Aerokinezi Teknikleri (Evde ve Dışarıda)

aerokinezi tekniği, aerokinezi teknikleri, aerokinezi geliştirme, evde aerokinezi, dışarıda aerokinezi, aerokinezi nasıl

Aerokinezi - Aerokinesis havayı kontrol etme hakkında bilgi ve teknikler
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Strong
Mesajlar: 10
Yaş: 17
Kayıt: 30 Haz, 01:53
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 17
Teşekkür etti: 4 kez
Teşekkür edildi: 11 kez

Aerokinezi Teknikleri (Evde ve Dışarıda)

Okunmamış mesaj gönderen Strong » 03 Tem, 14:59

Aerokinezi Teknikleri (Evde ve Dışarıda)
Resim

Evde Aerokinezi ile Rüzgar Oluşturma Tekniği
Odanın bir yönünün sıcak bir yönünün de soğuk olduğunu hayal edin. Sıcak tarafa baktığınızda sıcakmış gibi hissedin. Diğer tarafa baktığınızda da oranın soğuk olduğunu hayal edin. Bunu sık sık yapın ve hızlandırın. Az sonra esintileri hissetmeye başlayacaksınız.

Dışarıda Rüzgar Oluşturma Tekniği
Bu tekniği denemeden önce evde rüzgar oluşturma tekniğinde ilerleyin. Dışarıda meydana gelen hava oluşumlarına sizin katkınız olup olmadığını anlamanız zor olabilir.
Sessiz sakin ve boş bir alana giderek oturun ve hava akımına etki ettiğinizi hayal edin. Bulunduğunuz mekanı kapatan bir kalkan oluştuğunu düşünün. Rüzgarın durduğunu hissedinceye kadar hayal etmeye devam edin. Durduğunu hissedince bir yarısının sıcak başka yarısının soğuk olduğunu düşünün.
Bu şekilde bir yel oluşturabileceksiniz.

Dışarıda Rüzgar Oluşturma Tekniği 2
Bunu yapabilmek amacıyla dışarıya çıkmanız gerekir. Uygun bir yer seçtikten sonra oturun ve sakinleşin. Gözlerinizi kapatın, derin bir nefes alın sonra havayı hissedin. Havanın Ciğerlerinize girdiğini hissedin. Rüzgarın sıcaklığını, hızını ve teninize dokunuşunu hissedin. Bu çalışmayı sonuç alıncaya kadar uygulayın.

Çalışma sırasında sıkılmayın. Bu çalışmayı meditasyon veya yoga gibi düşünün. Kendinizi gevşetmek ve rahatlamak için bir fırsat olarak değerlendirin. Çalışma sonrası havanın teninize dokunduğunu düşünün. Ancak öyle bir dokunsun ki onu hissedin. Bu şekilde belli bir program dahilinde bir kaç gün veya bir kaç hafta içerisinde netice alabilirsiniz. Eğer yeterince konsantre olabilirseniz o an başarabilirsiniz.


Bilmeden yaşadıklarımı, yaşayamadıklarımı güzelleştirmek için arıyorum


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aerokinezi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir