Aura ve Renkler

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1508
Yaş: 41
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 369 kez
Teşekkür edildi: 858 kez

Aura ve Renkler

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Oca, 22:29

Aura ve Renkler

Kırmızı: İyi general ve liderlerin auralarında bu renk bol miktarda bulunur. Etrafında sarı bulunan temiz kırmızı renklerin aurada bulunması, o şahsın daima başkalarına yardım etme çabasında olduğunun işaretidir. Bir organın bulunduğu yerden böyle temiz kırmızı renkler çıkmaktaysa , o organ sağlıklıdır denilebilir. Auralarında koyu ya da bulanık kırmızılar bulunan kimseler kötü huylu yada ahlaki bozuk kişilerdir. Donuk kırmızı renk, sinirli kişilerde bulunur. Katillerin auralarında daha açık kırmızılar vardır. Organlar etrafında kırmızılıklar onların durumlarıyla ilgilidir. Bir organın etrafında donuk kırmızı ve kahverengi-kırmızı çıkıyorsa, orada kanser var demektir. Çeneler hizasından gelen kırmızı ışık flaşları, diş ağrılarının işaretidir. Eğer hasta dişçiden korkmaktaysa, başı üzerinden çıkan ışıklar kahverengileşir. Göğüs kemiğinin ucundan gelmekte olan kırmızı ışıklar sinir rahatsızlığıyla ilgilidir.

Turuncu: auralarında bu renk bulunan kişiler genellikle hümanist kişiler olup, daima başkaları için ellerinden geleni yapmak isteyen kişilerdir. Eğer bu renk sarıya doğru açılıyorsa kişide kendi kendini kontrol ve başka meziyetler de var demektir. Kahverengiye kaçan turuncu böbrek rahatsızlığı ve tembelliğin belirtisidir. Turuncu renk üzerinde yeşil lekeler varsa, o kişi zevk için münakasa etmesini seviyor demektir. Bunlarla tartışmaya girmekten kaçınmak daha yararlı olacaktır.

Sarı: Bir insan spritüel bakımdan ne kadar gelişmişse aurasının sarısı o kadar altın rengine çalar. Auraları sarı olanlar spritüel ve moral bakımından iyi kimselerdir. Sarı renk parlaklaşıyorsa kendilerine tamamen güvenilebilir. Kötü bir sarı, o şahsın her şeyden korktuğunu gösterir. Kırmızımsı-sarı ise, zihni, mental, moral, ve fizik korkaklığının işaretidir. Auralarında kirimizi - sarı ile kirimizi-kahverengi bulunanlar genellikle karşı cinse düşkün olurlar. Bu sarı renk daha da kırmızılaşıyorsa, kişide büyük aşağılık kompleksi var demektir. Sarı içinde kırmızılık ne kadar artarsa komplekste o kadar fazla var demektir. Kahverengi-sarı düşüncelerin saf olmadığını gösterir. Bu şahıslarda spritüel gelişimde zayıftır. Psikiyatride <çift kişilikli> olarak tabir edilen hastaların auralarının yarısı mavimsi-sarı, diğer yarıcıda ya kahverengi ya da yeşilimsi-sarıdır. Bu gerçektende hiç hoş olmayan bir karışımdır. Aurada en iyisi altın sarısı renge ulaşmaktır. Bunun için de düşünce ve niyetleri saf tutmak gerekir. Tekâmül yolunda ilerlerken her birimiz, daha açık sarı renkli auralardan geçmeye mecburuz.

Yeşil: Bu renk şifacılığın, öğreticiliğin ve fizik gelişimin işaretidir. Büyü doktorların auralarında bu renk çok görülür. İçine uygun miktarda kırmızı karışmış yeşil esaslı bir cerrah, iyi bir dost demektir. Mavi ile karışık yeşil öğretmenlikte başarı işaretidir. Mavi ile yeşil arasında bantlar bulunuyorsa, öğretmen örgencilerinin refahını kalpten istiyor ve onlara spritüel konular öğretiyor, demektir. İnsan, hayvan ve bitkilerin sağlık durumlarıyla ilgilenen kişilerin auralarında genellikle bir miktar yeşil bulunur. Aurasında bol miktarda yeşil bulunan kişinin arkadaşlığı iyidir. Eğer bu yeşil sarıya kaçıyorsa o kişiye güvenilmez. Yeşil renk mavileştikçe (gök mavisi) o kişiye güvenilebilir.

Mavi: Genellikle spirit alemin rengi olarak bilinir. Spiritüelliğin bir kısmı olarak entellektüel yeteneğin de işaretidir. Fakat tabiki bu mavi temiz bir tonda olmalıdır. Yanan odun dumanındaki mavi renk gibi... Esiri bedenin rengi de böyledir. Bu mavi ne kadar açılırsa, o kişi o kadar sağlıklıdır. Mavi tonunda soluklaşma oldukça kararsızlık ifadesi olarak ortaya çıkar. Mavi koyulaştıkça o kişi gelişme yolunda ve de çabasındadır. Aurada çok koyu mavi hakimse, hayatin gereklerine çok fazla bağlıdır ve bundan bir tatminlik duyuyor demektir. Bir kimseyi aurasındaki sarı ve mavi renklere bakarak daima muhakeme edebilirsiniz.

İndigo-Mor (çividi): İndigoyu, mor ile birlikte ayni başlık altında inceleyeceğiz. Zira bu ikisi genellikle birbirinin içine girmiş vaziyettedir. İndigo-mor karışımı aurada hakim renk olarak görülüyorsa, böyle şahıslar genellikle mide ve kalplerinden rahatsızdır. Böyleleri kızarmış ve yağlı yiyecekler yememelidir.

Gri: Eğer aurasına baktığınız şahısta gri batlar görülüyorsa, o kimsenin tekâmülünde biraz geri kalmış olduğunu anlayabilirsiniz. Diğer renkler arasında gri görüyorsanız, bu, o şahsın hem sağlık hem de karakter bakımından zayıflığının işaretidir. Bir organın zerinden yayılan gri renkli bantlar, o organın ölmekte olduğunun belirtileridir. Derhal tıbbi müdahale gerekir. Başı ağrıyan bir kimsenin aurasının en üst kısımlarından duman rengi-gri hakimdir.

Aura görme tekniklerine gelince 2 basit teknik vardır.

Birincisi loş bir odada aynanın karşısına geçip gözlerinizi hafif kısıp, bakışlarınızı başınızın üzerine odaklamaktır. Bu teknikte sabırla aynı noktaya bakın ilk bakışta sise benzeyen enerjiyi görmeye başlayabilirsiniz.
İkincisi ise bunun bir benzeridir. Ellerinizi siyah bir zemin üstüne koyup aynı işlemi yapabilirsiniz.


İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


criminal_1994
Mesajlar: 1067
Yaş: 24
Kayıt: 22 May, 23:33
Konum: Eskişehir
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 7 kez

Re: Aura ve Renkler

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 01 Oca, 22:40

Bu konu vardı ama yeni gelen arkadaşlar için yararlı bi konu teşekkürler.
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“İlgili Yan Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir