Beyin Programlama Teknolojisi Telkin Mp3

Cevapla
soundsfire
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 1
Yaş: 36
Kayıt: 22 Ara, 23:44
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Beyin Programlama Teknolojisi Telkin Mp3

Okunmamış mesaj gönderen soundsfire » 22 Ara, 23:49

Beyin Programlama Teknolojisi - MP3 Telkin

Beyin Programlama Teknolojisi, herhangi bir kişinin zihin gelişimini sağlamada ya da hayatındaki problemlerini çözmede kendi kendine rahatlıkla yardım edebileceği bir zihin programlama ve yönetim aracıdır.

Beyin Programlama Teknolojisi

Mp3Telkin.Com: (BPT)Beyin programlama teknolojisi, herhangi bir kişinin zihin gelişimini sağlamada ya da hayatındaki problemlerini çözmede kendi kendine rahatlıkla yardım edebileceği bir zihin programlama ve yönetim aracıdır.

Bu ileri seviye teknolojinin kullanılmasındaki asıl amaç, zihinsel dönüşümü çok etkili bir biçimde gerçekleştirmek ve bunun sonucu olarak hem zihinsel hem de fiziksel problemleri kolayca çözümleyebilmektir.

Beyin Programlama Teknolojisinde(BPT), arka plan müzik olarak genellikle binoral vuruşlar kullanılır. Mp3 telkini dinlerken rahatlamanız ve bu sayede telkinleri daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulağımızdan ayrı ayrı frekansta ses gelir. Bu iki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Alfa frekans bilinçaltı(şuuraltı) mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan farklı frekansta sesler geldiği için kesinlikle kulaklıkla kullanılması gerekmektedir. Mp3 telkini meditatif bir halde iken dinlemeniz daha iyi olacaktır.

Telkin Nedir?
Subliminal (Telkin) kelimesi arapça kökenli olup, Bir duyguyu veya bir düşünceyi aşılama, Bilinç dışı(şuur dışı) bir sürecin aracılığıyla, şahsın ruhsal ya da fizyolojik alanıyla alakalı yeni bir düşüncenin(fikrin) gerçekleştirilmesi ve Aşılamak-Vermek anlamlarına gelir. (TDK Sözlüğü nden bakabilirsiniz.)

Telkin kelimesini açacak olursak genellikle yapılmak istenipte yapılamayan eylemlerin bilinçaltına ditekt etki ederek davranışların bilinçli olarak yapılır hale sokulması aşamasıdır. Normalde bütün insanlar yaşamlarının hemen hemen %80 ini bilinçsiz bir şekilde geçirirler. Bizim davranışlarımızı etkileyen bilinç altımızın şekillenmesi genellikle geçmişimize dayanır. Bir insanın hiç tanımadığı insanlar karşısında durduk yere kekemelik yaşamasının nedeni genellikle seneler öncesinde yaşadığı olaylarla ilgilidir. Birey bu sorununu ortadan kaldırmak ister lakin asıl nedene inemediği için çabaları hep başarısız olur. Böyle durumlarda psikanaliz ile kişinin geçmişine inilip sorunların nedenleri tespit edilerek problem ortadan kaldırılmaya çalışılır. Çoğu zaman bu tedavi şekli işe yarar fakat böyle bir çalışma genellikle çok uzun zaman gerektirir. Bu uzun çalışma süreci yerine, problem olan sorunu ortaya çıkarmadan bireyin davranışlarını yeniden şekillendirmenin çok basit bir yolu vardır. Telkin. Subliminal (telkin), bireye hangi durumlarda nasıl davranması gerektiğini, neden ve niçinleriyle birlikte verir. Kişinin davranış normları yeniden oluşturulur. lakin, bu çalışma kısa, masrafsız ve pratik olmasına rağmen bir o kadar da sabır ve irade gerektirir. Çünkü ortada çok zorlu bir rakip vardır. Bilinçaltı. Siz bilinç üstünüzde her şeyi tekrar inşa edebilirsiniz. Fakat asıl temel malesef hala yerinde durmaktadır. Mutlaka karşı koyacaktır. Bu durum pek de fark edilemeyen yeni bir iç savaşa neden olur.Zihnin içinde yaşanan bu iç savaşı kayıpsız ve kazançlı bir şekilde tamamlamanın bazı yolları vardır. Subliminal (Telkin) içerikli Mp3 ler bu temel üzerine kurulmuşlardır. Bilinç altını devre dışı bırakmak nedeniyle müziğin içine gizlenmiş gizli telkinler, bilinç altını kandıran ve yanıltan olumlu sözlerle donatılmıştır. Zihninizde düşünce aleminiz tekrar şekillenir fakat siz bu durumdan çok az etkilenerek daha kazançlı çıkarsınız.

Telkin, zihnimizde düşünsel olarak kurgulanan veya sözel olarak söylenen olumlu veya olumsuz polariteler bütünüdür. Sürekli olarak pozitif düşünmeye ve pozitif sözler söylemeye çalışsak da malesef bir çok olumsuz düşünce ve negatif söylemlerimiz de mevcuttur. Telkin zihnimizde iki türdür. Birincisi pozitif, ikincisi ise negatiftir. Beyin malesef negatifleri daha çabuk alır ve işler. Pozitif düşünce ve söylemleri ise beyin nazlanarak alır. Böyle olmasının nedeni genellikle çocukluğumuzdan beri yetiştiriliş tarzımızdır. Biz daha küçükken anne ve babalarımız veya anneanne/dedelerimiz tarafından malesef ki öcüler böcüler geliyor ya da seni polise veririm gibi korkutucu olumsuz cümlelerle büyütüldük. Tabiki onları suçlamak da yersiz. Çünkü onlar da kendi büyüklerinden, atalarından ne öğrendilerse bizlere de onu aktardılar. Bundan böyle bizler yeni nesiller olarak yeni fikirler düşünmeli ve günümüze uyarlanmış yeni şeyler söylemeliyiz. Kendi çocuklarımızı ve torunlarımızı da bu şekilde eğitmeli ve de yetiştirmeliyiz. Bu konuda Hazreti mevlana nın bir sözü var; Artık dün bitti, bugün yeni şeyler söylemek lazım. Telkinler beynimizde o kadar çok yer etmiş ki biz de benzer olayları yaşadıkça bilinç altımızda bunları çoğaltmışız.

Sadede gelecek olursak ağzınızdan söylediğiniz ve zihninizden düşündüğünüz her ne ise siz O sunuz. Eğer olumlu şeyler düşünüp olumlu cümleler söylüyor ve hayata olumlu bakıyorsanız siz pozitif bir insansınız. Tam tersini yapıyorsanız eğer siz malesef negatif bir insansınız. Öyleyse ne yapmalıyız ve nasıl olmalıyız? Ailemizdeki tüm bireylere bunu anlatmalı, ailecek bulunduğumuz ortamlarda her durumda pozitif olmaya, her zaman pozitif düşünmeye, pozitif konuşmaya ve olaylara pozitif bakmaya onları ve kendimizi alıştırmalıyız. Misal, ben hasta değilim şeklinde bir ifade kesinlikle yanlış bir telkindir. Çünkü zihnimiz, hasta kelimesi negatif olduğu için tabiki buna öncelik tanır ve bunu esas alır. Böyle yanlış bir ifade yerine ben sağlıklıyım daha doğru olacaktır. Aynı şekilde ben korkak değilim veya ben korkmuyorum da kesinlikle yanlış bir telkindir. Beyin bu negatif kelimeyi alır ve sizi o şekle sokar. Bu cümlenin yerine o kelimenin karşıtı olan ben cesurum kullanılmalıdır. Diğer bir örnek: Ben tembel değilim yerine ben çalışkanım gibi.

Bu Seti İndirmek İçin;


[img]http://www.indir.com/logo/mitos.pn ... .li/uasy5t
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti soundsfire mesajı için:
cerrah1 (29 Haz, 09:17)
Değerlendirme: 1.85%
mystiric
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 3
Yaş: 45
Kayıt: 04 Ağu, 11:23
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Beyin Programlama Teknolojisi Telkin Mp3

Okunmamış mesaj gönderen mystiric » 04 Ağu, 12:58

Öncelikle herkese selamlar,aranıza yeni katıldım.Gerçekten birçok konunun seviyeli ve tecrübeli işlendiği güzel bir site.
Telkin mp3 konusunda biraz araştırmalar yaptım.Sizinde açıkladığınız gibi kesinlikle neredeyse her konuda işe yarayan,ancak kolay görünmesine rağmen mücadele siteyen bir konu bu.Konunun güncel ve neredeyse kesin sonuç doğurması inanılmaz bir ticari sektör oluşturmuş durumda.Piyasada akla gelmez hatta komik bile olabilecek birçok konuda telkin mp3 pazarlanıyor.Elbette her emeğin mutaka bir karşılığı olmalı.Bence sorun güven ortamı.Parasını ödeyip satın aldığınız bir telkin mp3 içinde telkin edilen şeyleri kesinlikle bilemiyoruz.Yararının yanısıra neğatif yönde kullanılabilecek etkili bir sistem bu.Mp3 içindeki telkinleri açığa çıkrılan bir proğram yapılmış ve ücretsiz kullanıma sürülmüş,bulup indirebilene bravo.yok ortalıkta linkleri ölmüş.Tabiri caizse gelde uyuz olma.İnanın derdim 50-100 lira değil güven meselesi.Sizlerden ricam bireysel olarak kendimizin yapabileceği bir sistem,yöntem yada proğram varmıdır.Kaldıki insanın kendi sesine bilinçaltının daha duyarlı olacağını düşünüyorum.Hatta önereceğiniz bir proğramı satın almayıda düşünebilirim.Tüm ailem ve sevdiklerimle paylaşma açısındanda çok iyi olur.Kesinlikle işin ticari tarafında değilim,yanlış anlaşılmak istemem.Yardımcı olursanız sevinirim.

mehmoking
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 5
Yaş: 19
Kayıt: 01 Haz, 12:51
Yaşadığınız İl: 48 Muğla
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1 kez
Teşekkür edildi: 0

Re: Beyin Programlama Teknolojisi Telkin Mp3

Okunmamış mesaj gönderen mehmoking » 16 Ağu, 21:05

hiç yorum yapan olmadığına göre deneyen herkez ölmüş


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Hipnoz ve Telkinler Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir