Işınlanma Kapısı Oluşturmak (Teleportation Portal)

ışınlanma kapısı oluşturmak, teleportation portal, ışınlanma kapısı nasıl oluşturulur, ışınlanma kapısı oluşturma teknik

telekinezi61
Teşekkür etti: 1 kez

Re: Işınlanma Kapısı Oluşturmak (Teleportation Portal)

Okunmamış mesaj gönderen telekinezi61 » 26 May, 18:40

Psisik67 yazdı:saçma fln değil hepsi doğru uçan adamlar da var hayatın boyunca 10 yaşında başla telekineziye uçarsın telepot yaparsın her şeyi yaparsn bence
8 yaşında başladım çoğu şeyi öğrendim uçmakda hipnozla yapılcak şey

Kullanıcı avatarı
Kuklacı
Teşekkür etti: 2 kez

Okunmamış mesaj gönderen Kuklacı » 10 Haz, 23:04

Kendinizi ışınlanırken bir deri,bir kemik kalırız diyerek gerçekten öyle yapacaksınız.Bir yetenek size bağımlıdır.Siz nasıl
hayal ederseniz yetenek odur.
Görüşünüz Yalnız Kalpten Bakabildiğinizde Berraklaşır.Dışarı Bakanlar Düş Kurar,İçe Bakanlar Uyanış Yaşar. (Ferrasini Satan Bilge)

bosan
Teşekkür etti: 4 kez

Okunmamış mesaj gönderen bosan » 12 Haz, 00:06

Arkadaşım alıntı yaparken biraz dikkat et. Dünyada bu enerjiye sahip bir insanı bulabilir misin? Hayal gücü dediysek bu kadar da demedik.
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim

Kullanıcı avatarı
shearak
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen shearak » 17 Ağu, 21:46

Ya biraz realist olun.Çok fazla film izliyorsunuz.Adminlerden ricam böyle saçma konuları çöpe atsınlar.Bu zamana kadar kim portal açmışta bu forumda tekniğini anlatıyosun?Forum resmen saçma sapan tekniklerle dolu.Adeta ÇÖPLÜK!Şu işi biraz ciddiye alın!çocuklara yanlış örnek oluyosunuz,zamanlarını çalıyosunuz.Allah bilir sizin yüzünüzden kaç tane çocuk evinde saatlerce portal açmaya çalıştı.AYIP BE!
Dünyalar Barışı!

ßy_kanser
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen ßy_kanser » 17 Ağu, 23:20

shearak yazdı:Ya biraz realist olun.Çok fazla film izliyorsunuz.Adminlerden ricam böyle saçma konuları çöpe atsınlar.Bu zamana kadar kim portal açmışta bu forumda tekniğini anlatıyosun?Forum resmen saçma sapan tekniklerle dolu.Adeta ÇÖPLÜK!Şu işi biraz ciddiye alın!çocuklara yanlış örnek oluyosunuz,zamanlarını çalıyosunuz.Allah bilir sizin yüzünüzden kaç tane çocuk evinde saatlerce portal açmaya çalıştı.AYIP BE!
%100 katılıyorum

Kullanıcı avatarı
qUrKaN
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen qUrKaN » 18 Ağu, 12:15

Konu kilitlensin
"Herkezin Başarmasının Bir Sebebi Vardır Benim Kisi İNANMAK"
"qUrKaN"

Kullanıcı avatarı
arekkesu
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Teşekkür etti: 4 kez

Okunmamış mesaj gönderen arekkesu » 18 Ağu, 12:26

bende katılıyorum qurkaNa bencede konu kilitlensin
Kendine İnanmazsan Kimsede Sana İnanmaz

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 13 kez

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 18 Ağu, 14:19

Ya burada anlayamadığım bir şey var bilim adamları daha beynin işlevlerini adam akıllı keşfedemedi bu kadar az bilgiye sahip bilim adamları bile beynimizin % liği hakkında birşey söyleyemiyor burada yada başka yerdeki adamlar nasıl bu kadar kesin konuşabiliyor %2 dir %5 dir filan diye ya kaç kere söyledim ve kaç kere söyliyecem bilmiyorum ama beynin %1 kısmını kullanamıyor olsaydınız şu anda 5 dakika öncesini hatırlamayan yada felç olmuş reflesklerden yoksun olurdunuz ve daha kaç tane olasılıklar var hiç bilmiyormusunuz adamların beyninde ufak bir kanama oluyo ne kadar zorluklar çekiyorlar beyin işlevlerinin çoğunu yitiriyor ve nereden biliyorsunuz %100 ünü kullanırsanız uçucağınızı portal açıcağınızı ve nerden biliyorsunuz peygamberlerin beyninin %100 ünü veya yüksek bir kısmını kullandığını onlar insanlarla eşit görünerek insanlara örnek olmak istedi ve yol gösterdi peygamberler melek olabilirdi üst boyut varlıkları olup insanlara görünüp yol gösterebilirlerdi ama onlar normal bir insan olarak kaldılar ayrıca insan beyninin %15 ini kullanırsa ölümsüz olmaz bitkisel hayata adım atıyor demektir bu kadar bilmeden yada yanlış yerlerden araştırıp kesin konuşmak doğrumudur arkadaşlar yoksa öyle olsa adamlar tümör geçirdiğinde önemsiz bir yer olsa direk kesip atarlar adamlar mutlu mesut yaşarlardı yani böyle konularda kesin konuşmayın ve ayrıca bu tür saçma konularlada ilgilenmeyin biraz sabredin bilim adamları görünmezliği buluyor daha ilerliyor bir 5-10 yıl sabredin ışınlanmayıda bulurlar ve dünyaya yayılır ama pahalı olup olmayacağını bilemem her neyse böyle saçma konular açmayın ve "ASLA KESİN BİLMEDİĞİNİZ VE YETERİNCE ARAŞTIRMADIĞINIZ BİR KONU ÜZERİNDE KESİN OLARAK KONUŞMAYIN."umarım dikkate alırsınız.
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

cehalet
Teşekkür etti: 8 kez

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 18 Ağu, 18:41

**profesyonel** yazdı:Ya burada anlayamadığım bir şey var bilim adamları daha beynin işlevlerini adam akıllı keşfedemedi bu kadar az bilgiye sahip bilim adamları bile beynimizin % liği hakkında birşey söyleyemiyor burada yada başka yerdeki adamlar nasıl bu kadar kesin konuşabiliyor %2 dir %5 dir filan diye ya kaç kere söyledim ve kaç kere söyliyecem bilmiyorum ama beynin %1 kısmını kullanamıyor olsaydınız şu anda 5 dakika öncesini hatırlamayan yada felç olmuş reflesklerden yoksun olurdunuz ve daha kaç tane olasılıklar var hiç bilmiyormusunuz adamların beyninde ufak bir kanama oluyo ne kadar zorluklar çekiyorlar beyin işlevlerinin çoğunu yitiriyor ve nereden biliyorsunuz %100 ünü kullanırsanız uçucağınızı portal açıcağınızı ve nerden biliyorsunuz peygamberlerin beyninin %100 ünü veya yüksek bir kısmını kullandığını onlar insanlarla eşit görünerek insanlara örnek olmak istedi ve yol gösterdi peygamberler melek olabilirdi üst boyut varlıkları olup insanlara görünüp yol gösterebilirlerdi ama onlar normal bir insan olarak kaldılar ayrıca insan beyninin %15 ini kullanırsa ölümsüz olmaz bitkisel hayata adım atıyor demektir bu kadar bilmeden yada yanlış yerlerden araştırıp kesin konuşmak doğrumudur arkadaşlar yoksa öyle olsa adamlar tümör geçirdiğinde önemsiz bir yer olsa direk kesip atarlar adamlar mutlu mesut yaşarlardı yani böyle konularda kesin konuşmayın ve ayrıca bu tür saçma konularlada ilgilenmeyin biraz sabredin bilim adamları görünmezliği buluyor daha ilerliyor bir 5-10 yıl sabredin ışınlanmayıda bulurlar ve dünyaya yayılır ama pahalı olup olmayacağını bilemem her neyse böyle saçma konular açmayın ve "ASLA KESİN BİLMEDİĞİNİZ VE YETERİNCE ARAŞTIRMADIĞINIZ BİR KONU ÜZERİNDE KESİN OLARAK KONUŞMAYIN."umarım dikkate alırsınız.
Birçok bakımdan doğru bir yazı fakat birşeyi unutuyorsun dostum.Beynin gizemlerini gerçekten henüz çözebilmiş değiliz.Koklama kısmından sorumlu beyin bölümü aynı zamanda duygulardan da sorumlu.Bu açıdan baktığımızda beynimizin bilmediğimiz sonsuz işlevi ve gücü olabilir.Yani beynimizin lokal olarak her tarafını kullanabiliyoruz ama her sinir olasılığını kullanmıyoruz.Bu tıpkı dna gibi.Sonsuz tane olasılık var.Bu yüzden insanlar kesin bir yüzde veremiyor.Sende hareketi sağlayan bölüm otistik bir çocukta hesap yapmakla görevli olabiliyor.Beyin cidden karmaşık bir organ.Hakkında hiçkimse kesin konuşamaz...
Sınanıyorsunuz...

Kullanıcı avatarı
fotino
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 33 kez

Okunmamış mesaj gönderen fotino » 18 Ağu, 18:49

**profesyonel** yazdı:Ya burada anlayamadığım bir şey var bilim adamları daha beynin işlevlerini adam akıllı keşfedemedi bu kadar az bilgiye sahip bilim adamları bile beynimizin % liği hakkında birşey söyleyemiyor burada yada başka yerdeki adamlar nasıl bu kadar kesin konuşabiliyor %2 dir %5 dir filan diye ya kaç kere söyledim ve kaç kere söyliyecem bilmiyorum ama beynin %1 kısmını kullanamıyor olsaydınız şu anda 5 dakika öncesini hatırlamayan yada felç olmuş reflesklerden yoksun olurdunuz ve daha kaç tane olasılıklar var hiç bilmiyormusunuz adamların beyninde ufak bir kanama oluyo ne kadar zorluklar çekiyorlar beyin işlevlerinin çoğunu yitiriyor ve nereden biliyorsunuz %100 ünü kullanırsanız uçucağınızı portal açıcağınızı ve nerden biliyorsunuz peygamberlerin beyninin %100 ünü veya yüksek bir kısmını kullandığını onlar insanlarla eşit görünerek insanlara örnek olmak istedi ve yol gösterdi peygamberler melek olabilirdi üst boyut varlıkları olup insanlara görünüp yol gösterebilirlerdi ama onlar normal bir insan olarak kaldılar ayrıca insan beyninin %15 ini kullanırsa ölümsüz olmaz bitkisel hayata adım atıyor demektir bu kadar bilmeden yada yanlış yerlerden araştırıp kesin konuşmak doğrumudur arkadaşlar yoksa öyle olsa adamlar tümör geçirdiğinde önemsiz bir yer olsa direk kesip atarlar adamlar mutlu mesut yaşarlardı yani böyle konularda kesin konuşmayın ve ayrıca bu tür saçma konularlada ilgilenmeyin biraz sabredin bilim adamları görünmezliği buluyor daha ilerliyor bir 5-10 yıl sabredin ışınlanmayıda bulurlar ve dünyaya yayılır ama pahalı olup olmayacağını bilemem her neyse böyle saçma konular açmayın ve "ASLA KESİN BİLMEDİĞİNİZ VE YETERİNCE ARAŞTIRMADIĞINIZ BİR KONU ÜZERİNDE KESİN OLARAK KONUŞMAYIN."umarım dikkate alırsınız.
Kesinlikle katılıyorum.
“-Ya Rab, Sen bizim istediğimiz gibisin bizleri de kendi istediğin gibi eyle.”