4 Kanlı Ay Tutulması ve Metafizik Saldırılar..

Gizli Kalan Gerçekler

Moderatör: Sai

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1508
Yaş: 41
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 369 kez
Teşekkür edildi: 858 kez

4 Kanlı Ay Tutulması ve Metafizik Saldırılar..

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 14 Eyl, 23:38

http://akreportal.net/data/kanli-ay.jpg[/left]Bazı günlerde nedenini bilmediğiniz halde kendinizi çok gergin, sinirli, asabi, halsiz, bitkin, umutsuz, tükenmiş hissettiğiniz oldu mu?

Tabiki bazıları bilinçaltı ve yakın zamanda yaşanılan sorunlarla ilgili ancak bazı durumlar bizim dışımızda gelişiyor. Özellikle bazı merkezler metafizik saldırılar için belli tarihleri kullanırlar. Nasıl ki belli zaman dilimleri insanın yükselişi ve gelişimi için uygun bulunup kullanılıyorsa aksi durumda da art niyet için kullanılmaktadır. Gün ağarırken, dolunay vakti, gün batımı, gece yarısı, haftanın belli günleri vs. tabirlere bazı arkadaşlar aşinadır sanırım. Bazı zaman dilimleri vardır ki çok daha geniş kapsamlı ve yüksek etkiye müsaittir. Geçmişi çok eskilere dayalı bu işin üstatları! 4 Kanlı Ay Tutulması gibi zaman dilimlerini geniş kapsamlı etkiler için kullanıyorlar.. Bazı tarihler geleceğe zemin hazırlamak için bazıları da doğrudan etki için kullanılır. İşte yakın zamandaki tarihler

1. Tutulma, 15 Nisan 2014
2. Tutulma, 8 Ekim 2014
3. Tutulma, 4 Nisan 2015

4. Tutulma, 28 Eylül 2015

Özellikle günlük 1 İnşirah suresinin okunması tavsiye olunuyor. İsteyenler buna 11 ihlas ve 1 Yasin-i Şerif'te eklerlerse daha elzem olur. Farklı yöntem kullananlarda auralarının zayıfladığını hissettiklerinde tedbir alabilirler. Galibi Esmasını bilenler veya doğrudan yararlı etki aldıkları esmaları okuyabilirler.** Konu, Twitter üzerinde takip ettiğim ve takip etmenizi ısrarla önerdiğim Sayın Rauf Atilla Polat'ın bir twit'i üzerine konuya meraklı arkadaşların dikkatini çekmek için hazırlanmıştır.
Twitter Adresi: https://twitter.com/RaufAtillaPolat


İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Gizli Gerçekler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir