikkat çekmek isteyen saçma saçma konuşup egosunu tatmin ediyor bizi de enayi yerine koyuyor. Buna bir dur demek lazım artık...
maşaj alınmıştır :D
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 551 time

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 06 Ağu, 16:46

ozina yazdı:
ozzzyyy yazdı:Hele şükür bir kişi mantıklı konuştu. Bu sitede uzun zamandır hasretiz böyle bir gerçekçiliğe. :) Benimde tecrübeli üyelere bir önerim var. Bence yeni üye olanların veya eski üyelerin(eski ama şizofreniye 1 adımı kalmış üyeler) sorduğu abuk sabuk sorulara cevap vermeyin. 1-2 sorarlar cevap gelmeyince keserler sormayı. En azından bu yöntemle sitedeki konu kirliliğinden kurtuluruz. Her dikkat çekmek isteyen saçma saçma konuşup egosunu tatmin ediyor bizi de enayi yerine koyuyor. Buna bir dur demek lazım artık...
maşaj alınmıştır :D
Aldırma :D

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 06 Ağu, 17:11

ozina yazdı:
mesaj alınmıştır :D
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 06 Ağu, 17:12

maşaj yazmışım allahım :D
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 08 Ağu, 12:44

Güncel...
Sadece Çok Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Soruları Özel Mesaj ile Sorun.

ela
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 5 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen ela » 25 Haz, 09:28

ben burda yeniyim ama haklısin bu isler ezberle olmuyor herkezin baska bi seviyesi baska bi teknigi var bu yöntemler herkezde ise yaricak diye bişi yok sonuçta belki bu işe yaramicak tesadüf bulucaksin gücünü kapagın ortasına bakmakla kimse elektrik saçamaz veya telekinezi yapamaz
"SEN" GİTTİN VE BEN...BİTTİM...

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 68 time
Aldığı Beğeniler: 105 time

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 25 Haz, 09:34

hayır diğelim pc cahilisin aramayı falan bilmiyorsun ya da üşeniyorsun kendi tekniğini oluştur ben kaşık bükmede öyle yaptım. ve şimdi bardak oynatmada da kendi tekniğimi oluşturacağım illaki bir yerden görmenize gerek yok ve evet haklısın daha 1 gündür telekinezi yapan biri "psi whell niye dönmüyor" diye soruyor. bunlara çok sinir oluyordum.
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim