uzaylılar hakkındaki bilgiler

Gizli Kalan Gerçekler

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 639
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 34 kez

uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 03 Oca, 20:24

VARLIK TİPLERİ - Andromedalılar
Spiritüel varlıklar olan Andromedalılar, Andromeda galaksisinden gelen çok eski, meleğimsi enerjisel bir ırktır. Bu varlıklar, Pleiadeslilerin ve tüm insan evriminin öncüleridir. Aynı zamanda tamamen farklı bir evrim kolu olan ve hem suda hem de karada yaşayabilen Cygnusian ırklarını da yönetmektedirler.

VARLIK TİPLERİ - Arcturuslar
Bootes takım yıldızındaki kırmızı dev yıldız Arcturus, Dünyadan yaklaşık 36
. ışık yılı uzaklıkta bulunmaktadır ve olağanüstü parlaklığı sayesinde Mart-Kasım ayları arasında kuzey yarım küreden görülebilmektedir.

Arcturus uygarlığı, galaksimiz içindeki en gelişmiş uygarlıklardan biridir. 5. Boyutta bulunan Arcturus uygarlığı dünyanın gelecekteki prototipi olarak kabul edilmektedir.

Arcturuslular, fiziksel olarak kısa boylu ve zayıftırlar. Boyları 90-120 cm. arasındadır. Birbirlerine çok benzeyen bu varlıklar, bu durumun birbirleriyle kıyaslanmayı önlemesinden dolayı memnundurlar. Tenleri yeşilimsi renktedir. Büyük, badem biçimli gözleri vardır. 3 parmaklıdırlar.

Arcturusluların gözleri, koyu kahverengi ya da siyahtır. Fakat görmelerini sağlayan ana organları, gerçekte gözleri değil telepatik bilinçleridir. İşitme duyuları ise telepatik özelliklerinden bile daha ileridir. Bu varlıkların ortalama yaş*** süreleri 400 yıldır.

VARLIK TİPLERİ - Maviler

Maviler de Nordikler gibi hangi yıldızdan geldiklerini açıklamamaktadırlar
Kısa boylu varlıklardır ve yarısaydam, mavimsi bir tenleri vardır. Gözleri büyüktür ve badem biçimindedir. Oldukça spiritüel varlıklardır ve her insanın kendi yolunu takip etmesi gerektiğine ve özgür irade yasasına inanırlar.

VARLIK TİPLERİ - Nordikler
Nordikler, geldikleri yıldız sistemini hiçbir zaman açıklamamışlardır.
Oldukça güzel görünümlü varlıklardır; sarı saçlıdırlar, bu yüzden çoğu kez “sarışınlar” olarak adlandırılırlar. Gözleri koyu mavi renktedir. Boyları 1.70-1.90 cm arasında değişmektedir.

Nordikler, Dünyadaki sorunları aşmaları için insan ırkına yol göstermeye
çalışan pozitif varlık grubundandırlr. Kendilerine değil de başkalarına odaklanan varlıklarla çalışmayı tercih ederler.

VARLIK TİPLERİ - Orionlar
Orionlu varlıkların yaklaşık %75’i insan benzeri bir görünüme sahiptir; geri
kalan %25 ise insanlara benzememektedir., bunlar Reptilian lar denilen sürüngenimsi varlıklardır, bazı ırklarda insect denilen böceğimsi varlık gruplarına girerler.

Orionlu insanımsı varlıkların en belirgin özelliği gözlerinin benzersizliğidir. Oldukça keskin mavi gözlere sahip Orionlu varlıklarla temasa geçmiş pek çok insan bulunmaktadır. İnsan benzeri Orionluların %90’ı açık kahverengi tene sahiptir; geri kalan % 10 ise Kafkas tipli, açık renk saçlı varlıklardır.

Orion Sistemi çok büyük bir yıldız sistemini barındırır.. Orion Sisteminden gelenler negatif varlıklar olarak bilinseler de , tüm sistem negatiflerle kolonileşmiş değildir..Özellike humanoid yani insanımsı varlıklar, hem teknolojik hem de spritüel açıdan çok gelişmiş pozitif varlıklardır...

VARLIK TİPLERİ - Pleiadesliler
Pleiadesliler, Dünyamızdan 400 ışık yılı uzaklıkta bulunan ve Yedi
Kardeşler olarak da anılan Pleiades takımyıldızındaki Erra gezegeninden gelmektedirler. Bu varlıklar, fiziksel görünüş itibariyle insan ırkına çok benzemektedirler.

Alfa Draconis'den gelen sürüngene benzer varlıklar tarafından işgal edilen gezegenlerde yaşıyorlar. Pleiadeliler , teknolojilerinin bizim uluslararası teknolojimizden binlerce yıl ötede olduğunu ve kendilerinin , Andromeda takımyıldızının içinde bulunan , Andromeda Konseyinin bir parçası olduklarını belirtiyorlar. İsviçreli çiftçi Billy Meier'in ilişkide olduğunu iddia ettiği uzaylılar bunlardır. Tam bir insan görünümünde olan Pleiadesliler genelde sarışın olmakla beraber, bazıları koyu renk saçlıdır. Gözleri genelde açık mavi ya da açık kahverengidir. Pleiadesliler arasında yaklaşık 1.50 cm. boylarında çok narin yapılı varlıklar olduğu gibi, 2 m. boyunda olanlar da bulunmaktadır. Bazıları kızıl saçlı ve açık tenlidir.

Pleiadesliler insanlarla en çok ve sık temas kuran varlık tipidir. İsviçreli ünlü temasçı Billy Meier gibi pek çok insan bu varlıklarla telepatik ya da fiziki iletişim halindedir.

Pleiadesliler pozitif odaklı; teknolojik ve zihinsel açıdan ileri varlıklardır.

VARLIK TİPLERİ - Santorlar
Santorlar, Dünyamızdan yalnızca 4.2 ışık yılı uzaklıkta bulunan Alfa
Centauri Merkezi Sistemi’ndeki en yakın komşularımızdır. Santorlar, teknolojik ve ruhsal açıdan bize yakın güneş sistemlerindeki en gelişmiş medeniyetlerden biridir. Siriuslular, Pleiadesliler ve Venüslülerle aralarında yakın bir bağlantı bulunmaktadır.

Alfa Merkezi Sistemi, 3 yıldızdan oluşmaktadır; bunlar astronomik literatürde Alfa A,B,C olarak adlandırılmaktadırlar. Bunlardan Alfa C yıldızı güneş sistemimize en yakın olanıdır.

Santorlar, diğer medeniyetlerle birlikte, özellikle son 4000 yıldır dünyadaki evrimi izlemekte, ve insanlara evrimlerindeki bir sonraki adım olan Yeni Çağa geçişlerinde yardım etmektedirler.

Santorların teknik yetenekleri hayal edebildiğimizin çok ötesindedir. Devasa uzay gemilerinin yapımı ve yıldızlar arası seyahat, ancak Santorlar’ın da sahip olduğu maddeleşme ve madde boyutundan ileri bir boyuta geçme yeteneği ile mümkündür.

Ayrıca Proxima Centauri yıldızından gelen insana çok benzeyen pozitif motivasyonlu çok gelişmiş ırklarda vardır...

VARLIK TİPLERİ - Siriuslar
Dünyamızdan 8 ışık yılı uzaklıkta bulunan ve köpek yıldızı olarak da
bilinen Sirius, ileri bilince açılan boyutlararası bir kapı niteliğindedir. Siriuslular teknolojik ve spiritüel açıdan bizden binlerce yıl ileridir.

Siriuslular Pleiadesliler’e göre daha koyu renkte bir tene sahiptirler; ten renkleri açık kahverengiden çok koyu kahverengiye varan bir çeşitlilik göstermektedir. Çarpıcı bir göz yapısına sahiptirler; gözleri büyüktür ve hafifçe kesişmektedir.

Siriusluların atalarından bazıları uzak geçmişte gezegenimizle etkileşime geçmişler ve genetik projenin bir parçası olmuşlardır. Hatta bazıları kendi içlerinde genetik değişimlere uğramışlardır. Bu değişimler sonucu bazıları daha açık bir tene sahip olurlarken, bazıları ise genetik açıdan diğerlerinden çok daha farklı hale gelmişlerdir.

Siriusluların bazıları insana hiç de benzemeyen varlıklardır; daha çok böcek ve sürüngenleri andırırlar. Bunlar insan gibi memeli yaratıklar olmalarına rağmen, farklı bir görünüşe sahiptirler. Hem teknolojik hem de spritüel anlamda müthiş gelişmiş olumlu varlıklardır.

Sirius , geçmişte sibernetik varlıkların türevi olan sasquatch ( kocaayak ) , benzeri varlıkların bölgesidir. Siriuslar , geçmişte Orion imparatorluğu ile savaşıyorlardı. Genetik kaynakların , hayvan , bitki , mineral ve kozmik su vahası olan stratejik yıldız sistemlerinin yani sol ve özellikle Dünya (terra) yada Shan gezegenini kapsayan 21 yıldızlık sistemi içine alan bölgenin sakinleri olduklarını iddia ederler.

VARLIK TİPLERİ - Vegalar
Vegalar, Dünya dan yaklaşık 26 ışık yılı uzaklıkta bulunan Lyra
takımyıldızındaki en parlak yıldız olan Vega’dan gelmektedirler. Bu varlıklar 1.80-2.10 cm boylarındadırlar. Kalın ve dayanıklı derileri vardır. Vegaların temel saç renkleri siyahtır; fakat aralarında koyu kahverengi saçlılar da bulunmaktadır. Bazı Vegaların ise çok az saçı vardır ya da hiç saçı yoktur.

Vegalar iki sınıfa ayrılmaktadır. İlk sınıftaki Vegalar insan benzeri varlıklardır. Oldukça çarpıcı gözleri vardır, fakat Zetalardan farklı olarak gözkapakları mevcuttur. İkinci tür Vegalar ise insana benzememektedirler. Böcek ve sürüngenleri andıran bir görünümleri vardır. Bu sınıftaki Vegaların saç renkleri genellikle yeşilimsidir. Derilerinde ve kanlarında bulunan bakır, vücutlarına yeşil bir renk vermektedir.

VARLIK TİPLERİ - Zetalar
Bu insan benzeri varlıklar, Reticulum adını verdiğimiz güney takım
yıldızındaki Zeta 1 ve Zeta II ikiz yıldızlarından gelmektedirler. Zeta Retucililer 1 m.-1,5 m. boyundadırlar; genelde zayıf görünümlü, vücutlarına oranla büyük kafalı ve saçsızdırlar. Gözleri büyük ve kapaksızdır. Ağız, burun ve kulakları çok küçüktür. Zetalar, türlerini değiştirmek ve bugünkü hallerine gelebilmek için genetik mühendislik ve klonlamadan yararlanmışlardır.

Zetalar dünyamızı sıkça ziyaret etmekte ve insanlar tarafından genellikle “gri varlıklar” olarak adlandırılmaktadırlar.

Zeta Reticulilerin türlerinde değişime gitmeden önceki temel genetik özellikleri insan ırkına benzemektedir. Zetalar, dönüşümleri sırasında beden yapılarını da değiştirmişlerdir. Bu, onların neden dünyayı ziyaret ettiklerini ve genlerimizle ilgilendiklerini de açıklamaktadır. Dönüşümleri sırasında kendilerini duygulardan arındırmakla hata yaptıklarını düşünen Zetalar, yeni bir değişim için orijinal genlerini aramaktadırlar

arkadaşlar bunlar gerçek diye iddaa etmiyorum elimizde bunlardan daha fazlası olmadığı için bunları paylaştım...


Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.


Kullanıcı avatarı
ozina
Mesajlar: 2540
Yaş: 22
Kayıt: 19 Tem, 17:35
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 127 kez
Teşekkür edildi: 177 kez

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 04 Oca, 16:38

zetalardan tırsıyorum
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 639
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 34 kez

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 04 Oca, 17:50

onlardan tırsmayan mı var bende bir kaç gündür içimde kesin gelceklermiş gibi bir his oluştu neden bende bilmiyorum ama düşünceme göre 2 yıldızlı bir sistemde yaşadıklarına göre vücut ısıları hem yüksek hemde derileri yüksek ısıya alışkın bu yüzden zatalılar maksikada filan dolaşıyo tıpkı işaretler filmindeki gibi su onlara zarar verebilir benim düşünceme göre ama kalıcı bir hasar değil kaçmak için kısa bir süre:D bu yüzden ben geldiklerini öğrendiğimde hemen su tabancası almayı planlıyom:D
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

CrysthaL
Mesajlar: 76
Yaş: 25
Kayıt: 12 Ağu, 18:29
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 04 Oca, 18:35

**profesyonel** yazdı:onlardan tırsmayan mı var bende bir kaç gündür içimde kesin gelceklermiş gibi bir his oluştu neden bende bilmiyorum ama düşünceme göre 2 yıldızlı bir sistemde yaşadıklarına göre vücut ısıları hem yüksek hemde derileri yüksek ısıya alışkın bu yüzden zatalılar maksikada filan dolaşıyo tıpkı işaretler filmindeki gibi su onlara zarar verebilir benim düşünceme göre ama kalıcı bir hasar değil kaçmak için kısa bir süre:D bu yüzden ben geldiklerini öğrendiğimde hemen su tabancası almayı planlıyom:D
Su tabancasııııııııııııııı süper çözüm :D:D ahaha işe yrrsa bizede sölersin bizde alırız :D

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 639
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 34 kez

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 04 Oca, 18:42

gelmeden deneyemeyiz ama diğer çözümde elimle lastik yapıp gözlerine atacağım zaten ıskalamak mümkün değil o kadar büyük gözü:D ellerimizde su tabancasıyla dünyalılar ve diğer tarafta ışın silahlarıyla ve zamanda yolculukj yapma yetenekleriyle uzaylılar:D
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.


Kullanıcı avatarı
tequila
Mesajlar: 142
Yaş: 23
Kayıt: 01 Nis, 12:23
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen tequila » 04 Oca, 18:49

biz döveriz :D döner bıçaklarıyla saldırırız :D
100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi, 10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur!

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Mesajlar: 639
Yaş: 22
Kayıt: 21 Eki, 16:18
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 13 kez
Teşekkür edildi: 34 kez

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 04 Oca, 19:11

kralları gelsin:D
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.

Kullanıcı avatarı
jargon
Mesajlar: 95
Yaş: 26
Kayıt: 22 Eki, 20:58
Konum: Eskişehir & Antalya Hattı
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen jargon » 04 Oca, 23:43

Süper Bigliler Tşk. Dostum İnanan İnanır İnanmayana Saygımız Her Zaman Var
Fantastik Dünyamdaki Skolastik Düşünceler [Jargon]
Kimseye Birşeyi Anlatıpta Güvenme Çünkü Başkasınında Bir Güvendiği Vardır

CrysthaL
Mesajlar: 76
Yaş: 25
Kayıt: 12 Ağu, 18:29
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 05 Oca, 17:09

Gelsinler artık ya kaç senedir onları bekliorm :)) Küçüklüümden beri çok merak etmişimdir uzaylıları ve uzaylı flmlerinin hastasıyım ama bn onların savaş açıcağına inanmıorm o yzden merk ediorm acaba glrlerse savaş açıcaklar mı ? :D İnş yknda öğrenicez :D

onepieceop
Mesajlar: 6
Yaş: 22
Kayıt: 21 Mar, 00:37
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: uzaylılar hakkındaki bilgiler

Okunmamış mesaj gönderen onepieceop » 22 Mar, 22:14

Başka bir yerdede okumuştum Pleiadesler ilginç geldi =)
(L)ANİME(L)


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Gizli Gerçekler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir