Bilinmeyen Yönleriyle Aura Nedir?

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1508
Yaş: 41
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 369 kez
Teşekkür edildi: 858 kez

Bilinmeyen Yönleriyle Aura Nedir?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Oca, 22:07

Unutulan Bilgi Aura

Eterik beden vücudumuzun girinti ve çıkıntılarını takiben bir bedendir. Fakat onun da ötesinde aura gelir. Bu aura, çevrelediği bedenin sağlıklı olup olmadığını gösterebilmesinden başka, o kişinin spritüel mi yoksa maddesel bir kişi mi olup olmadığını da gösterir. Herşey auraya yansır. Yani bir kişiye bakarak onun kişiliği hakkında birşeyler söylemek mümkündür. Kişinin vibrasyonları, düşünceleri, sevgi ve nefretleri renkler haline auraya yansır. Hastalanınca auradaki canlılık azalır. Ölümle birlikte aurada yok olur. Fakat sağlıklıyken ani ölümlerde aura bir süre daha görülebilir.

Bir insan ne şekilde ölürse ölsün, bedendeki canlılık derhal kaybolmaz. Tıbben kişi öldükten sonra beyin, fonksiyonunu 3-5 dakika daha devam ettirebilir. Önce beyin ölür. Ondan sonra organlar teker teker işlevlerini yitirirler. en son ölenler ise saç, sakal ve tırnaklardır. Beyin elektrik akımı hâsıl eden bir hücreler topluluğudur.

Beden, organlar, hücreler aniden ölmedikleri için, auranın parlaklığı da bir süre devam eder. Bu bakımdan bir durugörü medyumu ölen bir kişinin aurasını görebilir, hatta ölüm sebeplerini de söyleyebilir. Eterik beden auradan tabiat itibariyle biraz farklıdır. Bilhassa ani ölen kişilerin eterik bedenleri bir süre daha fizik beden etrafında izlenebilir. O zaman bazıları bunu hayalet olarak adlandırıcaktır.
Eterik beden, fizik bedenin bütün kıvrımlarını dolaşarak adeta onu sımsıkı sarar. Fakat aura daha dışta olup, genellikle yumurta şeklindedir. Aura içinde, fizik bedenin çeşitli merkezlerinden çıkan ve bu merkezlerin birinden diğerine doğru uzanan parlak renkler halinde radyasyonlar vardır.

Her bedenin etrafında bir aura vardır ve bu gerçektir. Simdi göremiyor olsanızda o vardır ve gerçek hayat gücüdür. çeşitli cihazlarla auranın resmini çekmek mümkündür. Eğer kendinizi yetiştirebilirseniz, sizde karşınızdakilerin auralarını görebilirsiniz. Aura görmedeki güçlük, pek çok insanin bu isi başarabileceklerine inanamayışlarıdır.

Bir aura çeşitli renklerden meydana gelir. Burada renk dediğimiz şeyler derken spektrumun sadece bir kısmıdır. Mesela kırmızı derken belirli bir frekans ve dalga boyundaki titreşimleri kastediyoruz. kırmızı görülmesi en kolay renklerden biridir. Fakat mavi o kadar kolay görülen bir renk değildir.
Bir duru görü medyumunun karşısında yala söylerseniz, auranızda beliren yeşilimsi-sarı renklerden derhal sizin yalan söylediğinizi anlayacaktır. Yalan söyleme sırasında başın üst kısmından çıkar bu renk... İnsan aurasında başın üst kısmından çıkan renkler düsüncelerimiz uygun olarak değişir. Bir lotus çiçeğini andırır.
Bir insan ne kadar spritüel ise baş üzerine rastlayan auranın rengi o kadar safran sarı renklidir. Bunun tersi olan, şüpheli düşüncelere sahip olanların aurası da kirli-kahverengine çalar. Çoğumuz duymuşuzdur ki, kimi insanlar şu ya da bu renk elbise giydiklerinde islerinin rast gitmemesinden bahsederler. Bunun sebebi, o renk elbiseleri, auraların genel renkleriyle ahenk halinde olmayışlarındandır.
Sonuç olarak, her bir renk ayrı ayrı dalga boyu titreşimlerin isimleridir. Kırmızı başka bir titreşim, yeşil başka bir titreşim, siyah başka...


İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Kullanıcı avatarı
KralBenim
Mesajlar: 152
Yaş: 24
Kayıt: 29 Mar, 18:08
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Teşekkür etti: 3 kez
Teşekkür edildi: 2 kez

Re: Bilinmeyen Yönleriyle Aura Nedir?

Okunmamış mesaj gönderen KralBenim » 01 Oca, 22:09

Teşekkürler , güzel paylaşım.

criminal_1994
Mesajlar: 1067
Yaş: 24
Kayıt: 22 May, 23:33
Konum: Eskişehir
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 7 kez

Re: Bilinmeyen Yönleriyle Aura Nedir?

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 01 Oca, 22:41

Yine kusura bakma bu konuda olması lazım teşekkürler...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 1508
Yaş: 41
Kayıt: 31 Eki, 15:25
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 369 kez
Teşekkür edildi: 858 kez

Re: Bilinmeyen Yönleriyle Aura Nedir?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Oca, 23:00

Rica ederim
Konu Tazenlenmiş olsun
(Eğer konu birebir aynı ise linki iletin bakalım)
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“İlgili Yan Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir