Ses Üzerine Nereye Yazacağımı Bilemedim Buraya Yazdım

Cevapla
ZEN
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 5
Yaş: 24
Kayıt: 20 Oca, 06:03
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 2 kez

Ses Üzerine Nereye Yazacağımı Bilemedim Buraya Yazdım

Okunmamış mesaj gönderen ZEN » 20 Oca, 06:32

Ses bir dönüşüm aracıdır. Sizi onlar gibi olmanız için yüreklendirdiğimiz Frekans Bekçileri, barındırdıkları frekansın ses yoluyla nasıl değiştirileceğini öğrenirler. Ses herhangi bir maddeye girip molekülleri harekete geçirerek gerçeklikleri yeniden düzenleyebilir.

Eski Mısır’da Ank ya da yaşamı temsil eden simge gerçekte bir frekans modülatörüydü. Frekansları koruyup onlarla pek çok şey yapabilen kişilerce kullanılırdı. Ank diapozona benzer ve sesi yönlendirebilir. Çok uzun zaman önce böyle kullanılıyordu. Sesi eski Mısırlılar gibi kullanabilecek hale gelmeden önce bütünlük sergilemeniz gerekecek. Bu tür bir gücü kullanabilecek durumda olup olmadığınızın görülmesi için bir inisiyasyon ya da sınavdan geçmeniz gerekecek. Bu gezegen böyle bir enerjinin herhangi birinin eline tutuşturulacağı olgunluk düzeyine gelmedi. Bu tür bir çalışmayı bu zamanda yapabilecek durumda olsaydınız yaşamınız güvenlikte olmazdı çünkü armağanınızı kötüye kullanacak çok fazla insan olurdu. Yetenekler, onların gerektirdiği olgunluğa ulaştıkça size verilir.
Sesle yapmaya niyetlendiğiniz şey son derece önemlidir. Eğer niyetleriniz açık değilse ses, kendisini kapatıp özgün kapasitesinin ötesine büyüyüp gelişmenin bir yolunu bulabilir. Kendi etkisiyle kendisini iki, dört katına çıkarabilir. Sesle ne yapmayı tasarlandığınız konusundaki açıklık çok önemlidir. En önemlisi budur.

Ses olayını genel yetenekler üzerine de düşünün niyet önemlidir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ZEN mesajı için:
Yönetici (21 Oca, 13:41)
Değerlendirme: 1.85%
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Beden-Ruh-Kinezi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir