W32.ELEX.L.erpg.mg nedir nasıl kaldırılır?

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
elemor
Mesajlar: 96
Yaş: 23
Kayıt: 03 Haz, 07:54
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 14 kez
Teşekkür edildi: 3 kez

W32.ELEX.L.erpg.mg nedir nasıl kaldırılır?

Okunmamış mesaj gönderen elemor » 06 Nis, 15:08

W32.ELEX.L.erpg.mg nedir nasıl kaldırılır?
Resim

Win32.ELEX.L , Microsoft Güvenlik Temelleri, Windows Defender for Windows 8 veya Microsoft Güvenlik Tarayıcı tarafından algılanan bir tehdittir. Bu Win32.ELEX.L tehdidi, bilgisayar sisteminize kötü niyetli bir tehdit oluşturması nedeniyle PUP olarak Microsoft tarafından Potansiyel Olarak İstenmeyen Bir Program olarak sınıflandırılmıştır. Win32.ELEX.L virüs değildir, ancak bir virüs gibi davranır. Win32.ELEX.L, özel kurulumlar kullanılarak paketlenmiş ve kurulum işlemi sırasında bilgisayarınıza bırakılan bir reklam yazılımıdır. Çoğu kullanıcı bu Microsoft Güvenlik Temelleri, Windows 8 için Windows Defender veya Microsoft Güvenlik Tarayıcısı kötü niyetli bir tehdit veya virüs olarak algıladığı sürece, bu Win32.ELEX.L tehdidinin bilgisayarda nasıl yüklendiğini ve ne olduğunu anlamıyor. Bu Win32.ELEX.L tehditini bilgisayarınızdan kaldırmak için yönergelerimize uyun.

Microsoft Security Essentials, Windows Defender for Windows 8 veya Microsoft Güvenlik Tarayıcı Win32.ELEX.L algılarsa, varsayılan olarak silinmeye işaretli değil. Kötü amaçlı olarak algılanır ve Win32.ELEX.L dosyasını bilgisayarınızdan kaldırmanız önerilir. Bunun nedeni, bazı kullanıcılar Win32.ELEX.L'yi kendileri kurmuş olabilirler. Alot PUP yazılımı, özel kurulumcular tarafından veya araç çubukları gibi taklit etmek gibi daha iyi bir internet deneyimi için tarayıcı eklentileri olarak dağıtılır. Win32.ELEX.L dosyasını bilgisayarınızdan MalwareBytes Anti-Malware'i kullanarak kaldırmanızı öneririz. Eğer Malwarebytes Anti-Malware kullanarak Win32.ELEX.L kaldırmak istiyorsanız doğru 'bulunan sonuçlar aracılığıyla tıklayın ve emin olun tüm öğeleri kontrol edin ' ardından ' Seçilmiş Kaldır düğmesini'. Malwarebytes Anti-Malware tüm öğeleri kontrol etMalwareBytes Anti-Malware'in buna ihtiyacı varsa bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Win32.ELEX.L'yi MalwareBytes-Anti-Malware'i kullanarak kaldırdıktan sonra kaldırmak için basit kaldırma talimatımızı takip etmeniz önerilir. Basit kaldırma talimatımızı kullanarak, Win32.ELEX.L tehdidinin bilgisayarınızdan tamamen kaldırıldığından ve hiçbir şey kalmadığından emin olursunuz. Bu talimat bilgisayarınızı hızlandıracak ve olası diğer tehditleri bilgisayarınızdan kaldıracaktır. Lütfen dikkat Bilgisayarınla Win32.ELEX.L kaldırmak tavsiye tüm yazılım hiçbir kayıt veya lisans Win32.ELEX.L veya başka herhangi bir olası tehditleri ortadan kaldırmak için satın gerekmektedir ücretsizdir. Bu tehdidi kaldırmak için tüm adımları izleyin ve bilgisayarınızı temizleyin.

Win32.ELEX.L'yi kaldırın


MalwareBytes Anti-Malware Programı: https://downloads.malwarebytes.com/file/mb3/


Kaynak: fixyourbrowser.com

benim gibi bu nedir? diye merak edenler için
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Bilgisayar Dünyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir