En sevdiginiz oyun?

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* İllegal içerik paylaşımında bulunmayınız
* Oyunların demo sürümleri haricinde indirme linklerini yayınlamayınız
* Yayıncı ve programcıların paylaşıma izin vermediği içeriklerle ilgili paylaşımda bulunmayınız
Bu tarz paylaşımlar uyarı verilmeksizin kaldırılacaktır.

En sevdiginiz pc oyunu?

En fazla 2 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 59 kez

Re: En sevdiginiz oyun?

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 21 Mar, 22:04

delenamo yazdı:Valla şu aralar çok oynadığım 5 oyunu tavsiye ederim The Settlers 7, Empire Total War, Battle For Middle Earth 2,The Elder Scrolls 5 Skyrim ve Armed assault 2 WoW a gelince yakında WoW u çıkaran firma Diablo 3'ü çıkaracak
tabi Rpg tarzı bir oyun tabi çıkmışta olabilir tam bir bilgim yok
Delenamo,Skyrim gercekten iyi bir oyun mu?ben gormustum dukkanda,hep alsammi,almasammi diye dusunmustum,oynamaya degermi?

Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 59 kez

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 21 Mar, 22:05

arkadaslar,aramizda forumda yazdiklarimi nasil sile bilecegimi bilen varmi?her seferinde baska bir sozler deyistirmek zorunda kaliyorum
Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 88 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 21 Mar, 22:33

Lord_of_Hackland yazdı:
UsTr yazdı:Seçeneklerde yok ama ben yazmak istedim.Prototype ve GTA.Bide ben online oyunlarda erkekten çok kızla tanışıyorum :) Yani benim arkadaş vardı internet kafeden.Sevgilisiyle birlikte call of da takım olup bizi yeniyolardı.Bana hiç anormal gelmedi yani :) Hayır bişey değil erkeklerin oyun tahtına oturcaklar :)
bi dakika ya,ustr Prototype anladik da,o guzel bir oyun,GTA ne Allah askina ya,oyun mu diyorsun sen ona?ben onu modellerini kurcalamak icin kullaniyorum,gta arabalarini need for speed-e koyuyorum falan yani:D oyunda kalite yok bi kere yaaa,ama missionlari guzel ama modeller,kalitesiz,yazilim inandirici bile deil,mesela:
adam arabaya bindi mi,hemen arama gidiyor,ayrica kim arabasini sokakta kapisi acik koyu senin ona binmeni bekler ki?
Zaten gerçeklik bekleyerek gta oynanmaz ki :) Sadece serbestçe takılmak için güzel bir oyun.Bİrde elime silah alıp önüme geleni tarıyorum iyice bi stres attırıyo :) Yani gerçeklik istiyosan gta dan kaç :) Ama gta kadar serbest hangi oyun varki ? Gta kadar çok hilesi olup,saatlerce kendini oynatan oyun çok nadirdir. :)

Kullanıcı avatarı
delenamo
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Teşekkür etti: 214 kez

Okunmamış mesaj gönderen delenamo » 22 Mar, 16:02

Lord_of_Hackland yazdı:
delenamo yazdı:Valla şu aralar çok oynadığım 5 oyunu tavsiye ederim The Settlers 7, Empire Total War, Battle For Middle Earth 2,The Elder Scrolls 5 Skyrim ve Armed assault 2 WoW a gelince yakında WoW u çıkaran firma Diablo 3'ü çıkaracak
tabi Rpg tarzı bir oyun tabi çıkmışta olabilir tam bir bilgim yok
Delenamo,Skyrim gercekten iyi bir oyun mu?ben gormustum dukkanda,hep alsammi,almasammi diye dusunmustum,oynamaya degermi?
Valla Lord_of_Hackland eğer rpg tarzı oyunları seviyorsan oyunda özgür olmaktan yanaysan grafiğe, gerçekçiliğe önem veriyorsan oyunun bitmesini pek istemiyorsan şiddetle öneririm ana görev dışında aşırı derecede zevkli aksiyonlu yan görev var fakat ingilizcen iyiyse oyundan zevk alırsın çok fazla dialog var ama yakında türkçe yama çıkar bazı sitelerde çalışmalar var
Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir.

Kullanıcı avatarı
Darknesspromise
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 8 kez

Okunmamış mesaj gönderen Darknesspromise » 22 Haz, 14:58

Fnaf oynayan var mı?(Five Nights At Freddy's)
Believe in yourself...