Pyrokinezi İçin Meditasyon

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Darknesspromise
Mesajlar: 34
Yaş: 15
Kayıt: 30 Nis, 16:29
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 8 kez
Teşekkür edildi: 7 kez

Pyrokinezi İçin Meditasyon

Okunmamış mesaj gönderen Darknesspromise » 18 Haz, 16:17

Öncelikle daha yeniyim ama edindiğim bilgiler ve kendi fikirlerim birleştirerek bir teknik oluşturdum, ama böyle bir teknik zaten var olabilir eğer varsa kusura bakmayın. Pyrokinezi ateş kontrolüdür bunun için ısı ve ateş ile bir olmanız onu hissetmeniz gerekir eğer ateşle bir değilseniz pyrokinezide pek olumlu sonuçlar elde edemezsiniz. Meditasyon tekniğimde hem enerji kontrolü yapacak hem de bu sırada içinizdeki ısıyı kontrol edebileceksiniz.

İlk önce nefes tekniği yapıyoruz yani 4 saniye al 4 saniye bekle ve 4 saniyede ver bu sayede gevşiyoruz. Gözleriniz kapalı olursa odaklanmanız kolay olur. Ardından içinizdeki enerjiyi bir bölgenize(örn. eller) yoğunlaştırıyorsunuz bunu imaje ederek yapabilirsiniz. Enerji bir küre haline geliyor ardından enerjiyi ellerinizde hissettiğiniz zaman onu bir kere vücudunuzda başka bir bölgeye gittiğiniz imaje ederek enerjiyi yönledirip yönlendiremediğinizi kontrol edin. Kontrol işi de tamamlandığında vücudunuzun yavaş yavaş ısındığını düşünün, terliyorsunuz, vücudunuz çok ısınıyor. İşte bu aşamada vücudunuzda ısınma hissetmeye başladığınız zaman bu ısının vücutta serbest biçimde değil de küre ile bütünleşip küreyi artık bir alev topuna dönüştürdüğünü imaje ediyoruz. Artık küre bir alev topu ve bu topu istediğiniz yerlere yönlendirin vücudunuzda bu sırada oraya enerjinizi göndermiş olun bu şekilde vücuda enerji akışını sağlayın ve bir süre sonra alev topu etkisini gösterecek ve imaje ettiğiniz bölgelerinizde yanma hissi oluşacaktır. Bu teknikle hem enerji kontrolü hem de ısıyı kontrol edebilmeyi ve ısı ile bütünleşmeyi sağladık ve artık pyrokinezide içinizdeki ısıyı yönlendirdiğiniz gibi o mum vb. şeylerin ısısını da yönlendirebileceksiniz.


Believe in yourself...


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kolay Teknikler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir